Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ну якщо вже я прийшла в жилєтку, то всьо серйозно:) Мені треба було десь пожалітися, а в соцмережах я того тим більше робити не буду. Там шпійони і моя мама. А щодо чоловіка, в нього стресовий місяць. Недавно молодша розколупала йому кнопки в робочому ноуті так, що на місце він вже їх не поставив. Тепер жона машину коцнула. Короч, ми 12 років одружені і всі нецензурні слова, які я від нього чула, припали на останній місяць:girl_crazy:Сміх сміхом, але мені то реально дуже ускладнило життя.

    @jalla співчуваю, хай швидко все заживає!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @jalla, дуже співчуваю(((
    Але ти врятувала свою дитину, уяви якби на такому місці заснув менший і таке сталося.....
    А мама все винесе ;)
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  4. zetta

    zetta Well-Known Member

    @jalla, співчуваю. може прибити ті дошки щоб не було таких ситуацій? в мене на другому поверсі суцільне днище. хай швидко минає твоя біль.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    слухайте, якби мені в такій ситуації чоловік забрав машину, я б урочисто вручила йому всіх дітей, хай возить. І зовсім немає значення, що у нього робота.
    Бо сваритись і ускладнювати комусь життя за те, що зробилось/пошкодилось ненавмисно якось по- дитячому. Я також в перший рік водіння, виїжджаючи з парковки, потерла бампер своїй машині і сусідній. Приїхав чоловік з грошима, компенсував витрати за чуже авто, сказав *буває* - все, забули. І не тому, що в нас грошей кури не клюють чи я змія, просто рівноправні стосунки дорослих людей, і нехай ваш чоловік ніколи не зачепив авто, але були якісь інші завтики, і це нормально
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та вже чоловік вчора клеїв, нині буде дрелити і доремонтовувати.
    Я розумію, що діти занадто сильо товчуться, шо воно роз"їхалось, але напевне навіть після ремонту я на перший поверх ліжечка хіба дитячі іграшки буду складати. Маю страх!
    Вже і я боюся.
    Та з метою економії місця, в кого мала площа, воно дуже і дуже навіть підходить, але...
    А про дитину на першому поверсі я навіть не думала. Певне в стані шоку!:facepalm:
    Точно, ну і таке могло бути, хоча він там лягає рідко, переважно сплять удвох.
    Я думаю, шо його попустить і він віддасть Вам машину. Головне, що у Вас страху нема, я знаю ситуації, де після схожих трафунків, людина діставала переляк і відразу до водіння на все життя. Тому вважаю, що Ви ще дуже і дуже навіть молодець.:)

    Наша старенька машинка от вже місяць майже як у ремонті (поломка двигуна). Так трудно і довго заставляла звикати себе до життя з автом, але відвикати було ще складніше.:girl_cray: Перший тиждень взагалі все з ніг на голову. Одні стреси і нічогоневстигання.
    Тому зовнішнє пошкодження, то реально дурничка.
     
    Останнє редагування: 8 Жовтень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    @jalla бажаю, щоб пошвидше зажило... дуже співчуваю, від ранку мурашки по шкірі, оце так трафунок
    В мене двоповерхове ліжко, але не з дошкою, а з ламелями і ламелі прибиті. Я теж мала трафунок з ним, але то ще коли щойно змонтували і ще не прибили нижній поверх. Хотіла спертись, а ламелі роз'їхались, і я впала вагітним животом на те все дерев'яне. Побилась сильно, але ні Сергійко на руках, ні Віруня в животі не постраждали.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А я вас реально розумію, хоча в мене не було такої ситуації. В мене точно такий же чоловік, ті пару разів, що він мені давав сідати за кермо, він їхав збоку і все коментував "зашвидко загальмувала", "заблизько під'їхала", "тут траса - їдь швидше, ей де так скоро?" і т.д. Я не маю страху їзди, я маю страх, що чоловік мені не дозволить їздити, я і так останній рік реально ревіла, що мені треба машина, пішла на додаткові заняття з інструктором, при тому, що моїм правам вже 10років.
    Щиро співчуваю, буду тримати кулаки, щоб вашого чоловіка попустило
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Точно, слово в слово. А ще взяти і вирубати мені передачу на швидкості, ну бо ж машина йде накатом, чо. Я до перемикача, а він не там, де я його залишила! І я починаю очима лізти до коробки, а муж: "Шо ти там шукаєш? На дорогу дивися!":girl_devil:Я тішуся за дівчат, в яких чоловіки спокійні і терпеливі (і не мають водійської корони на голові), але мені так не пощастило.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Siania

