Відгуки про салон

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем BeeBee, 23 Квітень 2007.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    дуже дякую! а по цінам хоч +/- можете зорієнтувати?:girl_blush2:
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    На жаль, ні. Я колись там фарбувалася і заодно стриглася. Але фарба Матрікс мені не дуже підходить, сушить волосся, тому фарбуюся зараз дорожчою в дорожчому салоні. І вже не стрижуся, бо запустила довге волосся і просто рівняю кінці. Ціни там були завжди вмєняємі. І Олена попри досить яскравий свій імідж, має хороший смак, щоб порадити з формою і кольорами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Morena

    Morena Well-Known Member

    робила, правда давно, в Юлі. Сподобалось, бо ми обидві з кучерями, тому вона розуміла як мене стригти.

    А хто нарощував волосся? мені б хотілось додати своєму густини.
    Де і скільки?
     
  4. Rita Bella

    Rita Bella New Member

    Добрий день, ДІВЧАТКА! Порадьте, будь ласочка, хорошого майстра перукаря, перукаря-колориста для кучерявого пухнастого волосся у Львові. Бо так хочеться зробити стильну стрижку, а з моїми кучерями не кожен може справитися.
     
  5. Solomiyakiss

    Solomiyakiss New Member

    У "Крокусі"на Сахарова82,дівчинка перукар Оксана,прикольно підбирає стрижки ,і може дати хорошу пораду на рахунок фарбування,працюють вони на лореалі )))і ціни там,доречі,не захмарні)
     
    Останнє редагування: 19 Березень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  6. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Дівчата, порадьте доброго майстра в районі Кн.ольги - в.великого. Хочу коротше підстригти довге волосся, пофарбувати і зробити кератинове вирівнювання. Ще б такого майстра, щоб сама могла/міг щось порадити по стрижці
     
  7. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    І які ціни орієнтовно на стрижку та манікюр у Паламар?
     
  8. gretta

    gretta New Member

    Підкажіть будь ласка в якій перукарні працює зараз Сергій Коломієць. (Колись давно працював в Ніфертіті, потім в Турандот). Наперед вдячна
     
  9. KryhiktaTin

    KryhiktaTin New Member

    підкажіть хорошого майстра по Омбре, хто робив, можливо салон можливо і на дому???
     
  10. Svitlynka

    Svitlynka Member

    Стриглась минулого тижня у перукарні Міра Студіо (що на Сихові) і, на жаль, залишилась мега незадоволеною! :girl_cray: ( Стриглась в Наталі) Захотіла весняних змін, і вирішила відновити своє каре), але якщо минулого разу волосся гарно вкладалося, і для гарного ефекту достатньо було його посушити феном, то зараз воно мені не вкладається взагалі!!! Довжина якась неправильна, стирчить в різні боки, наче в домогосподарки з 50-тих. ( при тому що я казала, що воно мені не подобається, Наталя аргументувала тим, що можна прийти наступного разу і зробити коротше:girl_sad:
     
  11. Polishgirl

    Polishgirl Active Member

    @Svitlynka я якось рік тому теж стриглася там в Наталі, постригла не зовсім так як домовлялись.пофарбувала також темніше ніж мало бути.... не сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Підкажіть майстра брів біля Оперного і не по ціні стрижки довгого волосся. Цікавить власне корекція, а не фарбування

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Anastasja

    Anastasja New Member

    Порадьте хорошого перукаря з виїздом до клієнта для весільної зачіски
     
  14. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Сергій Коломієць працює в перукарні на пл.Франка, у дворику позаду колишнього готелю "У Бюргера". Перукарня без вивіски, треба зайти у дворик через металеву браму, що між піцерією Пепероні та колишнім готелем. Там же працює перукар Леся Коцур.
     
  15. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Алла Май з Формули Грацій
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Той салон вроді перейменований на Валентино. Гарні зачіски робить, до речі

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
  17. nicegirl

    nicegirl Member

    Салон "Мон Шері" вул. Шолом-Алейхема
    "Майстер" Тарас Жовтанецький



    Що з такими робити?


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  18. AkUla

    AkUla Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 4 Травень 2017 ---
    "перепалене", тепер тільки стрижка, на жаль, колись моя подружка мала такий "досвід".
     
  19. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    На рахунок Наталі не знаю. А от Аня професіонал. Вона підібрала зачіску і колір. Я теж хотіла якихось кардинальних перевтілень-їй це вдалось зробити. Трудилась надімною десь майже 4 години.Колір вийшов прекрасний і волосся мені добре вкладалося. Хоча в кожного своя структура. Спробуйте якось до неї завітати)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. gamma

    gamma Well-Known Member

    Теж плюсуюсь за Аню, робила в неї мелірування то дуже задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1