Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

    Давно мені не траплялися збоченці в маршрутках...
    Спочатку мені було огидно. Потім, коли ця істота мала намір вийти з маршрутки разом зі мною, мені стало страшно. І нічого ж не можна їм зробити. Добре, що є знайомий в районі, якого можна було попросити зустріти на зупинці.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. happy story

    happy story Well-Known Member

    Трохи понию тут... Не взяли мене на роботу... Я геть розклеїлась і втратила віру в себе... Не надто зручна і вигідна була можливість, але все ж... Для виходу з декрету в сам раз... Не можу навіть толком зробити висновків, де помилилась, щоб знати яких помилок уникнути...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • мімімі мімімі x 1
  4. Siania

    Siania Love Life

    Просто доля Вам готує набагато кращу поопозицію! Ви що, ану припиняйте сумувати через таке. Вони, очевидно знайшли людину, яка більше їм підійшла. Можливо з більшимдосвідом, а, можливо, по знайомству. Не колупацте себе, у Вас ще все попереду.
    Все що робиться - на краще!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 2
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    от не треба. Не взяли, то не знають якого працівника втратили. Не Ваша робота була. Будуть інші варіанти, цікавіші. А може взагалі в іншу сторону Вас доля занесе.
    Мене не взяли 6 разів на бажану роботу. Все в один період. Знаєте як я плакала? Колупалася в собі? Переглядала резюме? Аналізувала співбесіди?Прагнула досконалості? Страждала від інформаціїї кого взяли? ( в мене специфіка роботи така, що всі-всіх знають).
    тоді на високу посаду мітила. На мої 27-28 для всіх було - занадто. А я
    бо чо ж мене не брали. І 2 освіти, мови, досвід роботи і т.д. А брали чоловіків, які взагалі "ні про шо".... Та ще й був момент - "ясно тобі кого взяли і як будемо далі змагатися"? Дійшла до того (точнше чоловік мене "заштовхав"), що сама. Все, що хотіла, мріяла, уявляла - сама. Ну так, далеко не той рівень, куди я претендувала, але - сама . Все, що зробила чи не зробила - сама, звітую собі, працюю вдома. Що хочу те і роблю, а що не хочу - ну то й фіг з ним. Проблем і складнощів - вагон і візок. Ризиків - не ймовірно описати.
    А оті всі підприємства, куди мене не взяли - вже давно нема. Як можна вгробити філіі у Львові??? Біля кордону? Логістику? "Ну, та й таке" © Загорецька ;)
    ага. І не відомо хто ще втратив і має
    Ну, і знов, якщо завалюся з своїм "бізнесом" і піду шукати роботу, то тепер мене 2 рази ніхто не візьме: "профукала" своє і мені вже давно не 25.
    однозначно. на тищупіцот. Скажу Вам, коли з плачем звільнилась з роботи секретарки, на яку навісили обов"язки бухгалтера, логіста і прибиральниці за 120 грн в місяць - думала, що кінець світу буде. І з "на пац-блін" ( з газети "запрошуємо на роботу" чи як там її?) по-між екзаменаційною сесією, пройшла купу співбесід на посаду офіс-менеджера за 800 грн і обов"язками на - "не бий лежачого".
    @happy story розсилайте резюме, ходіть на співбесіди. З легким серцем. Все буде.:girl_wink:
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  6. happy story

    happy story Well-Known Member

    Ой дякую на добрім слові... Трохи корисно почути обнадійливі слова і чужий позитивний досвід...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    абсолютно погоджуюся з @flame та @Siania
    Ви просто поки не бачите, чому так - найкраще для Вас.

    Я колись працювала оператором кол-центру в одній з транснаціональних компаній.
    Я 3 (ТРИ!) роки шукала варіант потрапити хоча б на найнижчу посаду в певний департамент (по своїй спеціальності).
    Я впевнена, що використала всі можливості, доступні мені на той момент.
    Я ридала і зневірювалася в собі, коли бачила, кого брали замість моєї кандидатури. В 20 років я не знала, що таке система "кумсватбрат" і не вірила, що таке може проходити безкарно в такій великій компанії.
    І написала заяву на звільнення в той момент, коли дівчинка, на декретне місце якої я мала йти в омріяний підрозділ, втратила дитину (і відповідно декретне місце щезло і я знов в прольоті)
    Просто в момент цієї трагедії прийшло розуміння, що Хтось зверху мені кричить: "ЦЕ НЕ ТВОЄ! Облиш і направ свої зусилля в іншому напрямку"
    Минуло 7 років.
    І сьогодні я фінансово і професійно виросла значно більше, ніж 90% тих, кого колись "прєдпочлі" мені.
    А їхній функціонал далі зводиться до натискання 2-х кнопок в 1-С в компанії, яка вже років 5, як не є привабливою для працевлаштування, бо корпоративну культуру загробили в погоні за економією і надприбутками.