    Siania Love Life

    То легко казати, але реально є дуже затяті чоловіки, навіть люди, я б сказала. Йому не треба, щоб діти ходили на додаткові заняття. А навіть якщо треба - то це обов‘язок жінки. Ну бо він, чоловік, свій виконує, заробляє на жінку і дітей. То легше заробити собі самій на авто, ніж такому чоловіку щось довести.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви так подумали? Так, мабуть , виглядає але не є насправді. Я тільки своєму завжди кажу(і реально так роблю, аби знав) "Будеш за кермом їхати, я буду так само збоку пашталакати" ,"налажаєш-буду хаяти ". В кожного, кожнісінького водія своя манера і я переконуючь завжди, що саме в такому випадку зі сторони не видніше(звичайно, якщо вже є в людини якийсь досвід і впевненість).
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    в мене чоловік з тих, що
    але то не означає , що
    Про перемикання передачі на нейтральну, коли я готувалась до лівого повороту на 6-ти смуговій дорозі, я вже десь писала. "Ну бо #немачогопалитизчеплення

    Дотепер з пасажирського кричить "Давай-давай" таким тоном, що я починаю з переляку педалі плутати :girl_devil:

    Купу разів пояснювала, що в нього один стиль водіння, в мене інший. І там, де він "встигає", я можу зробити ДТП.
    Не доходить.

    Він мене тим своїм "Давай-давай" так виводить з себе, що останнього разу викричалась на нього прямо перед чужими людьми в авто.

    Думаєте, дійшло?
    Фігушки.

    При цьому всьому він мене постійно заставляв їздити. На вихідних, в супермаркет, казав міняти його на трасі в поїздках до батьків. При кожній можливості. Сама себе возила на роботу і з роботи. Щоб тренувати навик.
    За що я йому безмежно вдячна.:girl_in_love:

    І так, в такій ситуації, як в @Haidee , він би не кричав.
    Просто сказав би - розбирайся сама :girl_crazy:

    Так що, "єщьо нє ізвєстно, кому повєзло"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Доречі, мій одного разу напав на мене, бо я зашвидко вивернула на горбку і чуть дном зачепила, перед своїм колегою. О, мені так фігово стало від того, що реакція була миттєва - колега, посміхнувся мені нишком, хоч сам був від ситуації в шоку . І, так, коли чоловіка нема- я ніколи нічого нігде не втупила. Отаке психо ще є:girl_crazy:
     
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    знаю, в мене вдома такий)) Наприклад, він звик, що закупи продуктів - справа мами або жінки, машини в нас тоді не було, і поки не народилась дитина, я успішно тягала торби з базару чи супермаркету. Потім тягнула дитину на руках і торби в візку. А потім просто перестала тягати. Я не сварилась, але після одного дня, коли в холодильнику було тільки молоко для дитини, ми вже майже 20 років робимо разом закупи, я можу пригадати собі декілька випадків, коли їздила на закупи сама, причому вже маємо машини
    А моя мама вже 50 років тягає в руках торби, бо тато не до закупів.
    Так що я в курсі, що є нервові, є затяті, але коли порівнювати, що дорожче- кусок металу чи комфорт дружини і власних дітей, то вибір мав би бути очевидний для адекватного чоловіка. А як не дуже очевидний, то треба допомогти людині зрозуміти:girl_wink:, часом шоковою терапією. Не знаю, я дуже категорична в таких питаннях
     
    • мімімі мімімі x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сестра :girl_yes2:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Siania

    Siania Love Life

    Я думаю, haidee вже такі методи пробувала і не раз. Не перший же рік живуть разом.
    Я теж категорична, і з таким чоловіком би просто не вжилась. В нас рівні права, і нема поділу моє-твоє, я роблю те, ти робиш се.
    Як на мене, найкраще - це жінці стати більш незалежною.
     
  17. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Дівчата, у мене теж дуже нетерпеливий чоловік. Я дуже вас розумію, @Haidee. Я лиш вчуся водінню. Запропонувала, на свою голову, виїхати зранку із стоянки коло будинку. Зашвидко здала назад, вирулила, нікого не зачепивши, але далі їхати не змогла, оскільки мій чоловік вже скористався ручним гальмом і сказав, щоб я виходила з машини. Виревілася, вислухала півгодинний монолог у свою сторону, що я нічого не вмію, не знаю, сама ніколи того водіння не здам, і взагалі, можу забитися, як так буду їздити. Завіса:sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  18. Siania

    Siania Love Life

    То може він не затятий, а просто звик по-іншому. Затяті так швидко не здаються :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    І чого? Він у Вас інструктор, буде приймати те водіння?
    Якісь самоствердження за рахунок...
    Ні, що хочете кажіть, але як сприймаєш критику etc винен не чоловік, він лише користується таким сприйняттям,
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  20. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @NataliaFed, я сприймаю об'єктивну критику, спокійним тоном. Є речі, які прошу пояснити-показати не один раз. Визнаю, що не відразу доходить до мене. А оці крики, дьоргання ручника, викручування руля, виводять мене із себе.
    І так, за 11 років, це водіння - реально випробовування у наших стосунках)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @HappyViki Вас навчає інструктор, чи чоловік?