Відгуки про товари з IHerb

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Materynka, 29 Квітень 2017.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Оскільки в нас на форумі діє відповідна комерційна темка і багато форумлянок купує і користується різноманітними товарами з IHerb, пропоную тут ділитися відгуками, підійшло не підійшло, який ефект і т.д.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    детанглер, коротше,в кого тонке і кучеряве волосся,як в мене, щоб не видетрти собі всю шевелюру. склад терпимий (тобто не еко-еко, але і не укрмасмаркет), розчісється волосся добре, не жирніє після нього, економний, банка велика - стає надовго.
    MNT-54344-5.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Хороша ідея :girl_yes2:

    Значить так, трохи з того що мала)) решту хіба дофотаю і закину.
    Омега - була у мене двох виробників, різниці не побачила, одинаково хороша.
    Брала такі:
    IMG_4488.JPG IMG_4489.PNG

    Ще було африканське милко Nubian (лемонграс), цитрусовий аромат і трав"яні нотки. Дуже приємне, запах не приторний, шкіра після нього ніжна.
    IMG_4490.PNG

    І ось такі чарівні капсули, думаю за них знають ті хто планує вагітність. Але приймаються по призначенню лікаря!
    Інозітол - (ще є аналог Інофолік, схожі по дії) корисні для жіночого здоров"я, покращують якість яйцеклітин і тд, детально в описі.
    Мій організм реагував добре, результат був, тому теж можу рекомендувати
    IMG_4485.JPG


    :girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    @tinkaKris Я не планую :), але мені дуже цікаво - бо я не знаю для чого Інофолік, але мене нераз просили з Польші привезти. Напишіть детальніше про цей засіб, якщо знайдете час.
    Я знаю що часто замовляють Індол_вечірня Примула або Омега 3 з вечірнюю примулою для жіночого здоров"я.

    Мені треба себе примусити відгуки писати )), я вже 6 років купую- замовляю- є що розказати -показати.


    c_4e00fa98893c055ff7f3ba6db2497655.jpg images (12).jpg


    Це Юмі- органічні цукерки для діточок від 2-х років, повністю натуральні, створені двома татами для своїх дітей. В 99 % вони не викликають алергіі, не містять цукру та штучних барвників- компонентів, лише соки та екстрати, на картонному патичку. Сама вигідна упаковка на 50 +, там 52-55 шт чупсів. Раніше, доки була платна доставка- то вага 600 грам була відчутна для кишені, зараз доки акція безкоштовної доставки- дуже вигідно . Тисчасово- бачу нема їх на сайті- але переважно вони завжди в наявності

    Yummy Earth - iHerb.com
     
    Останнє редагування модератором: 5 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  5. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Інофолік і інозітол - Там одна і та ж діюча речовина. Але перечитавши відгуки вибрала Інозітол з айхерб.
    Його приймають при полікістозних яєчниках (СПКЯ), для покращення якості яйцеклітин (ростуть на ньому здорові, великі і красиві :) ), хто має ВСД ( заспокоює, знімає панічні атаки), знижує холестерин в крові і тд і тп., то вже треба радитись з лікарем дл чого саме його призначать і дозування.
    Дуже корисний загалом.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Я також напишу за Омегу -3, всі знають наскільки вона корисна , але не всі знають різницю :) Досить часто чую " та риб"ячий жир в будь -якій аптеці продають за 40 грн", Та "риб"ячий дир і в африці-риб"яий жир" :), в такому дусі.
    Корисність риб"ячого жиру вимірюється власне у насиченості його Омега -3 квасами, ДПА та ЕПА. Можуть бути 2 капсули , які містять 500мг риб"ячого жиру, але в одній ДПА+ЕПА-350 мг , а в іншій 50мг, а проковтнувши капсулу ваша печінка отримає навандаження але явно з різною користю. Дітям Омега -3 необхідні, причому до певного віку ДПА кваси їм потріібні більше ніж ЕПА (дорослим це несуттєво), тому варто вибирати варіант де ДПА більше ніж ЕПА. Бажана добова порція омега квасів для дитини має бути 250мг. В желейках які так люблять купляти- тих квасів мінімум, відповідно вони не дуже дієві. На Ай Хербі є багато хорошої дитячої Омеги , від Нордік наприклад, але не дешева вона, бо Норвегія. Є їй альтернатива, Молерс також Норвегія, везу з Польші, там є рідина від 6 міс, від 3-х років і жувальні рибки. І ціни в рази дешевші рідина 240 грн -50 доз. рибки 180 грн жувальні.
    Надзвичайно поважаю фірму
    [​IMG][​IMG]
    Carlson Labs - iHerb.com

