Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Привіт дівчата, повернулась з подорожі і хочу розповісти що і як було.
    Як вже писала, оплатили ми переліт МАУ а летіли Янаір. Я дуже нервувала, бо все що прочитала про цю авіакомпанію і про туроператора було просто жахом. Мій досвід виявився позитивним.
    Ми летіли в Єгипет, виліт був нічний (03:05), вилетіли вчасно, літак нормальний. Літак однозначно кращий ніж у Візаір. По прильоті нас зустріли, в готель завезли без проблем, поселили теж без проблем - отже до Джоінапу та приймаючої сторони Сан Інтернешенал - претензій немає.
    Політ назад знову був з сюрпризом. Рейс перенесли, чи як би то правильно написати - було обєднано декілька рейсів, бо номер рейсу був зовсім інший ніж в договорі чи квитку. Перенесли на 3 години швидше з 17:40 на 15:00, єдина незручність що повідомляють про виліт після 19:00 вечора - як на мене трохи запізно (хоча в нашому випадку то не було дуже принципово але не усім так пощастило).
    Літак яким летіли назад був незрозумілої авіакомпанії (може Азур), дуже великий з бізнес класом попереду і екранами біля кожного сидіння де показували висоту, швидкість і де зараз пролітаємо.
    Одним словом Join Up розчарував лише в частині авіаперевезень, але тут я так розумію їх підвів перевізник (кажуть вони відкривають свою авіакомпанію - може буде краще).
    Всім гарного літа, надійних турагентів, туроператорів та перевізників.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Melian

    Melian Well-Known Member

    Дівчата, розкажвть мені про польський LOT - треба самостійно робити чек-ін перед посадкою чи можна безкоштовно в аеропорту? Бо на їхньому сайті є функція чек-ін, а при купівлі квитків мамі сказали, що самостійно чек-ін не треба робити. Може дурне питання, та літаю рідко, тому й випитую все:)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  3. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Як на мене якщо є онлайн чекін то дуже зручно бо можна самому обрати місце. Літала LOT але давно - робила онлайн чекін.
     
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна і так і так. Через нет зручніше і можна вибрати собі місце. На стійці в аеропорту, яке дадуть, так вже і буде. Якщо дальні польоти, то можна отримати такий "джек пот", що переліт буде мукою. При он-лайн реєстрації відразу видруковуєте собі посадковий талон і маєте спокій. Реєстрація відкривається безкоштовно за 24 години до вильоту, раніше можна "чеканутися" за додаткову оплату.

    Я от зараз страждаю через ті місця на МАУ. Вчора вирішила глянути як активно викупляють місця на Київ- Торонто на понеділок і обалділа:girl_impossible: Всі найкращі місця вже викуплені. І тепер маю гризоту - шкода мені додатково заплатити 4800 за місця і боюся, що до ранку суботи (коли відкриють безкоштовну реєстрацію) будуть тільки біля туалету, або середні місця в ряді на 4 особи . За таких умов 11 годин польоту будуть "мега приємними".:hang1:
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я не маю особистого досвіду, але читала відгуки досвідчених мандрівників, що 4 місця в літаку з розсадкою 2-4-2 (наприклад Боінг 737 або Дрімлайнер) не завжди погані.
    Якщо борт не повністю заповнений, то може пощастити, і Ви з мамою будете вдвох на 4-рьох місцях, що при дальньомагістральному перельоті дуже великий бонус.
    Є сайт, де можна почитати поради щодо вибору місця в літаку залежно від АК і моделі літака, але ти мабуть з своїм досвідом знаєшся на тому набагато краще за мене
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    мені тільки раз випало таке щастя, що біля мене було вільне місце. Але я люблю сидіти біля віконечка: скрутилася собі калачиком, вперлася в стіночку і дрихну.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    між іншим так і сталося. Літак з Борисполя до Торонто був заповнений менше ніж на половину. Ми пересіли окремо.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Ну і маю свіжу проблему і потребую відгуків про а\к Ернест. Маю квитки до Риму на жовтень. Як, виявилось випадково, є один скасований рейс на весь графік польотів і, звісно ж, якраз той, яким ми мали летіти. Намагаюся з самого ранку додзвонитися в представництво - глухо. Львівський офіс не відповідає, автоматично мало би переключати на головний офіс в Мілані - не з"єднує. Полізла в нет і обалділа - за останні кілька днів купа негативних відгуків, зірвані і відмінені рейси. Вчора рейси зі Львова і з Неапола та Мілана не відбулися.
    Хтось літав вже з ними в Італію?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    До Львова повернулися частина пасажирів Ernest Airlines, рейс яких затримали більш ніж на добу
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @ruda kishka це вже трохи стара інформація. Зараз свіжі проблеми. Знову затримка більше ніж на добу
    В контакт-центр додзвонитися не реально.
    По сайту прослідковуються наші квитки на 22.10, але такого рейсу в розкладі вже нема. Є на 21.10 або на 24.10:girl_devil: І ціна тепер суттєво відрізняється від тоі, що ми оплачували.
    Йолки, і житло заброньоване і друзі з Лондона теж взяли квитки на 22.10.:girl_cray:
     
  11. Siania

    Siania Love Life

    Моя мама недавно ним прилетіла. Казала що літак дали зовсім інший, їхні наче часто ламаються(((
    Місяць тому їй пришов емейл про зміну рейсу (яким вона не мала летіти), я дзвонила до них у Львові, мама в італійське представництво, ніхто не додзвонився.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    тобто а\к сама прислала повідомлення про зміну рейсу? Не узгодивши дату з пасажиром?
    наразі я теж не можу. Але, коли купувала квитки, відразу вдалося додзвонитися і уточнити де-які нюанси.
    Ну і місяць тому не було негативних відгуків про цю а\к, а за останні 2 тижні - катастрофа.
     
  13. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Тижневої давності
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    "мої" цього тижня добову затримку мали. Із зміною рейсу. Два тижі тому теж з проблемами повертався- на дві доби пізніше рейс було змінено ( на Львів)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а\к повідомила? Як це все відбувалося? В а\п сиділи?
    Розстроїлася капець. Хоч бери і все скасовуй. :girl_cray:
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Так, вони помилково прислали. Бо у мами був рейс аж через місяць...якісь глюки. Назад мама теж летить з ними, надіємось все буде добре.
    В січні цього року вилітала з сестрою і малим з Венеції, то аж до ночі було незрозуміло чи полетять, поселили їх в готель, і полетіли наступного дня.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    От, кур@а, а я вчора мамі викупила білет в Ернесту на кінець місяця в Венецію. Тепер весь місяць гризтимусь...

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  19. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Нарешті сьогодні додзвонилася. Поміняли квиток на 21.10 без доплати (різниця майже в 2 рази і в новому квитку вже вказано, що оплачена зовсім інша сума. Шо за брєд?). Прислали відразу на мейл.
    Але не тішить те, що сьогодні в Ернесту знову скасовані і затримані рейси. І на сайті а\п показує, що Неаполь -Львів і Львів - Мілан затримуються:girl_devil:
     
  20. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    В нас знайомі сидять в Неаполі в аеропорті. Спочатку їх посадили в літак, потім вивели і вже більше 3-х годин сидять. Вартість квитків, до речі, 360 €.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2