Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    --- дописи об"єднано, 27 Січень 2020 ---
    Дякую за відгук. Сьогодні повернулася з туру, все дуже гарно, побували де хотіли і де можливо було побувати за два дні. Враження позитивні.
     
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Для тих, хто у танку): як купити дешеві авіаквитки)))? Хочемо у Португалію десь у вересні. Як купити дешеві квитки? Буду вдячна за будь яку інформацію)!
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я не дуже спец, але спочатку дивилась на lowcost. Там задавала напрямок і дату. І тоді бачила, які авіалінії пропонує, то захрдила на їх сайт і шукала конкретно що мене цікавить.
    По напрямку Португалії - знаю, що wizzair літає в Португалію з Будапешта. Це точно. І з Варшави є, але впевнено не можу сказвти з якого аеропорту. То дивчться куди зручніше вам добратись, і шукайте.
    А, якщо вам не принципова якась дата, то при пошуку ставте немає конкретної дати (якось так) і вам покаже ціни на всі вильоти в той період, а ви вже собі виберете.

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    До порад @Megan додам, що до вересня ще є трохи часу, можна спробувати виловити акцію у котрогось лоукостера (райн ейр, віз ейр). Он роза вітрів запустила нові рейси, в тому числі Львів-київ з вартістю квитків від 574 грн.
    3 рейси на день, можна без проблем планувати виліт з Києва, якщо побачите щось підходяще.
    Вроді навіть вчора бачила щось про розпродаж у Райянів; але це не точно
    Як дізнаватись про акціі - я, щоб не моніторити кожен сайт, підписана на декілька тревел каналів в телеграмі, на деяких тематичних блогерів в інста.
    Сайт лоукоставіа менш більш швидко публікує інфу про розпродажі.
    Після того, як дізнаєтесь про розпродаж, головне довго не розкачуватись, бо справді вигідні квитки не те що розбирають, їх розмітають
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Хто їздив в тур в Амстердам?
    Поділіться враженнями:)
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Rodionochka Португалія, то моя любов. Там живе мама.
    Ми минулого року літали з Польщі, так було дешевше. Виловлювали за три місяці, заходила на сайти лоукостів і там шукала на ті дати які були потрібні. Вилітали з Вроцлава, вертались в Варшаву. Але ті кордони, це жах, поки пройдеш. Зараз шукаю з пересадкою зі Львова.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Цікавить саме враження про організований тур туди, чи про саме місто?
    Ми їздили, але самостійно
     
  8. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Якщо можна - скиньте, будь ласка, посилання в ПП. Дякую.
    --- дописи об"єднано, 16 Лютий 2020 ---
    Також розглядаю поїздку в Португалію. І не знаю з чого розпочати. Так, як такі далекі мандрівки ще не організовувала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @mitla
    Думаю перше місто де ви хочете відпочивати. В них сезон починається середина липня, серпень найдорожчий. Ми відпочиваєм в Назаре, це близько від мами. Але тут холодніше і часто бувають великі хвилі, але моїм дітям дуже подобається. І тут не так багато туристів, особливо в червні і квитки не дорогі. Тепліше в Алгарве, Порто , в тій стороні
     
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Цікавить саме місто :)
    Куди обов'язково піти і що побачити за 1 день(знаю, знаю що то мало)))
     
  11. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Вулиця Червоних ліхтарів
    Спробувати іхній національний фаст фуд - оседедець з картоплею і квашеним огірком
    - просто погуляти містом, попри канали, центральною частиною міста

    Не раджу екскурсію на кораблику (її можна купити в портовій частині міста).
    Ми в багатьох європейських містах брали таку екскурсію і залишались дуже задоволені, а от в Амстердамі нам не сподобалось.
    В основному через те, що вода була низько, і ми замість архітектури розглядали бетонні мури по бокам каналів.

    також на форумах дуже рекомендують кафе на останньому поверсі національної бібліотеки, типу вид на місто бомбезний, і смачні та дешеві десерти і кава.
    То от з того всього правда хіба що «дешеві» і то відносно.
    Правда ми були в грудні, не працював літній майданчик. Може з нього і відкривається той бомбезний вид, не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата є чудова програмка aviasales вона шукає купу варіантів і якщо вам щось підходить переходите на ту компанію яка пропонує переліт. Ну і програмка skyscanner теж чудово шукає, крім того можна підписатись на потрібний маршрут і вам приходитимуть сповіщення.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 2
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Категорично не рекомендую Аккорд тур. Кілька місяців не повертають нам кошти за придбаний тур і як виявилося кільком нашим друзям теж. Майте на увазі, якщо надумаєте купувати в них якісь тури.
    Ще й в інтернеті море аналогічних негативних відгуків про них....Як можна так обманювати людей і псувати собі репутацію??? Тепер Аккорд в нас в одному списку з Джойн Апом.