    Всі їх продукти- то шедеври користності і екологічності.
    В мене дитина має дуже чутливий шлунок, і дитяча Омега від карлстона в капсулах- єдина яка не викликає в нього дискомфорту та відрижки рибою. Капсулки маленьки- пахнуть полуницею, можна жувати-але він запиває (бо там в капсулі жир в рідині), 2 в день достатньо. Також беру від Карлстона жувальний кальций (смак ванілі)-цитратний!!!!! повністю засвоюється і по дозуванні кращий ніж улюблений Анімал Парад , і дешевший. Анімал більше для діток від 4до 7 років , а далі мале дозування.
    Вітамін С, доза 250мг! Ділю таблетку навпіл-смачна- кисленька- не синтетична! Ціна -кількість- доступні та вигідні. Одназначно раджу :)

    Доросла Омега -3 )), найкраща з дикого лосося (масло лососеве), який виращений не штучно, а харчується планктоном, тобто з океану. Він більш насичений Омега квасами. Для дорослого потрібно від 360 мг і далі, по потребі. Хто має проблеми з серцем і до 1000мг по призначеню лікаря. Але звичайним людям достатньо в день від 350 мг ДПа та ЕПА . Це 2 капсули омеги від Карлстон
    [​IMG]

    Сама капсула помаранчова- якщо її роскусити (так моя мама п"є) в середині бурштиновий риб2ячий жир, на смак як животики лосося. Нема різково противного смаку риби і нема відрижки (вибачтне за негарні деталі) для багатьох це дуже важливо. Така сама з лосося оця Омега-я її пью. Але наступний раз візьму Карлстон, бо трохи дешевше виходить. А якість однакова дуже висока!

    [​IMG]


    Щоб бути справедливою -то якщо нема "гурманих нахилів" і проблем зі шлунком, сміливо можна брати Бюджетну Омегу "Мадре Лабс"- в першому дописі фото- по кількості ЕПА та ДПА вона високонасичена і кількість -ціна хороша. Але з чого зроблена- ми незнаємо ))), але явно за нашу краща ) і якщо капсулу розрізати ( ага : ) я різала )- запах риби дуууже дуже.

    А ото Молерс
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 1 Травень 2017
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    а я постіно від NOW беру. То вона погана? :sad:
     
  8. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Я маю болячку гіпотиреоз, багато років приймаю Л -тироксин, високу дозу.
    Ось цей препарат не раз допомагав мені знизити ТТГ без збільшення дози Л-тироксину.
    Призначала собі сама, бо в нас взагалі туго з ендокринологами, а про деякі складові цього препарату вони взагалі не чули.
    Now Foods, Now Foods, Энергия щитовидной железы, 180 капсул в растительной оболочке

    Нікого не закликаю робити так само, але, може, комусь мій відгук буде корисним, знаю, що подібна болячка є в багатьох.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Щодо вибору омеги: є небезпека підвищеного вмісту важких металів в рибі, ось тут можна перевірити, чи має виробник на конкретну партію сертифікат
    What IFOS Tests For | The International Fish Oil Standards Program
    то не значить, що всі, кого там немає в списку, 100% з важкими металами, але це ті виробники, які вважають за потрібне показати споживачу, що їхній продукт безпечний.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    @Nyashka дуже добра- я собі сьогодні купила її, але вона з мокрелі, сардіни і анчоуса- не лосося, проте ЕПА та ДПА в чудових складових!
     
    Останнє редагування модератором: 5 Травень 2017
    Reason for edit: реклама у темах інших крім своєї заборонена
  11. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Дівчата, а які добрі вітаміни замовляєте? Вже не раз збиралася вибрати , зайду в розділ, всякі-різні є, але не хотілось би якесь ге купити...
     
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Визначтесь спочатку для ЧОГО Вам вітаміни треба , а вже тоді від них відштовхуйтесь при комбінуванні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а в рідині брали?
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене дуже сухі лікті, от приглядаюся на масло какао для зволоження.Хтось користувався, є в когось якісь відгуки? або порадьте якийсь засіб для сильного зволоження тіла з Iherb
     
    Останнє редагування: 22 Червень 2017
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @inka, може ви щось порадите?
     
  16. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    @Materynka я брала масло какоо, але найбільше мені сподобалось масло Ши- ароматиом і структурою
     
  17. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

  18. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Маю ту ж проблему, тому пурелан або банальна синя нівея, але регулярно наніч
     
    • Корисно Корисно x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата, може хтось може поділитись відгуками про вітамін С і пробіотики для дітей з Айхербу. Буду вдячна...
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я взяла вітамін С від childlife.читала що гіпоалергенний. ну і він рідкий. можна долити в воду. жувастики не знаю чи малий візьме в рот. ще не давала) типу запас на сезон застуд
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1