Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  3. Retaret

    Retaret Well-Known Member



    Шось я не планувала тут писати, але якось попала вже в темку, може випишуся і попустить. Дитина захворіла на рівному місці - ну як на рівному - тато зробив мамі велику послугу - став вечорами купати дитину. Включив воду, запхав дитину в ванну і пішов клацати шось в телефоні. Зо три вечори підряд я заставала дитя в зимній воді (ту просто забилам м би). А лікувати хто має? Ну ясно хто... І то шось так швидко та хвороба розвивається, вже нині температурка починає підніматися, соплі в носі хлюпають, капати вона толком не дається, купа плачів і криків за день мене вже просто зводять з розуму!! Боюся щоб там взагалі не було яке запалення чи бронхіт. Тим більше мені з дня на день в пб - хто її догляне?!! Або інакше кажучи - шо мене може чекати по поверненні з пб? Вночі мала зле спить, та і взагалі я без того зле сплю тепер.
    Чоловік обіцяє ранками будити малу хоч би в 8, щоб більш-менш нормально графік дня потім уклався, але то раз сам заспав, то завтикав, а я так вранці хочу доспати ше хоч годинку, а йому вже кудась треба гнати. Потім мала лягає на денний сон в 16 год. Раніше ше хоч мама нормально приходила після роботи, а тепер якщо вона в 16 вже йде, а ми тільки лягаємо спати, то мама каже, що чекати дві години поки мала встане, вона не буде. І я так теж вдень часом досипляю, потім встаємо обоє - і далі готуй шось, жени гуляти перед сном вечірнім. Ай.. така схарена за останні дні....
    Такі всі , курде, помагальники на словах, всі дуже планують відпустки під народження малюка, а зараз коли я вже просто фізично і морально розвалююся - нема нікого. :cry: потім як малюк народиться зберуться всі тут і будуть мені в другу сторону мозги виносити :girl_mad:
    блін, якось так останній тиждень-два вже все йшло на поправку і мені здавалося, шо я себе витягла з того депресняку, а тепер таке враження все по новому колу. Я вже переживаю чи не перейде воно потім плавно в післяпологову депресію :facepalm:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 22
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Який же ж в тому КНУ бардак, словами не передати!!!! На сайті інфо нуль, трубку три дні в деканаті не беруть. Пише- оплата 5 днів після наказу. Де наказ???? Коли платити???? Вчора нарешті додзвонились, виявляється, наказ був ще 9 серпня!!! Де він, чому не висить на сайті? я зла така шо капец. До слова, в тій же могилянці- наказ про бюджет є, про контракт є. Там же все через ж.пу. Найкращий вуз України, блін.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Я коли вступала 12 років назад, пройшла на бюджет і в КНУ і в Могилянку. І була та сама історія - в КНУ ніхто нічого не знає, бардак повний. Тому вчилася в КМА, і ні разу не пошкодувала про вибір. Але то таке...Успіхів вашому студенту! Все владнається!
     
  6. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    в Могилянку теж подавав, не пройшов по рейтингу((( дуже туди хотів, так жаль, що не попав. Дякую)
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. shparynka

    shparynka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    я плачу..... не дали гуртожитку....... чи то треба було хабар нести комусь, чи то шо... я в шоці. Ми не потягнемо то все(((((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 13
  10. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Йдіть і вибивайте. Нехай селять по кілометражу відстані, виселяють тих, хто живе ближче, має гірший рейтинг і т.п. Я постійно селилась з боєм, з усіх моїх погроз до проректора аж раз дійшла, до того все таки вирішувалося на рівні комендантів
     
    Останнє редагування: 22 Серпень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    тепер в них нові правила. Дивляться на рейтинг, на квоти, пільги, бюджет і тд. І як я на відстані можу щось вирішити((((
     
  12. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Зустріла сьогодні свою хресну. Вона в курсі, що я віддаю в добрі руки двох котів. Та й каже: ти їх не віддаш нікому, ніхто їх не візьме, то ж краще наважитися і піти їх приспати. Ну нормально то? Приспати нормальних хороших ще зовсім не старих котів? Доросла людина з вищою освітою, а щось таке говорить...(((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Cybulynka

    Cybulynka Well-Known Member

     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Подобається Подобається x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Болить душа і немає сил далі боротись. Від всього і всіх. Як стати пофігісткою? Як зрозуміти що далі?
    В суботу в дорогу, купа недороблених справ (не мною, але мають безпосередній вплив на мене), купа невирішених питнаь, які не так просто вирішити. І все просто іде до того, що не варто їхати :sad: І ти просто не знаєш, чи це нове випробування чи просто знак що не варто. Повна невизначеність у всьому
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  16. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Зашвидко сходила у вихвалялки... Необережний рвучкий рук, різкий біль в прооперованій руці, тепер кожен порух спричиняє гострий біль. Звязки, мязи, сухожилля, кістки? Ех, а все йшло надто добре. Чекаю ранку...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    Ех...в котрий рік наступаю на одні і ті ж граблі. Дуже люблю своїх батьків, але чим далі тим більше хочеться навчитись вибудовувати емоційну дистанцію від них. Ну чосу кожнісінького року під кінець свого приїзду потрібно налетіти на мене зі своїми звинуваченнями і претензіями, чому я знову винна у всіх бідах. В нас в сім'ї заведено, що я зобовязана всім допомагати,все робити,а сестра моя - просто молодець. Дістало..знову я погана. Давно казав мій муж, що у моїх батьків є донька і улюблена донька. Я явно просто "донька". Цього разу граблі вдарили так боляче, що більше я не буду навіть близько до них підходити

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 17
  18. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    ох, співчуваю. тут про маму, але підійде на загал - "мама - це святе. з нею або дружити або не контактувати"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Проблемка ніби не велика, але трохи мушу понити: завтра йдемо на весілля, малу пристроїла, налаштувалася натанцюватись, вибрала собі взути такі кльові босоніжки на такенному каблуці, манікюр-педикюр в колір зробила, а від вчора палець почав на нозі боліти. А я,мантелепа, якось не дуже на то увагу звернула. Так от сьогодні ввечері він вже болить конкретно. Що там під нігтем невідомо, бо там педикюр(((. І що то завтра мені робити? І чому як бідному женитись, то й ніч коротка???
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  20. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    [ off]
    Якщо відчуття що нарив, можна пр класти варену/печену цибулю.
    [/off]

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  21. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я б невідкладно йшла до спеца(подолога).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3