Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Я знову сюди. І знову зі своєю поїздкою. Таки зуміла дістати квиток назад, спакувала валізу і позавчора мала їхати. За 8 годин до поїзда прийшло повідомлення від людей, у яких я планувала відпочити, що через певні обставини поїздку доведеться перенести на тиждень. Все, аут. Ну та добре, що хоч просто перенести, а не скасувати взагалі. Квитки здала, валізу розпакувала, і знову почалася катавасія із відстеженням поїздів на потрібні мені дати. Не хочу тут розказувати, скільки сама собі стріпала нервів через це, але сьогодні зранку - ура! Випадково побачила, що є у продажу один квиточок. Плацкарт, верхня полиця, та й поїзд не дуже підходящий, але принаймні їде у потрібному мені напрямку. На радостях купила, а через 10 хв після оплати побачила, що у тому поїзді, яким я планувала їхати з самого початку, з'явилося 28 хороших місць. Звичайно, можна здати свій квиток і купити новий, але я і так вже втратила з цими всіма поверненнями купу грошей. Так що налаштовуюся на "приємну" подорож, особливо враховуючи те, що поїзд, яким я їхатиму, має не дуже добру славу. :girl_sad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

     
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Brigitta Я б таки здала і купила в нормальному поїзді. Все таки комфорт того вартує, можна так намучитись в поганому поїзді, що вже нічого не схочеться. Як я обирала дешевші, але некомфортні подорожі, то була дуже жаліла...Просто як то кажуть "Спішити треба повільно", навіть з купівлею квитків. Хоча тут не завжди вгадаєш...Або визначіть для себе, що вам легше перенести - втрату грошей чи дуже некомфортний переїзд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Так, на майбутнє. Якщо купляти квитки через приват24, то запровадили при повернені квитка 100% повернення суми.
     
    • Інформативно Інформативно x 5
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. CAMPUS GROUP

    CAMPUS GROUP Well-Known Member

    Відслідковувала квитки в сторону Херсону, то знайшла статтю, що програма додає наступний вагон, коли у попередньому залишається 4 квитки і менше(щоправда мені здається що 7), тому я дивлюсь скільки вагонів є на завтра і розраховую, що за 45 днів буде добавлятися ще приблизно стільки вагонів.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Так, але за ту послугу треба доплачувати 11%.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Я купувала квитки через Приват 24, потім здала їх в касі. Гроші повернули на картку, то зняли з кожного квитка (точно суми вже не пам"ятаю) по 40 грн. То було в червні.
     
    • Корисно Корисно x 1
  10. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Дівчата, я не сперечаюсь, бо повертати мені в цьому році не довелось. Пам'ятаю, десь в червні мені прийшло повідомлення на електронку з такою функцією. Я ще зраділа, оскільки в минулому році також втратила +/ 100 грн. за повернення 2 квитків.
    Не стверджую, але підозрюю, що тому що робили повернення не через сайт.
    Цього не знала.
     
