Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Дякую дівчата всім, хто обнадіяв з тим пуховиком, сподіваюся таки поверне ще хтось його до життя


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Креативно Креативно x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну що значить не знаю. Є спомин Святої в честь якої Вас назвали, є офіційні календарі церков (я не знаю до якої Ви належите), подивіться там, спитайте священника.
    Вітаючим можна мило відповісти «дякую, а я святкую іменини такого-то числа».
    Я не бачу трагедії.
    В моєї мами є пунктик: вона не вітає Марій на Успіння Богородиці, бо це день смерті. При цьому вона вітає всіх інших іменинників не зважаючи на те що день спомину святих- це зазвичай день їх смерті (часто мученицької).
     
    Останнє редагування: 27 Лютий 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. basia

    basia Well-Known Member

    Цілком згідна,насправді трагедій взагалі в житті мало.
    Люди вже вирішили, що іменини мають бути тоді, коли ФБ сказав- я їх не переконуватиму. Як доживу до наступного року- вимкну соцмережі, тай по всьому.
    PS. Ще є третя дата, як виявилося....
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  5. happy story

    happy story Well-Known Member

    Здається мені що розвели мене на гроші... Звіт про роботу вчора в обід кинула і тиша... Буду надіятись що просто то вихідні і в понеділок все з'ясується ... От мені і всі прелєсти роботи через інтернет.

    Надіслано від мого Redmi 5A, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Як мені набридли, ці домашні скандали. Я втекла від них в вншу країну і вже втікати немає куди. Просто немає сил це терпіти. Я кожного дня чекаю, що ця глупа ситуація вирішить, але ніяк цей день Х не настане. Навіть не знаю як ще можна це вирішити. Така якась безвихідь. Немаю з ким про свій біль поговорити.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 19
  7. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Старша з отитом. Пів ночі плакала. Малий з кашлем і соплями по коліно. Гуляти ніззя. Це значить рааааззз. Мене намагаються на дві частини поділити. Понити що нууудно, постогнати пазлики складати і тді тп. Готування їжі ніхто не відміняв.
    Заходила мама. Вже пів року живемо в новій квартирі, а я досі вислуховую що "не там меблі розставлені, ліжко повернуте не на той бік, тарілки не там стоять, то поміняти місцями...." День тому причіпити тюль на кухні. Я нею марила 2 роки. Хотіла! "Якась вона в тебе... Хм, квіточок бракує. Нічого, потім якісь бантики поначіпляєш". :girl_cray::girl_cray::dash1:

    При відповіді що"мені так нра і це моя квартира" - образа, і вихід з хати з словам "можу взагалі не приходити і нічого не казати".
    :help:Навчіть мене якось по інакшому!!! :hang1:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Zaychenya ну ваша мама не поважає ваші межі і право на власний вибір. Ок, такий людей поооовно, особливо старших. А чому вас так зачіпає її думка? Ну прийшла, поговорила і пішла, а ви робите так як вам подобається. Чи ви хочете щоб нарешті похвалила?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  10. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Напевно, що так.
    Ні одного + на 83кв.м (((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  11. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну бо то все не по її. Є такі люди в яких вірно, правильно, гарно так як їй підходить, все решта , не вписується в їхнє сприйняття.
    Я живу з такою. Навіть не запам’ятовую що вона там говорить)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Тому напевно і ранить, що все ще чекаєте схвалення. Коли перестанете чекати, то менше чіпатиме.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  14. Online

    Online Well-Known Member

    З'їжджати з розмови: угукнути і різко міняти тему) Якщо розмову не розвивати, вона вас не зачіпатиме. А мама вважатиме, що на вас де залізеш, там і злізеш і зрештою втратить інтерес.
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @Zaychenya, ми коли закінчили ремонт і переїхали, до нашого щастя бонусом йшла свекруха, що живе через один будинок. В нас все було не так. Все. Спочатку вона говорила. Потім перестала). Зараз може деколи щось сказати, але дуууже лайтово. А все чого - бо всім по барабану її бачення). І вона зрозуміла, що нема з ким говорити. А як згадаю, так вздрогну). Найбільше мене харила ситуація з тюллю. Купили на всі вікна. Не така. Купіть нові. Ну та ясно), то ж три копійки). І то не важно, що нам нра, їй же не комфортно. Бо вона має деякі бзіки відносно прозорості вікон. Таке. Змирилась. І ваша змириться. Або не змириться), але то вже мають бути її проблеми).
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Fast

    Fast Well-Known Member

    Ага, але то свекруха, а там мама. Критика чужиж - якось простіше. Але то забивання з часом приходить, сильно з часом :sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В мене в маршрутці з кишені витягнули телефон. Так обідно, зараз новий купляти фінансово не стягну. А той що вкрали відслужив від сили півроку :sad:
    З однієї сторони, без телефона можна прожити, а з іншої - це моя місячна зарплата :sad: тяжко від того, а ще більше гнітить фраза друзів, а що то 5 тис грн, новий купиш. Боляче від того, що пішла за покликом душі, а за ту зарплату навіть необхіднішого не можеш позволити :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 24
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member


    Співчуваю, це дуже неприємно. Сам факт, що хтось попрпався в тебе по кишенях, навіть безвідносно того, скільки вкрали. А тут ще й річ, купівля якої взагалі не на часі, а обійтися не можеш. Може поки що якийсь б/у взяти чи китайця, поки не налагодяться фінанси.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене є старий телефон, але там ні доступу до інтернету, ні контактів, головне що дзвонить.
    наша наука то окремий пост в жилетці. І то таке жилетище, що не хватає слів для опису.
     
    Останнє редагування: 7 Березень 2019
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  21. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Мала хвора. Така хвора, що такою ще не була. Дуууже гаряча, я навіть не міряю, соплі по коліна, лиються рікою, вредна словами не передати. А все чому? Бо вчора хтось прийшов сказати, що вона дуже хвора... От блін, слів нема..,..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 24