Відгуки про салон

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем BeeBee, 23 Квітень 2007.

  1. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Люба Малина - роками в неї стрижусь. (Волосся в мене складне - пишні кучері).


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата, порадьте хто з майстрів добре робить манікюр і добре стриже в салоні "Еліт" на Винниченка? І чи там є хтось толковий з фарбування?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Ailenka

    Ailenka Member

    дівчат, а хто нещодавно робив боб градуйований і в захваті від майстра? можете контактами поділитися?
     
    • Баян Баян x 1
  4. Julia Robert

    Julia Robert New Member

    Доброго Вечора !якщо є у вас контакти того Ігора що робить брови дайте будьласка
     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Будь ласка, порадьте хорошого майстра, який би вдало підібрав для мене відтінок фарби, якісно пофарбував і підстриг (каре) не за захмарну ціну. І заодно майстра по бровах, бажано в тому ж салоні. Бо я у відчаї. Потрібно виправити результат невдалого фарбування. Таке враження, що перукар пропустила окремі ділянки - на них залишився мій рідний колір. Плюс можливо фарбу неякісну купила, бо те, що таки зафарбоване - в кількох відтінках, а ще не було такого, щоб фарба "не взяла" моє волосся, і фарбуюся цим кольором не перший раз.. Словом, кОшмар. Зареклася мати справу з фарбами "з супермаркету", та й бажання відвідувати звичний салон пропало начисто..
     
  6. Ziben

    Ziben :)

     
  7. Lizaaa

    Lizaaa New Member

    Дівчата, а хтось робив в перукарні Діва, на Куліша, стрижку гарячими ножицями? Як вам? Або де порадите?
    Дякую наперід) гарного настрою у таку дощову погоду
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  8. Marlada

    Marlada Well-Known Member

    Дівчата, колись тут хтось писав гарні відгуки про салон Комільфо на Гнатюка. Порадьте, будь ласка, майстра по стрижках. Якщо я добре пам'ятаю, то радили Наталю. Якщо хтось там був недавно, поділіться враженнями на інформацією про ціни.
     
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Дівчата, а хто ходить в салон Перлина на Маланюка? Чи є там хороші перукарі, манікюрщиці?
     
  10. Olelesia

    Olelesia Brow-master

    Дівчатка, я теж шукала довго майстра, по відгуках, форумах, групах в соц.мережах.
    І найшла))
    Це "Міра краси", що на Санта Барбарі.
    Там є дівчинка Аня.
    Вона направду майстер.
    Я прийшла до неї і я спочатку розказала,що я хочу.
    Вона мені обгрунтувала все з професійної точки зору, порадила, що мені буде пасувати.
    Колір в кінцевому результаті вийшов просто нереальний...я такого не очікувала.
    Я просто блондинка, яка переходила з рудого кольору і я мала завжди жовтизну. Вона її забрала. Працювала вона до 4-ох годин зі мною.Але результат вийшов шикарним.
    Раджу її і тільки її)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Дівчата, хто ходив стригтись до Ожигіна, до кого ви тепер ходите ?
     
  12. Louth

    Louth Well-Known Member

    І мені його дуже бракує, все ще в пошуках. А салон ще працює без нього? Там в кріслі поряд дівчина ніби непогано стригла
     
  13. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    оце я в шоці. а що із ним сталось? чому? хворів чи нещасний випадок?
     
  14. Louth

    Louth Well-Known Member

    • Смішно Смішно x 1
  15. LAGIDNA

    LAGIDNA Active Member

    Я стриглась у нього 1 жовтня, то він жалівся на головні болі і що не можуть знайти причину. А потім такі новини. Такий молодий і талановитий хлопець був.
    --- дописи об"єднано, 14 Лютий 2017 ---
    Я стриглась у нього у жовтні перший раз, мені сподобалось. Тижнів 2 тому я бачила, що реклама салону на вулиці була виставлена, значить працював, але я там нікого не знаю, теж думала, що певне Денис навчив своїх колег чомусь, та може там вже нові майстри.
     
  16. Liv

    Liv Member

    Колись стриглась гарячими ножицями у цього майстра, мені також сподобалось :)
    Але на фарбування я ходжу до майстра Оксани в цьому ж салоні, результатом якої я завжди надзвичайно задоволена. Я так зрозуміла, що Аня - то її учениця, або якось так... Бо не раз чула, як Аня радилась з нею стосовно фарбувань. Хоча насправді це несуттєво )))
    Загалом, я дуже рада, що нарешті найшла на Сихові салон, де можна і нігті зробити і постригтись і накрутитись, бо раніше завжди по різних салонах їздити доводилось!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Дівчата, порадьте хорошого майстра в салоні Летуаль. Подарував чоловік сертифікат на стрижку, хочеться до когось хорошого попасти, щоб зробив гарно і практично.
    Дякую
     
  18. KsyschaP

    KsyschaP New Member

    Привіт!Шукаю перукаря,який робить гарно весільні зачіски(волосся довге ,кучеряве і густе).Може хтось був в салоні Зефір,що на Герцена?
    Буду дуже вдячна!!
     
  19. SovaBa

    SovaBa noctua

    Доброго дня. Підкажіть хорошого перукаря (м.б.стиліст). Цікавить виключно стрижка. Р-н- вул.Шевченка (від янівського і до центру, п-т Чорновола, в крайньому випадку р-н Левандівки/озеро, чи центр. Як годуюча мама, далеко не виберусь.
    ну і ціни, бажано, щоб були не захмарні :girl_spruce_up:
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2017
  20. Online

    Online Well-Known Member

    Олена Годзинська, власниця салону "Каре". Шевченка, 50. Вона і колорист хороший.
     
    • Подобається Подобається x 1