Відгуки про товари з IHerb

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Materynka, 29 Квітень 2017.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    який вік дитини?
    раджу форму Ester-C. Краще засвоюється, не подразнює слизову шлунку, на відміну від аскорбінової кислоти. Сама п"ю такий, тільки в капсулах.
    American Health, Ester-C Liquid, with Citrus Bioflavonoids, Berry Flavor, 8 fl oz (237 ml) - є такий рідкий варіант, можна просто давати менше дозування.
    для дітей старше 4х років є такий варіант - American Health, Ester-C Kidstiks, Daily Drink Mix Powder, Tropical Punch Flavor, 30 Powder Packets, 9.2 g (0.32 oz) Each - розчиняти у воді.
    Пробіотики для чого? В якості відновлення після хвороби, антибіотиків?
    Є такий непоганий варіант - Sunbiotics, Just 4 Kids! Potent Probiotics with Organic Prebiotics Powder, Banana, 2 oz (57 g) - для дітей, пробіотики з пребіотиками, суха форма, можна додавати в напій чи їжу.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    2,8
    непоганий варіант, але вік не підходить. І я все ж шукаю монопрепарат. Ну або хоча не більше двох вітамінно-мінеральних складників, от як той що ви п'єте.
    Ні те, ні те...Просто для аптечки домашньої, щоб "на усяк випадок".
     
  3. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    якщо пробіотик для домашньої аптечки, то може підійти і звичайний Ентерол з сахароміцитами буларді. Помічне після діареї (всяке буває, у відпустках особливо), з тривалішим (до 2х тижнів) застосуванням пригнічує патогенну флору.
    Є варіант на айхербі з Jarrow Formulas, Saccharomyces Boulardii + MOS, 5 Billion, 30 Veggie Caps , не холодильникозалежний)) Та й у порівнянні з Ентеролом форма в 30 капсул виходить дешевше.
    Але то для дітей старше 6 років (ну ж бо ковтати треба) Або той пробіотик що рекомендувала вище.

    Якщо не секрет, для чого майже 3річній дитині давати вітамін С?
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Підвищує опірність організму у інфекційний(осінньо-зимовий) період. Я проти мультикомплексів і обрала лише цей вітамін як найбільш актуальний для нашого віку в такий час. Ну і плюс, що мій малюк не дуже дається до вживання сезонних фруктів-ягід, майже не їсть.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    для підтримки імунітету беру це Gummi King, Echinacea Plus Vitamin C and Zinc, For Kids, 60 Gummies
    ехінацея_вітамін С і цинк
    цинк мене правда трішки смущає, але згідно інструкції - курс до 10 днів
    ефектом задоволена

    якщо йдеться про сам вітамін С то може в когось є серйозні підстави його приймати, сумніватись не буду
    але мій часом любить отакі органічні медвежуйки YumEarth, Gummy Bears, Assorted Flavors, 10 Snack Packs, 25 g Each
    там в маленькій пачечці денна норма вітаміну С. Тому то ще треба слідкувати щоб його не було забагато)

    взагалі штучний вітамін С дає навантаження на нирки (знаю від мамочки що мусить за тим слідкувати)
    але можливо не у всіх проявах, може рідкий кращий, не знаю
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    в принципі, якщо для осінньо-зимового періоду, то колострум (молозиво) теж може підійти.
    UpSpring, Probiotic + Colostrum, Unflavored Powder, 30 Packets , 0.74 oz (21 g) Each - тут багато культур, підходить з немовлячого віку.
    ще варіанти
    Sambucol, Black Elderberry, For Kids Syrup, Berry Flavor, 7.8 fl oz (230 ml) - містить вітамін С
    Gummi King, Echinacea Plus Vitamin C and Zinc, For Kids, 60 Gummies - ехінацея, вітамін С, цинк
    ChildLife, Essentials, Liquid Vitamin C, Natural Orange Flavor, 4 fl oz (118.5 mL) - рідкий вітамін С
    Nature's Way, Primadophilus, Children, 4.9 oz (141 g) - дитячий сухий пробіотик
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. knatka

    knatka Member

  9. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    раджу шукати такі, щоб лютеїну було не менше 10 мг, ну і варто пам"ятати що ефект не миттєвий, треба пити щонайменше місяць-два.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Mysiandra

    Mysiandra New Member

    Дівчата підкажіть де можна зробити замовленя на I Herb? і чи хороша фірма now foods
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Зараз темка не оплачена, тому вона не видима на форумі
     
  12. Mysiandra

    Mysiandra New Member

    може тоді хтось підкаже номер телефону, хто займаєтьсч l herb
     
  13. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Чи хтось користувався айхербівськими засобами для лікування вугрів і може поділитися відгуками? І чи є в них гігієнічна помада/бальзам для сухої шкіри на губах?
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Є, Кармекс і Блістекс. Сама не користувалася, але багато блогерів хвалять. Який з них кращий не знаю, пошукайте на ютубі та у відгуках. З того , що запам"яталося, то якийсь з них не можна постійно використовувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    гляньте на кідстафі, там багато посередників
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    по лікуванню вугрів не знаю, але раджу звернути увагу на печінку і травну систему загалом. Часто більшість проблем зі шкірою лізуть звідти.
    Бальзами мені подобаються crazy rumors
     
    Останнє редагування: 28 Серпень 2017
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    то я для підлітка 13 років цікавлюся, юнацькі вугрі
     
  18. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    ааа, юнацьке. гормони і т.д... ))))
    Тоді очищення,скраби+зволоження. Але я більше по сухій шкірі, ніж по жирній-проблемній. З відгуків хіба чорне мило можу порадити.
    Search - acne - iHerb.com - дивіться по відгуках та описах, що краще підійде.
    Search - black heads - iHerb.com
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    На посиденьках @inka займається, в неї замовляю часто.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    давно хочу написати відгук про цей засіб, натуральний дезодорант
    Schmidt's Natural Deodorant, Ylang-Ylang + Calendula, 2 oz (56.7 g)
    побачила огляд в одної блогерші, яка казала що спершу він не сподобався, але потім таки повернулася до використання і дуже задоволена
    від себе скажу - цікавий, консистенція рихлого тальку, подобається значно більше за різні кристали та інші "натуральні дезодоранти"
    тобто його не порівняти зі звичайним мас-маркетним по ефективності, але наближено (на мій рівень проблеми поту)
    з мінусів - структура, потім важко відмити руки після нанесення, вона така не дуже естетична
    запах теж не подобається, але я власне вибрала суто іланг-іланг/календула, щодо якого бачила відгук, бо хотіла скласти своє враження а потім вже вибирати в інших варіантах
    як закінчиться візьму інший запах або взагалі без запаху
    ну або взагалі отакий варіант - і руки в чистоті, і також є різні
    Schmidt's Natural Deodorant, Bergamot + Lime, 3.25 oz (92 g)
    мені здається що їх раніше не випускали в такому варіанті
     
    • Інформативно Інформативно x 1