Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    та нуууу. Завжди є спосіб доїхати або виїхати. Може маршрутка, автобус чи електричка до якогось обл.центру чи великого міста поруч? Той же бла-бла-кар. Автостоп в кінці-кінців. Ще й резервація не викуплених квитків знімається перед виїздом поізда. Або з пересадкою рейси можна стикувати. Україна то не кінець географії. Ідьте на відпочинок, а там, на свіжу голову, рішення прийде.:girl_yes2:
    ПиСи. ще ж бувають неймовірні збіги обставин, які собі навіть в найсміливіших планах і мріях уявити важко:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Повірте, я перебрала вже, мабуть, всі варіанти і до великих міст, і до райцентрів, з яких до Львова ходять поїзди. Нічого нема. От сподіваюся, що може щось трапиться на бла-бла-карі, або вже на крайняк - їхати 150 км до Києва, а звідти - "інтерсітями".:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Brigitta якщо це не секрет - напишіть тут напрямок, може ми підкажемо.
    Мій чоловік дуже часто відправляє своїм замовникам передачки, коли не встигають на нову пошту, а людині треба на вчора. Маршрутками, автобусами, як писала @flame зістиковуємо, водій передає десь щось іншому водієві. За ніч доїжджає іноді так далеко, що сама не вірю.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. danchyk

    danchyk Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Та не секрет, київський напрямок. Умовно кажучи, треба добратися із Житомира до Львова.
    В тих автобусах також є бронь, тому не факт, що зараз, в період літніх відпусток вдасться виловити вільне місце. А взагалі, я вже схиляюся до варіанту з "Інтерсіті". Принаймні, там поки ще є квитки, і дорога займе набагато менше часу, ніж автобусом.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ми недавно з коліжанкою і (на хвилинку) в чотирма дітьми від 2 до 6 років зранку поїхали в Рівне в зоопарк. Нам прямий поїзд не сподобався, плюс його й так не було наступного дня. Взяли квитки на Луцьк на поїзд Москва-Ковель, погуляли ще в Луцьку, ввечері взяли квитки на якийсь вбитий слимак Ковель-Чернівці і приїхали до Львова через 5,5 годин в першій ночі. Було дуже класно, тільки наші чоловіки трохи бурчали:girl_haha: я до того, що не може бути такого, щоб прям ніякого варіанту доїзду поїздом. Завжди можна місцевими електричками (їх на сайті УЗ немає, до речі) добратися до великого залізничного вузла (Шепетівка, Новоград Волинський етс) і там вже точно щось їде на Львів, Тернопіль чи Франик.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 6
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Залізла в шафу порядки робити і виявилося що всьо, я гола... Не застібається на мені ні одна сорочка і ні одна сукня :girl_cray: Заберіть назад ті груди 4-го розміру, верніть мені мій любимий другий з половиною! Бо якщо з талією та ляшками я точно дам якось раду ближчим часом і в спідниці таки втиснуся, то ті цицьки мене, здається, тепер не скоро ще покинуть :girl_in_dreams: І шо дєлать, мені так набридли фубтолки і трикотажні сукні за час вагітності, я хочу нормального одягу... А тепер і нового багато купувати не хочеться (а тим більше шити) бо хто зна, що з тою фігурою далі буде - чи вернуся до свого 46-го чи так і лишуся 50-го розміру :sad: (та й фінансів на глобальне оновлення гардеробу німаааа :cry:).
     
    • Співчуваю Співчуваю x 21
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Похничу і я, не встигла я приїхати з відпустки, як мене намагаються нагрузити по самі вуха, незважаючи на те, що я дуже втомлена після важкої довгої дороги, мені слабо бо почалися кд:girl_cray: і мені треба хоч кілька днів, щоб відійти. Хочу знов десь далеко поїхати подалі від тої дорогої родини:sad:.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 11
  11. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    я би поплакалася про протилежне - завершення ГВ(і то ми в процесі дуже затяжному), а я вже бачу різницю :sad:
    як то файно було 5 років з 3м розміром:girl_crazy:. що буде зараз - не знаю:girl_cray:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Певно, мені сюди. Мала величезні надії на цей цикл. Ще й лікар призначила "вітаміни", на яких, за її словами, багато хто завагітнів (навіть з 10-річним безпліддям - я вже починаю думати, що це в кожного лікаря така оптимістична легенда є для таких, як я). І які я чемно пропила цілий місяць. І що я маю? Замість вагітності збитий вщент цикл, який багато років був ідеальним. Якісь незрозумілі місячні - 3 з половиною дні замість звичних 7. Тест на вагітність спочатку почав видавати бліду другу смужку, але після висихання вона щезла. Як потім виявилось - був реагент (паскудний брехливий тест! в мене аж руки трусились, коли я ту смужку побачила - вперше за 3 роки). Сьогодні аналіз на ХГЛ (про всяк випадок) - звісно що негативний.

    Все! Жодних аналізів, лікарів, тестів! Вже наобстежувалась. Четверо лікарів причин невагітнення не бачать. Копати глибше не маю ні бажання, ні коштів. І сенсу не бачу. Якби мала б завагітніти - це вже давно сталося б. До 35 не завагітнію - будемо збирати документи на всиновлення.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 26
    • Баян Баян x 1
  13. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  14. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Зе бест! Зе бест! x 14
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 12
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
  18. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    А ну не втрачати надії! Он чоловікова сестра, я десь писала, вперше в 41 завагітніла, доносила тільки до 18 тижня, за пару років поміняла чоловіка :), і завагітніла в 43, родила то вже було 44!!!, і виносила здорову дівчинку! Мацьопі пішов четвертий місяць!
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Не знаю чи тут писати, мала під ранок штуркнула мені в око, візуально нічого, але око сльозиться і поколює-поболює. Знаю, що минеться. А, що зробити зараз?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  21. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ну от чому так? Знову розрулила всі справи, залишились лише формальності...і тут сюрприз. Відмовили у житлі на яке розраховувала, відрядження з купою своїх нюансів. Щось інше фінансово не потягну :sad: Ну от залишалось лише насолоджуватись відпусткою... а тут маєш купа відмов. Розумію що через місяць то вже не буде аж такою проблемою . + я мала плани на цей місяць, а не знову щось шукати, тратити гроші в пусту і надіятись на диво. Я вже не витримую з тим :sad: Вже і новий телефон не тішить, бо могла б обійтись, а гроші зараз ой як знадобляться :sad: порахувала що залишилось, сплакнула і сказала прорвемось. Коли вже та чорна смуга закінчиться?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1