Відгуки про салон

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем BeeBee, 23 Квітень 2007.

  1. Faynyunya

    Faynyunya New Member

    Доброго вечора! Стосовно, Олега я б його не рекомендувала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  2. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Хтось може був в перукарні на Ткацькій?
     
  3. koteniashko

    koteniashko New Member

    На Винниченка 4 є перукарня "Еліт". Там працює майстер манікюру Галя. То вона по парних числах там, по непарних числах в Винниках вдома працює. Зайдіть, попитайте. Але адміністраторам там мобільні працівників заборонено давати, наскільки я знаю.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    На добрій оселі, на кн. Ольги відкрилось купа салонів. Може хтось порадить там толкового майстра на стрижку? Цікавить власне щоб добре форму простригти, без всяких додаткових викрутасів. Дякую
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    де добре роблять манікюр-чистку, мають дійсно хорошу систему очистки? з Паламар кудись переїжджає манікюр-педікюр
    ще ходила в Студію Карамель, ну принаймі навпроти Аквапарку то дуже зле мені робили що чистку, що гель-лак відклеювався за пару днів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  6. Logos

    Logos Member

    Ляля з Паламар дальше приймає на південному, просто поміняла локацію, а інструменти стерелізація все так само, то взагалі мій улюблений майстер
     
  7. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    А хто ходить в салон Л"етуаль на Франка? маю туди сертифікат, але відгук в інтернеті майже нема про них. Хочу використати з користю, але незнаю які там спеціалісти?
     
  8. sirudenka

    sirudenka Member

    Доброго дня
    Була в перукарні на Сахарова(Злата) на манікюрі.
    Там зараз нова дівчинка по непарн х числах манікюр робить, все чистеньке, нове, має стерилізатор.
    Дуже акуратна, все перепитається, перед тим як зробити
    Перед Новим роком у них знижки від 10 до 40%, типу розігриш
    Ходжу з нігтями лише тиждень, все на місці
    ⛄Може комусь буде в нагоді перед Новим роком ⛄
     
  9. Turtle

    Turtle Member

    Привіт, порадьте майстра манікюру на Сихові. Важливо, щоб було стерильно та якісно.
    Наперед вдячна.
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Можу порадити Наталю, в Куртажі, але попередньо потрібно записуватись.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Іра з перукарні Жасмин, що біля ТЦ Іскра.
    Їжджу до неї аж з Замарстинівської вже більше року, але це того варте. Тільки теж потрібно дуже і дуже попередньо записуватись. Знаю, що Іра до свят вже не приймає.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Azhur

    Azhur Допоможу, чим зможу;)

    Якщо гель-лак потрібен, або нарощування, то можу порадити Наталю на Південному.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  13. Turtle

    Turtle Member

    Була в Іри ("Жасмин") Дуже задоволена.
    Дякую за рекомендацію.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Valencia

    Valencia New Member

    Доброго вечора
    Підскажіть будь ласка чи хтось був салоні М‘ята(на Івана франка)ходила на манікюр в карамель,лак відстає і чистка не дуже в мартелі нічого особливого а ціни
    Найшла в інста профіль дуже сподлбались роботи М‘яти
     
  15. vyshenka_6

    vyshenka_6 New Member

    Доброго вечора
    Порадьте, будь ласка, перукаря який би порадив (підібрав) колір та стрижку. Наперед вдячна.
     
  16. Irkoko

    Irkoko New Member

    А в мене, на жаль, не склалося з львівськими перукарями :girl_sad: За останні 2 роки була у 5х - і з фарбуванням, і зі стрижками. Звісно ж, після позитивних відгуків. Щоразу, коли фарбувалась - виходила з салону з хімічним опіком, хоча попереджала майстра про суперчутливу шкіру:girl_impossible:. Останній досвід, який і поставив крапку у львівських експериментах - фарбування у Лесі Коцур. Була в шоці від "сеансу" - одночасно обслуговувати 6-7 осіб. і поки хтось сидить у кріслі, де вже маєш сидіти ти - горить шкіра і утворюються язвочки, бо явно необхідний час "тримання" минув. Біготня, бєзуміє, тітоньки прориваються без черги. Хаос. Хіба це серйозно? Як може перукар якісно зробити свою справу, якщо іншою рукою одночасно хімічить над іншою головою? Ну хоч ціни помірні.

    Це лише моє враження, але прикро, що настільки відрізняється сервіс у Львові і Києві (де раніше стриглась і буду їздити туди зі Львову). Що найцікавіше - і за 100 грн і за 2500 у Києві отримуєш те, що хочеш: тільки на тебе відведений час (година чи 8 годин - на блонд, наприклад), чай-кава, приємна музичка і повний релакс.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    я ходжу до Люди з салону Борнео, вони відкрилися поруч, на Айвазовського. Раніше були навпроти піцерії Нью-Йорк але переїхали на нове місце. Стрижуся в неї вже років 3-4.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Ходжу до Юлі в Метаморфозу (на Панча),і туди ж до косметолога-вже 7 років задоволена)))
     
  19. Hermosa

    Hermosa New Member

    Напишіть, будь-ласка, що саме ви робили в Іри. І, якщо можна контакти, щоб записатися.
     
  20. Turtle

    Turtle Member

    манікюр (чистку і гель-лак), телефон 0987264393