Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. Merry

    Merry Well-Known Member

    мусите вибачитися
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я думаю можна. якщо під градусом вертатись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Сусідка, щось йому наготувала і теж поставила в коридорчик. І от він то все згріб, та й пішов. Подумав, що то для його дитини. Добре, що в нього дівчинка, а внаш подарунок хлопчачий. Хоч то заставило його задуматися...
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Та всяко буває. Тітка чоловіка раз пішла з гостини в свекрухи в моїх чоботах. Трохи її тиснули, але уваги на то дуже не звернула)). А я зранку прокинулась, взуватись щоб їхати додому— а там чоботи на розмір більші. Їхали до неї мінятись.. Може в того пана був великий пакунок теж, він, як йшов, автоматично ваш взяв, а його — в сусідів в хаті так і лишився..
    Святкові дива трапляються, і це класно )
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Materynka, дякую! ви зробили цей день для мене ще кращим....можу багато терпіти, але дитячі сльози жалю....то вище моїх сил!!!
    І , таки класнамиколайова історія у вас вийшла!
    Дівчині щось точно подаруйте, та це ви і без нас знаєте....
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Щоб приходив до всіх, незалежно, комусь запізниться чи ні, мама ( себто я) готує щось і собі ( завжди щось з косметики можна наперед припасти, та й шоколадку - цукорку). Чоловік часто замовляє наперед в інтернеті, радиться, що мені треба, він з тих, що не романтики і сюрпризів ніколи не робив. Тому подарунок може бути раніше, а може і не бути. Щоб діти бачили, що Миколай прийшов і до мами, багато років роблю саме так. І коли найменша на свого першого Миколая була ще несвідома того, подарунок був під подушкою і для неї, власне, щоб старший бачив. Отакі то справи... Хоч і мені хочеться яжедєвочкаінаручки, сюрпризу, свята, і щоб вгадували бажання і навіть підсвідомі... Але того ніколи не буде , зате є і позитив - та стіна, за якою "за мужем" , справжній голова сім'ї, опора і надійне плече. Якось так...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Materynka як добре:girl_dance:бо ми тут вже всі спереживались наніц через вашу ісорію. Ух...Аж видихнула...
     
  10. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Ну як виходить з усього Вами описаного не вона єдина могла бачити як Ви йшли з подарунком, а пройшло достатньо часу, щоб вийшов хтось інший, збирався там і т.д. І міг хто завгодно за цей час ходити й бачити. Дзвінки власнику, вимоги відчинити, скандал, "огляд" квартири після вимоги власника, я так розумію. Я в шоці, чесноо_О. Яке чудове в цієї дівчини свято. А у Вас добре, що трапилось диво, і все знайшлось :girl_angel:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Хто завгодно не міг, тому що це не на загальному коридорі, а в коридорчику на дві квартири.І ми неодноразово щось залишаємо там, і сусіди. І реально вона йшла по сходах за мною, а не можливо бачила.
    А що б ви вчинили на нашому місці? Що нам треба було робити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це звичайно все прикольно....але якби це був подарунок для мого племінника..то я би навіть на сходовій клітці ревіла на весь голос, або МНС визивала...
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Ну але ж хтось таки йшов в гості чи з гостей, і часу було достатньо.
    Шукати можна було і без скандалу, тим більше не було доказів, що це вона. Ви не праві. Рятуючи своє свято і свого племінника, Ви зіпсули його іншій людині. Якщо Вас колись звинувачували несправедливо в крадіжці, Ви би знали, про що я.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ну як без скандалу? ваші дії в такій ситуації? Так, я відстоювала себе, наше свято, племінника. Спочатку обійшли сусідів, почали стукати до неї. Вона годину не відкривала. Що можна думати?
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    Півночі проплакала, пересварилася з мамою. Дитина замість свята, отримала розчарування. В мене трусилися руки і ноги... Ми були зарізкі, але не шкодую, що ми почали шукати. Якби мовчали, то не факт, що подарунок би знайшовся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  15. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Я була в подібній ситуації. Зробила для себе висновок, що підозри мало для скандалу. В цій ситуації найбільше співчуваю їй і все, бо вона потрапила під танк на рівному місці. А не відкривати могла з різних причин, може просто була налякана.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А я казала, що станеться чудо!
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мені теж її шкода. Але просто сидіти і мовчати я не могла.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Так, сталось чудо для квартирантів. Мабуть вони в шоковому стані звернулись до всіх сил, аби їх залишили в спокої.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мені дійсно шкода і неприємно, що так вийшло. Підемо ввечері вибачатися.
    І ще, ми не зразу на неї накинулися: спочатку обійшли сусідів, попитали, чи до них хто приходив, чи хтось щось бачив. Тоді до неї. Вголос попросили відкрити, що то сусіди. Реакції нуль. Постукали, постукали. Не відкриває. Тоді подзвонили до власника, щоб попросив її відкрити. Відкрила вона вже з криками. Ну і почався скандал. Ну добре вона боялася, але ж є всякі ситуації, коли сусіди можуть прийти по якійсь справі. Якщо б відкрила і спокійно повелася, то й скандалу б не було. Бо дійсно за руку не ловила, пред2явити нічого їй не могли.
     
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  21. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ви жартуєте?
    Я писала, що заставила, когось розплачуватися за мій "прокол"?
    Якщо до вас стукають сусіди і про щось питають, ви відкриєте чи ні?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1