    @happy story Все буде якнайкраще для Вас!
     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Загубила золоту сережку. Страшенно надіюсь, що дома. Але й тут її знайти не так просто. Ех, подарунок мами. Навіть їй казати не буду.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  9. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    .І ми теж загубили.. теж надіємся що в дома. Тільки вчора її вдягнула малій, зранку спішила в поліклініку, сходили до ортопеда - вдягаю малу і бачу що одного кульчика немає. Перерила весь поверх , подивилась в кабінеті лікаря- нема. Так мені шкода, то був подарунок від хресного малої...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    понию. знову захворіла... а роботу ніхто не відміняв.:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
    добре,що завтра короткий день і далі вихідні для відлежування-лікування:morning1:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 10
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    я просто пожалітися.. бо такого періоду в мене в житті ще не було із дається що вже все, просто не можу, враження ніби не витягну.
    лажа з моєю роботою - тупо не знаю отримаю зарплату в кінці місяця чи ні, нові підробітки шукаю вже місяці зо два - глухо, або попадаються такі де гроші - просто мізер... дуже серйозні пролеми у дідуся зі здоров'ям... у чоловіка з роботою теж повна лажа, нову знайти - шукаємо вже 6 місяць.
    доповнення до всього - подзвонив власник квартири, яку орендую - піднімає ціну вдвічі, бо так ся йому хоче... я такі гроші дозволити собі не можу - тупо на їжу не лишиться... від того всього, сиджу і плачу просто.. ну і коронні замахування свекрів і "дорогої" родини ніхто не відміняв....
    чесно, хоч бери і з моста вниз... може то комусь здатьтся просто казочками, але сил моїх реально вже немає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 28
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    таке враження що то зорі якось так стали :sad: Зараз завжди собі кажу - якби не змогла б витримати, то б такі випробування мені не перепадали.
    Тримайтесь, на все свій час. На будь-яку проблему є своє вирішення і воно чекає саме вас :) Все буде у Вас добре!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    В першу чергу, зберіть себе до купки, пошукайте іншу квартиру, на жаль, такі періоди в житті бувають, все минеться, головне не падайте духом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Я так собі уявляю ситуацію, коли тобі здається, що тебе обложили зі всіх сторін: це як прапорці. В Бога є на нас якісь плани. Або ми до чогось дуже прагнемо і просимо в нього про це. Спочатку він подає нам знаки: "Правильний шлях - туди". Але ми не завжди здатні їх зрозуміти або навіть сприйняти, бо маємо мільйон своїх "але"(ну типу, який Спілберг, в мене ж йолки). Тоді він пояснює більш дохідливо, от такими ситуаціями. Ну це як єгері заганяють звіра на ловця, так і нас заганяють до цілі. Але ми завжди маємо вибір. Сильно ніхто не наполягає. Якщо ми вперто відмовляємось зрушитися з накатаної колії, через якийсь час все припиняється само собою. Ми полегшено зітхаємо і живемо далі, навіть не здогадуючись, які можливості втратили. а ще ці "прапорці" можуть не вести до цілі, а навпаки вберегти від якоїсь дупи.
    Я до чого. Може проаналізуйте собі, в яку сторону вас намагаються підштовхнути всі ці випадки і рухайтеся в тому напрямку. Може, наприклад, час взагалі знятися з якоря і кардинально змінити місце проживання... Ну це як варіант
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка


    Хто сьогодні по дуже дурному шкробнув новесеньку гарнесеньку машину в себе на подвір‘і? Я!!! І мене то так дратує!!! Не вписалась, блін, у ворота, бо хтось залишив ровер на повороті!!! А комусь було ліньки його переставити.
    Завтра, я надіюсь, мене мало б попустити. Але сьогодні мучить(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 14
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Стабільно плачу через день, два, рідко три, і нічо не можу зі собою зробити, бо час ще не гоїть мої рани...

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 22
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Попустить, то просто метал. Можна полірнути і все ок буде:girl_smile:Я виїжджала з двору, на останній дзвоник везла малу, підійшла до мене циганка-попрошайка. Я показала, що грошей не дам і вона мені зі злості зробила царапину по двох дверках ключем!!! Як я ревіла, то треба було бачити. Але потім емоції вляглись, завезла машину на сто, полірнули і сліду не залишилось. В мене машина на каско, скільки коштувало не знаю.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  19. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    От не встигаю я час розпланувати і все. Дитину на 8.30 до школи. Їхати 3 хв максимум. Тобто в запасі 10 хв. Готові всі в 8.15. Гануся - з портфелем на плечах. Я і малий - взутися і одягнути куртку. Я до малого і що? правильно, :facepalm: та й так що одяг міняти потрібно.
    Відповідно спізнюємося. Спішу.
    На одному з поворотів стоїть машина з "виставленим" задом. На зустріч машина. Втікала від зустрічної - тернула на припаркованій бампер. Я то знаю, що це на швидкість не впливає, а комусь, можливо, важливий естетичний вигляд. Ні листочка ні ручки не знайшла з нервів. Мала позаду плаче, бо вчителька сварить за запізнення. Поїхала я. До школи дитину вела в сльозах і соплях.
    Вертатися додому - знайшла якийсь рахунок в бардачку. Написала свій номер і тримала кулаки щоб та машина ще стояла. Фух, таки ще була. Під двірник поставила записку.
    От тепер сиджу чекаю чи хтось подзвонить.
    Гризуть мене муки совісті що я таке зробила... Ну і якщо буде розходитися в тому бампері - тяганина по страхових. Мінімум 2 рази потрібно "покататися"...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    пройшло 2 тижні і знову те саме!:girl_cray:
    я хвора, кашляю, та й почуваюся, як старий пес, К температурить, Кві поки думає захворіти чи ні.
    дістало:dash1:.
    єдина "радість" - дали мені лікарняний. лікуємося:girl_in_dreams:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Нам минулого тижня на парковці біля магазину хтось дверку вдарив так добряче, вмятина лишилась, і ясна справа ні записочки тобі, нічого. Я не знаю, чи то жилетка, чи просто "знов готуй гроші", але дістало вже так, що ну його.
    Ну і з малим - мені аж смішно. Я от їду на роботу, вже котрий ранок запізнююся. Як на зло, прям перед виходом))))) чесслово, наче спеціально
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3