Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Йохохо, я приєдналась до хворих дітей. Історичний момент - п'ятеро хворих, Дмитро як найміцніший доглядає нас всіх
     
    • Співчуваю Співчуваю x 28
    • Подобається Подобається x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Нема інтернету, третій день, останній місяць постійні перебої. Вже задовбалась чекати, поки мобільний інтернет завантажує сторінки. Можна було б знайти позитив і зробити собі інтернет-детокс, але не в той час, коли одночасно треба вибирати плитку, замовляти шафу в розгар ремонту і ще й вітати закордонних родичів зі святами
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Вчора захворів чоловік, сьогодні вже в дитини 38 знову... Тиждень минув відколи вилікувалися і по новому колу... В мене нерви вже на межі...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 19
  5. Melian

    Melian Well-Known Member

    І я приєднуюсь до флешмобу хворих: дітьо з кашлями-соплями, чоловік з температурою. Найгірше, то прабабуся, 91 рік, злягла і не знаю чи ще довго буде з нами. Розриваюсь між доглядом за нею, сім'єю і готуванням свят, які не знаю чи святкуватимем. До слова, прабабусі на Різдво день народження.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
  6. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А мені сумно дуже-дуже, бо завтра буде перший СвятВечір без дідуся мого. Тяжко я то сприймаю, розумом розумію, що таке життя, але дуже боляче то все сприймаю... В голові часто крутиться з пісні якоїсь:'' І ти спитаєш, хто я? І відповідь прийде, коли мене не стане. ..'' . Якось так...

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 15
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ввечері свекруха зайшла, теж захворіла. Питання: навіщо тоді заходити???? Просто прийшла проінформувати і рознести ту бацилу. Така сердита, блін.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    +1.
    Точніше, +3 дитини хворі, з різним ступенем тяжкості.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    + 1 дитина з температурою від учора. Хоч би скоро попустило всіх діток

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так болить мені щелепа, що з одного боку не можу зуби зімкнути взагалі :girl_cray:
    Почалося трошки ще в пятницю, думала, що ясна (бо трохи запалені) і полосканнями обійдуся. А воно лише гірше стає. Вже 2 ночі й так не дуже сплю бо в Ясі зуби лізуть, а коли вона таки засинає на 20 хв то в мене щелепа ниє. Чи то зуб мудрості мені все так підпер, чи то якесь запалення вже аж в кістці - хто зна... В сб-нд тут стоматологів зовсім не знайти :girl_sad:, жую ібупрофен, п"ю рідкі кашки (бо жувати геть не виходить), надіюся, що в понеділок зранечку не всі святкуватимуть і я хоч до когось зможу потрапити. І так зла й нервова зраня, то ще Влад сьогодні залишки моїх нервів надумав виїсти. Ех, обіцяла, що підемо сьогодні щедрувати з ним і з того всього вже дуже сумніваюся :girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Не можу заховатися від новин. Їсти готую в кухні, тато в сусідній кімнаті на всю котушку увімкне, або прийде до мене собі включить, або мачуха біля мене дивиться ТСН, бо треба бути в курсі, що в світі робиться.
    Там лиш кір, вмер, загинув, вбили, онко. Відкриваєш ФБ там онко, онко, онко. Якось так тисне на мене то все . Я не байдужа до чужого горя. То видно страхи доїдають. Пора робити ФБ-піст.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 14
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Я кілька днів тому почистила сторінку, друзів,які постійно поширюють хворих- приховала, з груп вийшла.
    Повірте, дуже багато з тих новин - маніпуляції. І заробляння грошей.
    Але на психіку впливає.та.:girl_emo:
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    І навіть поширення інформації через фонди - не гарантія. Але не всі звертаються у фонди. І у львові в тому числі.
    Я просто не можу на це дивитися і думати, такі питання вирішує чоловік, бо як ще бачиш чи знаєш, що зараз дитина у відділенні, а ти лишній раз в палату не заходиш, щоб чого не принести- то важко.
     
  14. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Змучилася, навіть не так, задовбалася... Хочу весни! :ed4d70def841dc74b57:ed4d70def841dc74b57
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Всьо, потребую віртуальних обіймів.
    Вже почався другий тиждень, як чоловік зі старшим сином в Інституті пульмонології лікують пневмонію. Але, дивлячись на перебіг лікування - лікарі будуть додатково вишукувати причини хвороби малого (він з тих: алергія, бронхіти..і безсонні ночі з кашлем), бо виздоровлення відтягується. До кінця наступного тижня точно.
    Відповідно, певний обєм робіт, які робив чоловік - треба виконати мені, і вже ось зараз (я не про господарські справи). І мені треба бути вдома, бо там необхідна база даних, документи і т.п. (в яких ще пришвидчено треба розібратись).
    А я - у батьків, чекаю на маму з поліклініки. Мама тиждень тому зламала праву руку, а сьогодні виявилось, що кістки розійшлися - завтра операція. Батько хвилин 10 тому як виїхав у відрядження за кордон до понеділка. Чи переживаю за маму - так. В неї діабет, все загоюється довго. Вона іноді неуважна, може зачепитись знову за щось... Професіоналізм місцевих лікарів - такий собі...
    Ну і батько взяв повно речей - продукти, подарунки родичам там, за кордоном. В нього вразливі диски на спині: десь щось потягне різко - і альо...
    Трохи набралась позитиву на свій др, але от зараз, враховуючі 2 безсонні ночі з хворим меншенький (я просто ночі, коли сплю 5 -6 годин з перервами, а є безсонні :connie_pull-pigtail) - так то все мене засмутило. Скупчилось та інтенсивно мене мордує. :girl_impossible:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 27
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    2 тижні канікул - "відпочила". діти хворіли, сиділи вдома, мозок мені виносили. +прийшов ПМС, зла як пес, втомлена, невиспана.
    в понеділок на роботу. хочу на ручки. читати книжку. лежати на дивані по якому ніхто не скаче. пити чай. і тиші......
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Усьо, думала гірше не буває, а ні, буває...
    Навіть поплакатися нема кому..
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  18. iriwa

    iriwa Особлива мама

     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  19. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Якщо ви незалежні від родини фінансово, то банально включити ігнор. Родини багато, а Ви в себе одна. Кредити, борги то ярмо ще те, пройшла, знаю..але коли вибору нема, то й жити далі, шукаючи хоч щось позитивне. Я впевнена, що щось таки та й найдеться. Терпіння Вам!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    аналогічно. Нема кому. Зовсім. Але ні, востаннє писала у фемгрупу у ФБ.
    і знов аналогічно. Старший вчиться. Малій теж треба і їсти, і вдягатися. Про себе не те шо мовчу, задвинулась на самий останній план. І зі здоров"ям, і з речами, зі всім, коротше. І так буде, поки я не вийду на роботу. Такої чорноти фінансової ще не було. Часом думки такі....не зовсім хороші. Потім відступають. Але в голові лишаються. І відчуваю, що я просто на межі, передостанній. Що сили мої вже фактично на нулю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
    • Подобається Подобається x 1
  21. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    100 %
    Я почала з того, що видалила із телефону додаток фб і месенджер. На компі стрічку новин організувала так, щоб на початку світилися цікаві мені люди і групи. Ну і тих, хто часто постить про онко і інші жаги - поставила галочки "не стежити". ТСН - принципово не дивлюсь, через їх маніпулювання негативом. Бо їх новини не для людей з критичним мисленням, а для тих, хто "скраю" і "добре що хоч не гірше"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3