  11. petrywka

    petrywka Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Понила я в прозі. А через годину треба було вже сюди, але не мала як. Накрився мідним тазіком мій телефон. Прийшлось в першому кращому магазині купляти а-ля "бабушкафон" на 2 карточки. Ні номерів телефонів, ні інтернету. Понесла свій в майстерню і та-дам! не можу знайти акумуляторну батарею... Знайшла її аж вкінці дня. Завтра маю донести майстру і почути чи буде ще працювати, чи буду мати свіжі видатки :girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 9
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    1. Згоріла нам зарядка до електромобіля. Ми такі дуже мудрі поставили заряджатися в грозу. Один майстер взяв, тиждень потримав, сьогодні нареееешті до неї добрався, а там гаплик. Щось мене гризуть сумніви відносно чи то чесності, чи то компетентності того майстра. Бо щось дуже багато нестиковочок. Але, нажаль, мусимо вірити йому на слово, бо перевірити особисто не можливо.
    Тиждень без авто - то є важко, тепер як мінімум ще один. І той тиждень має бути насичений подіями, ну і відповідно їздою. Треба пересилати ту зарядку до Києва. Якщо таки гаплик, то нова 300 у.о. На рівному місці. Якщо пощастить купити нормальну і не натрапити на шахрая.
    2. Знаєте, є такі люди, які прагнуть всіх використати у власних цілях. Коли треба, і коли не дуже. Просто в спортивних цілях. Просто то є в крові. Коли всі йому винні. Дуже прикро, коли такі люди є в близькому оточенні. Мене то дратує, і подітись від того не вийде. Але оте відчуття, що тебе використовують при кожній нагоді - то є не дуже приємно.
    3. Не так щоб жилетка, але дуже неприємно. Є люди, які «кращіщі», важливіші, а є такі, що зрозуміють і не образяться. А щоб вони вже точно не образились, то можна все подати під соусом «ми так для вас старались» і «щоб вам було зручно». І це теж близька людина.
    Щось я сьогодні страшенно розчарована в близьких людях.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 18
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Теж помітила. Але, Богу дякувати, не в родині, а загалом по життю. І не так, щоб ті люди справді були важливими персонами. Просто вони нетерпимі. Легко ображаються, роблять з мухи слона, скандалять або навпаки довго тримають образу, розповідають про своє обурення всім знайомим... Тому з ними підсвідомо носяться, щоб не образити, не провокувати конфлікт. До них не спізнюються, їм ретельно вибирають подарунки, на їх уподобання найбільше зважають, їх справи першочергові і т.д. і т.п. А хто не демонструє своє фе, а намагається бути цивілізованим - завжди буде "потім".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    А в мене таки жилетка. ВСЕ. Я більше не можу. 10 років відкладала кожну копійку, щоб купити омріяну машину. Ще два роки вибирала ту машину. Нарешті 2 роки тому мрія здійснилася. Я купила машину. Правда стареньку, але найкращу яку змогла знайти на свої заощадження. Звісно були дрібні поломки, ремонти. А тепер я мушу попрощатися з нею ((( Реву вже другий день.
    Після ДТП консультувалися з різними майстрами. Всі радять продавати. Чоловік радий старатися (хоч гад саме він їздив нею ці два роки) і вже домовляється за продаж. Мало того, що я тепер лишаюся без машини. Так ще з дитиною в селі. Через кілька місяців виходити на роботу, яка в протилежному кінці Львова і до якої в одну сторону мені 1,5 години добиратися. Без машини я дитину бачитиму лише сплячу. До отриманої суми ще треба так добряче докласти, щоб купити іншу. Тобто це найближчі кілька років неможливо.
    Я думала, що гірше не буває. А виявляється треба було тішитися тими проблемами, що були. Бо з тими, що зараз я не справляюся ((((
     
    • Співчуваю Співчуваю x 20
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Online

    Online Well-Known Member

    А чоловік має свою машину чи має намір брати? Якщо так, то забирайте тепер ви.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ні, не має. То була наша єдина машина.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ну як так? Все гарно спланувала, все склалось, і знову облом...на рівному місці. Ситуацію можна було б обійти, якщо б приїхала скоріше, але візу відкрили не з того числа що просила, а на 2 дні пізніше :sad: І знову в чужій країні на вулиці. Так розходи перевищують те, що планувала :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Одна дівчина недавно, після декількох невдалих ЕКЗ у світил України завагітніла сама за 2 місяці у Городенчук. Може і Вам спробувати?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  21. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Дякую! Але не буду. Якби щось реально заважало вагітності - це уже давно б побачили на УЗД чи аналізах. Тим більше, що зверталась до кількох лікарів, а не до одного. А знову занурюватись у безкінечні аналізи, обстеження не маю ні бажання, ні часу, ні коштів. Можливо, тій дівчині просто прийшов час вагітніти. Безвідносно до особистості лікаря. Отже, і до мене цей час прийде. Тоді, коли найменше буду цього чекати, швидше за все =)

    Зараз, за порадами дівчат, переключилась на інші теми. Реанімувала старий блог, з якого тільки назва лишилась. Намагаюсь розібратись в індексації, пошукових системах, нюансах СЕО. Ще консервація чекає =)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • мімімі мімімі x 1