Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Сказати чесно? Я Вам не вірю :girl_blush2: Ви таке саме писали під час вагітності і перед нею.
    Ви обстежитеся тільки в тому випадку, якщо Вас знову притисне. Але кожен з таких разів може стати критичним.
    Це не зі зла, мені справді дуже шкода, що Ви так довго потерпаєте від болю, і від його непрогнозованих нападів, а вже могли б рухатися на шляху до повної ремісії.
    Хочу щоб цей мій допис став для Вас
    Навіть якщо Ви мене заблокуєте після цього. :kisss::kisss::kisss:
    Чесне слово, я б не посміла писати і нав"язувати свою думку (бо це ніщо інше :girl_blush2:), якби не мала безпосереднього досвіду саме в цьому питанні.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • мімімі мімімі x 2
  4. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Трохи якось приголомшена...Так,як ніби дитина не займається в клубі карате,а відвідує бізнес- клуб.Фінансово то так відчутно б'є...Жаль,бо хлопцеві подобається.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну що ж). Я таки сьогодні обстежилась. Дуже дякую за копняка!!! Якщо чесно, якби не Ви, то ще б тягнула. А так прийшлось таки піти. Є над чим працювати і навряд чи все вдасться виправити, але я дуже щаслива, що не має катастрофи. Боялась страшенно! Тепер треба ще до лікаря з тим показатись.
     
    • Подобається Подобається x 13
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    :rock::rock::rock:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

     
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Записалась на курси. Не знаю чи потрібні чи ні, але оплачує їх вуз. Сьогодні коли я вже настроїлась пройти курси і мати сертифікат, взнаю, що вони з 8 до 15. Цілий тиждень. І моя омріяна відпустка на католицьке різдво накриється. Бо стільки днів (2 тижні) за 1 місяць я взяти не зможу.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І знову я, і знову проблеми зі здоров’ям. Мала вже другу ніч плаче. То або зуби, або скачок росту. Просто голосно плаче, і годі заспокоїти. Цієї ночі вдавалось її якось заспокоїти присипляючи на руках. Така собі ніч весела. На ранок моя голова не повертається в одну сторону. Чи защемило, чи ще щось. Короче, перекривлена я така(((. А ще вірусяка якась вчепилась і до мене, і до доні, і хлопці кашляють...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  10. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Співчуваю. Мій в такому віці прокидався в 3 ночі і верещав до 5. Потім як ні в чому не бувало засинав далі. Я думаю це зуби+стрибок росту. От зараз в мого лізуть останні моляри, але спить цілу ніч.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    В нас такий неспокійний сон періодами вже 2 місяці, допомагає лише циця нон-стоп з 3ї і до ранку. Кілька днів тому нарешті з'явився зубчик, донечка почала трішки краще спати. Бачу, що вже близько ще один зубчик.
     
  12. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Якось важко останні дні. Переосмислила багато. Найблищі, здавалося, люди виявилися такими далекими. Багато втратила, але здобула неоціненну науку. Побачила що я вже геть не маю терпіння, ні до чого і ні до кого, ні до дітей, ні до батьків...дуже шкода, бо навіть незнаю що з тим робити. Я як та вибухівка, бракує лише запалу. Загострився мій шопоголізм, бачу що то є проблема, не можу собі відмовити бодай шось купити.. хоч мила кусок... Дуже пала духом.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 26
  13. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Вже третє грудня. А мені до кінця лютого треба здати диплом . А в мене нема керівника, на тему, на яку я хочу писати роботу. А бо нема теми і є керівник. Не знаю, що гірше. Говорила з одним викладачем, то обіцяв подумати і вчора дати відповідь. Не відписав. А я, перевіряю почту і чекаю, як старшокласниця першого побачення. Спати не можу.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене відчуття, що я живу в якомусь дурнуватому сюрреалістичному фільмі. Геть не розумію ЯК мїй чоловік міг назбирати стільки гімна на свою голову - і вічна невиплата зарплати, і проблеми зі здоров'ям, і якісь незрозумілі підстави і халепи на рівному місці... Я вже втомилася в нього вірити і вірити в щасливий фінал тих всіх халеп (а вони замість закінчуватися, таке враження, що щодня лише множаться :girl_cray:). А ще ростуть і множаться борги, мені здається, що це все відбувається в якомусь дурдомі і або всі довкола божевільні, або це я по трохи сходжу з розуму...
    Дякуючи тому, що я живу з дітьми зараз в моєї мами, наче, і є з ким лишити їх щоб піти хоч на якусь роботу на півдня , але в містечку де я зараз живу з пропозицій роботи на пів ставки лише вантажники на Новій Пошті. І найсмішніше, що я б пішла (бо тими маленькими ''гантельками'' добряче ''накачалася'' - 10 кг одною лівою вище голови льогко :girl_haha:), так не візьмуть же мене:girl_sad:А на 10 год в день лишати 5-міс дитину я теж не готова (поки що, але підозрюю що скоро перегляну це питання :sad: )Я дуже-дуже вдячна усім, хто мене зараз підтримує і помагає, але то ж не може тривати вічно, і я не можу так довго жити за чужий рахунок... Так як зараз є не може далі тривати і треба щось змінювати, а простору для маневру в мене зараз дуже і дуже мало.
    Коротше, я зараз взагалі не бачу кінця в цьому тунелі, хоч якогось, навіть не дуже освітленого :girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 36
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 11
    • Зе бест! Зе бест! x 7
    • Оптимістично Оптимістично x 3
  17. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    На мою думку, за кордон краще або разом, або хоча б з планом, куди гроші вкласти. В мене друг майже рік за кордоном - а його брат тим часом добудовує теплиці вдома. Друг повертається і вони починають займатись спільною справою. Проте друг несімейний поки що.
    А тут - сімя. І заробітки дуже багатьом сімям принесли кривди: як чоловікові-дружині, так і батькам-дітям.
    Це памятати треба. У мене літом був ризик відправити чоловіка в Америку. Слава Богу, дали відмову :).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  19. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    @Acina, Ви ж творча, рукодільниця. Можливо, подивіться в тому напрямі. Звісно, воно не дасть Вам заробітку тут і зараз, але десь поміж основною роботою, дітьми по-трохи - по-трохи і воно дасть свої плоди. Зараз новорічні декорації люди скуповують, купу декорів хочуть на свята, корпоративи. Тим можна займатись в ночі, коли діти сплять, поміж дітьми, коли діти годинку-дві з кимось іншим. Подумайте. То не є супер заробіток одразу, але то є теж певна можлмвість.
    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    або борги віддати. Насправді, то крайній вихід з ситуації, коли борги не віддаються, а лише множаться. А з середньої зп їх не віддасиш( Так що багато кого заробітки фактично витягли з безгрошів"я. Я не кажу, що це добре, коли нарізно, але як більше виходу нема, то що тоді робити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  21. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    З "поговорити" чи не найважче :sad: Він сам не знає як і що, а мені пояснити тим більше не може. Все буде, але колись-там, а от зараз "то не від мене залежить/треба почекати" ... А цей місяць ми взагалі живемо в різних місцях - чоловік у Львові (куди ми теж згодом надіємося вернутися), я з дітьми - на Волині. І от та невизначеність і незрозумілість ситуації вибиває мене з колії чи не найбільше :sad: Бо я не бачу і не розумію чи є в нього взагалі якийсь короткотерміновий і довготерміновий план.
    От цього зараз потихеньку пробую навчитися :girl_yes:
     
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1