Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Це не Ви писали?
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    Її змусили відкрити, бо вона квартирантка, і Ви діяли через власника. Не варто йти вибачатися - Ваші вибачення не будуть щирими, бо Ви вважаєте, що все зробили круто.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Ой, дівчата, навіяно вашою дискусією...

    Щодо ситуації: я думаю, що якщо @Materynka вибачиться, то все буде добре. Неприємно, але не невиправно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Люди, сьогодні велике свято.
    Я теж довгі роки орендувала квартиру і натерпілася багато несправедливого відношення як від власників, так і від сусідів.
    Але я можу зрозуміти і розпач людини, яка усвідомлює, що маленький ні в чому не винний хлопчик не отримає подарунка від Миколая.
    Ми ж не були присутні при розмові.
    Давайте припинимо нападати на @Materynka а @Materynka раджу таки зайти до сусідки і перепроситися та пояснити ситуацію. Як колишня квартиранка, скажу, що людині це буде приємно і важливо.
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 3
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member


    Я не шукала б. Ще ніколи такого не робила. А щоб у квартири стукати-запитувати, то і у голові не вкладається, ну чесно....хіба що документи загубила б, не дай Боже.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та правильно, ви все зробили, можливо, то трохи не приємно, але треба з розумінням відноситися, до всього, що стається.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Писала, нічого сама не чіпала, і без дозволу не заглядала. Також писала, що вона відкрила з криками. От і вийшов скандал.
    Жесть! Звідки ви знаєте, що я вважаю?
    Це вибір кожного.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    Вважаю, що зробила правильно, що почала шукати, картаю себе, що була необачна, і шкодую що підозрювала невинну людину. Все. Гарного всім Миколая.:girl_yes:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мене дивує щорічна брехня. Брехня. З приводу миколайчиків та санта клаусів. "Що тобі приніс миколай?" - та нічого він не приніс. Не приніс. Це татомамародич вирішили забити голову, і подарувати під фальшиво праведною егідою подарунок. Любите дитину? Просто візьміть та й обніміть, скажіть їй про це, поговоріть про її інтереси, розкажіть щось повчальне (наприклад, що колись жила богобоязнена людина, яка слухалась Бога і Бог їй давав можливість допомагати людям. І що коли цій людині дякували і восхваляли її, то він казав:" НЕ мені дякуйте, а Богові! Бо я всього лиш людина, грішна та слаба. А Бог дає мені сили, розум, можливості, бо я вірю в Нього, молюсь Йому та слухаюсь Його законів". Є можливість - ок, подарунок. 17 в любий день.
    Нє.
    Людям простіше приплести відому історію, як ця людина, Миколай, допоміг спастися 3м дівчаткам, яких їх батько з безвиході надолужив займатись проституцією - і приплести до подаруночків під подушку/ялинку всім діткам, а ще й коханим близьким. І ще типу це не я, а це миколайчик приніс. А, ну дехто ще застілля організовує. І має народ свято без святості: брехня, пиятика, ще й дитяче вихваляння кому що "принеслось". І ніби мотив хороший: любов до дітей (хоча є і суто егоїстичні мотиви, але не будем про них) - але це спотворене настільки, що до Бога ой як далеко...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Тепер знаю:girl_yes:
     
  10. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Я, наприклад, цю історію читала в акафісті до чудотворця Миколая. Але про проституцію там не йшлося....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
  13. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member


    О, українською з Вікі взагалі прямим текстом...:sad:
    "
    Тематика не приємна, на це багато хто закриває очі або не звертає уваги... Але ж, хто має вуха - хай слухає. І ось тривожно, гидко та хочеться плакатисб, що люди перевертають з ніг на голову, і поклоняються людині, роблячи подарунки потрадиції, яка ось так започаткувалась...
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  15. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    В старшого вітрянка. Два дні температура під 40. Дякувати Богу, сьогодні трохи менше.
    Але найгірше, що тепер хвилююся за 7-місячну доню і чоловіка, який не хворів раніше вітрянкою. Попереду Новий Рік, Різдво... 27-го в маленької заплановане щеплення. Розумію, що шансів їм не підхопити ту заразу немає.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  18. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Чому нема? В знайомої малий приніс вітрянку, ніхто не заразився, через кілька років вже другий син захворів, то перехворіли вдома всі, хто не хворів, але легко, навіть дорослі. В шефа всі діти перехворіли, має трьох, а він не заразився.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    Щеплення, просто відкладіть, бо там інкубаційний період, здається, 21 день чи два тижні, але зовсім не факт, що підхопить, тим більше малеча на грудному, напевно.
     
    Останнє редагування: 19 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  19. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Та, власне, так і сподіваюся, що доня не підхопить, бо на ГВ)
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Не робіть щеплення ні в якому разі. В родині дівчинка 5 р мала дуже неприємні наслідки. Зробили щеплення, коли був інкубаційний період, а висипань ще не було. То потім ті висипи стали гноїтись, то все чистили і різали в лікарні. Ще досі має шрами від тих порізів на лиці і шиї.
    Я перехворіла зі сестрою вітрянкою, до слова, в 10 класі. То батьки не заразились.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  21. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    В нас принiс старший. Рiвно за 14 днiв захворiв молодший ( йому рочок був). Перенесли дуже легко. Чоловiк хвилювався так, шо продумував, шо йому в лiкарню пакувати...Був впевнений, шо в дорослому вiцi,як захворiэ, то вже все... Тiльки в лiкарню...Але не заразився...
     
    • Подобається Подобається x 2