Ой у Львові на базарі

Відкрита велика жилєтка (5)

Posted by levandivka on 25 Липень 2009 відповідей - 3.014
  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Тема для плачу в жилетку, але...
    Лікарська жилетка-халат висить тут
    Педіатрична - у дитячому здоров'ї
    Нарікання на свекруху, мужа, вагітність, КД, їх відсутність, рагулів та інші спеціалізовані... прошу нести у профільні сльозозабірні теми.
    Там Вам витруть сльози:) А тут - допис.

    **********************
    ЗІ: попередня жилетка висить тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Квітень 2015
    • Не подобається x 4
    • мімімі x 3
    • Подобається x 2
    • Погоджуюся x 2
    • Не погоджуюся x 2
    • Зе бест! x 1
    • Інформативно x 1
    • Корисно x 1
    • Оптимістично x 1
    • Креативно x 1
    • Баян x 1
    • Безграмотно x 1
  2. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Напишіть мені метод.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Вже попитали і походили. Квартирантка ледве відкрила двері, після дзвінка власнику. Зайшли в квартиру, оглянули, нічого не знайшли.
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Баян Баян x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

     
  7. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    трошки поплачуся тут...
    Подарунок чоловікові на Миколая купила ще місяць тому. якось так легко мені той подарунок дався, навіть довго придумувати не довелося. і ось сьогодні прокинулася швидше, щоб допакувати подарунок дитині і чоловікові. поклала під ялинку і кличу їх: Миколай прийшов! Мала зірвалася, побігла ті кульки розгрібати. Тішиться )) а чоловікові хоть би що (( як спав - так спить. Спромігся встати через годину, повитягати на стіл що там було для нього в кульку було і піти в душ.
    До слова, з подарунками в нас завжди так. Подаруєш, а він відкладе в бік і навіть не розгорне. поки штурханами не заставиш подивитися - ніц з того не буде. отак до кінця можеш і не знати: сподобалось чи ні.
    напевно, я передивилась різдвяних фільмів, де всі дружно сім"єю тішаться Миколаю і весело разом розпаковують подарунки.
    образливо дуже.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  8. Raven

    Raven Мама малятка

    ГГГ, от муж як шось подарує... а веселий писок тре показати. І вроді вже звикла, шо подарунків купувати він не вміє.
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Куили дитині на подарунок футляр для шпаги (вона займається фехтуванням). Йшов чоловік і, видно, вилетів пакетик з футляром. Ві нпомітив, повернувся і вже ніде не було. І кому він треба і що будуть з ним робити? (( Тут в районі фехтувальщиків немає. А таки хтось підібрав. Так обідно, бо він дитині дійсно потрібен і хотіли сюрприз на Миколая. А вийшло... :sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 6
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    проведіть експеримент - не даруйте наступного разу нічого. або різку покладіть..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    І в нас завжди так. Так що мені нині теж обідно. :)) Навіть не орзгорнув зранку. Тільки зараз зайшов додому, розпакував. Видно, дорогою подумав, що я ображуся (вже бли такі випадки :girl_crazy:). Ну і таки так, обідно. Діти в захваті, тішаться. А йому все рівно.
    --- дописи об"єднано, 19 Грудень 2017 ---
    Думаю, що не сильно зміниться реакція ))
     
  12. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    не думаю, що він не тішиться подарункам. просто не вміє проявляти свої емоції. Напевно, не розуміє що дарувальнику ті емоції важливі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    зато образливо не буде)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 2
  14. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Саме так, тому я вже рік чи два тому своєму чоловікові то все пояснювала. Чому так обідно і чому варто дати знати ))) Але.. Знову забув.
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

     
  16. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в нас цього року тішаться всі крім мене. Миколай "не встиг". казав почекати ще трохи. і що тут скажеш?
    особливо цікаво було відповідати дітям на питання чого до них і до тата Миколай прийшов, а до мами ні...
     
    • Співчуваю Співчуваю x 4
  17. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Можливо, напишіть оголошення, розклейте там поблизу, де загубив. Крім того, напишіть тут, на ДП, де саме це сталося, дівчата між своїми знайомими розголосять. А, мо, і все знайдеться )). Удачі!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Так, якраз сьогодні порозвішую по району оголошення. Я вірю, що Миколайко допоможе нам віднайти цю потрібну річ :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата, аж не віриться, подарунок знайшовся. Ура! Випадково забрав гість, який приходив до сусідів.
    Тепер, мені шкода ту дівчину квартирантку на яку ми вчора зі скандалом налетіли. Не гарно трохи вийшло, але який в нас був вихід? Вона єдина бачила як я йшла з подарунком.
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ну все, готуйте їй файного миколайка :) Варто перепросити, нмсд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
  21. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Одне питання. Як можна "випадково" забрати річ, яку не ніс, та ще й ідучи з гостей? Але, добре, що повернули...
    А сусідці занесіть гостинця
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7