Мандри

Відгуки про авіакомпанії, турфірми, екскурсії, готелі тощо

Posted by galagala on 31 Липень 2013 відповідей - 632
  1. woolf

    woolf Well-Known Member

    Так, тільки нічний автобус, щоб на ранок бути в Кракові. Просто хочеться їхати, як людина, а не як ....
     
  2. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Розрадьте мене або добийте остаточно...
    Відпочинок в Єгипті заплановано, але я щойно глянула АК-- МАУ. Полізла у відгуки і волосся заворушилось. Невже там все настільки погано? Маємо той тиждень відпустки і не хочеться втрачати час на відміни/переноси рейсів та поломані літаки.
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    дуже класно. Вітаю. Тіштеся :girl_yes2: Я от сьогодні теж отримала розклад вильотів. І вже мамі всі вуха протріщала, вона сміялася, що я вже "вся там":connie_pull-pigtail
    ну і добре. В нас Роза Вітрів.
    нюанси бувають всюди. Нема чого налаштовувати себе на проблеми. Навпаки - тіштеся, що МАУ.
    В нас виліт зі Львова 13:35, виліт з Хургади 08:35:girl_cray: реально 2 дні відпочинку відпадає. Який у Вас графік вильоту?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Все залежить з чим порівнювати.
    Якщо з янейром - то мау дуже такий афігітєльний варіант
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    зі Львова в 11:10, з Шарму 15:05. Досить непогані варіанти, бо минулого року повертались рейсом о 07:00, то нас о 01:00 з готелю забрали(((
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2018 ---
    дякую. буду себе тим тішити)))
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2018 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    трабли можуть бути з будь-якою АК. Та і час вльоту зараз - не показник.До серпня може ще кілька раз година змінитися
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    у нас приблизно так само було(
    кажуть, що то такий мінус вильотів зі Львова
    --- дописи об"єднано, 10 Квітень 2018 ---
    підтримую! Наш рейс Yanair затримався аж на 12 годин через поломку літака (потім прислали нам літак Рози Вітрів)
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    про це я в курсі)) вже один раз час вильоту поміняли на раніше, але може бути і в іншу сторону
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    О, я знаю (і літала) ще гіршу АК - BRAVO airways.

    При чому мала бути Роза Вітрів, але з їхнім літаком щось трапилося! і нам після довгого чекання в аеропорту на заміну підігнали Браво.
    О там літаки! Жесть жестячна. А ще я отруїлась бортовим харчуванням.

    З МАУ поки не доводилось літати , але мама літала регулярними рейсами, то ніби нічого.
     
  10. Insolence

    Insolence Living The Dream

    наскільки я раніше була агресивно налаштована до них, то зараз - змінила гнів на милість. принаймні регулярні рейси - дуже ОК, запізнення були хіба через погодні умови.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    чартери і регулярка- то дві великі різниці у всьому. Чартери- то там хіба геть форсмажор і погодні умови. регулярка- а от "не поділили" щось ТО і авіаперевізник і поки досягають згоди- авіаперевізник блокує рейс; не оплатили вчасно за пальне; літаки там теж частіше з поломками
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2018 ---
    по Туреччині з ніби надійною Розою було так, що за 3 тижні до вильту з 10 ранку польотну програму перемістили на 18:20. День відпочинку - в прольоті. Назад то хоч у нас був по графіку виліт. а от львів яни, які вилітали на тиждень скоріше за нас ( туди летіли одним рейсом )- ім змістили з післяобідньоїна світанкову пору. Враховуючи те, що тур у них був на 7 днів, 2 днів фактично вилетіли.
     
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Ми літали в Туреччину найкращою авіакомпанією Європи - Turkish Airlines
    вони теж змінили час вильоту, але не в останній момент, а десь за 3 місяці до вильоту
    добре що ми тоді ще не купили квитки на внутрішній рейс
     
  13. woolf

    woolf Well-Known Member

    Теж задоволена Тюркішами. Останній раз з вини компанії спізнилися на пересадку в Стамбулі (летіли з Анталії). Поселили в готелі, завезли—привезли, трьохразове харчування ще плюсом. Поламали валізу — кошти за ремонт вернули за тиждень. Згадую наші чартери як страшний сон.....
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Тюркіші класні. Але це регулярка
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    Разів 8 з ними літали і жодного переносу/затримки не було. Люблю МАУ)
    У Вас ТО Джоін Ап? В них перевізники по напрямку Єгипет :
    Скай Ап (Нова АК, тому темна конячка, але Боінг заявлений 2003р і планують докупляти нові)
    Браво (взагалі на старезних Дугласах дітають)
    Yanair (мають гіршу статистику по затримках/переносах/поломках)
    Роза Вітрів (непоганий варіант)
    Так що з МАУ Вам ще пощастило, АЛЕ Джоін практикує заміну перевізника в різних ситуаціях. Так що всі можуть полетіти на Дугласах(
    Моніторю київські чартерні програми, то найкраще в Джоіна продаються вильоти, які має виконувати МАУ і Роза)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Корал Тревел.
    Джойн Ап я розглядала як найостаннійший варіант і відпочивала б через них, якби була ну дууууже вигідна пропозиція)) Чомусь маю до них упереджене ставлення.
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2018 ---
    Дівчата, дякую. Ви мене заспокоїли. То правду кажуть, що погані відгуки частіше пишуть, аніж добрі. Тепер спокійно буду писати список на море. Як то довго ще чекати(((
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    Я б сказала, що один з найстабільніших ТО по Єгипту) Вони в парі з МАУ добре працюють. Не навішують на себе величезні непідйомні об'єми. Все в них в міру. Налаштовуйтесь на позитив. Зі Львова менша ймовірність, що інша АК буде виконувати рейс. А Корал взагалі не практикує таке.
    Минулого року в них бронювала готель. Рейс наш перенесли на наступний день і відпочинок став коротшим на 1ніч. Пропонували повернути різницю в оплаті. Я попросила повернення всієї оплати так як у іншого ТО стало дешевше і кращі години вильоту. Все повернули без жодних негативних моментів. Ми ще на курсі виграли) Так як за ту суму гривень повернутих тепер отримали більше долларів)
    --- дописи об"єднано, 13 Квітень 2018 ---
    Зі Львова у 80% випадків така пілотна програма. Тому з Києва літаємо вже багато років. Минулого року бронювали 10ночей. Виліт з Борисполя в 3ночі. Повернення в 22.30год з Шарму. Відпочивали повних 11днів) Уточняю ці моменти завчасно по нашому готелю (в офіційного представника готелю), поселили зранку (не чекали 14год), в день повернення браслети не знімали, харчувалися до автобуса, дали номер, щоб душ прийняти, речі залишили в камері зберігання. Відпочивали повноцінно в день прильоту і вильоту.
    Про ціни взагалі мовчу. Дууже рідко львівські ціни адекватні. І палаючих турів мало. На жаль(
     
    Останнє редагування: 13 Квітень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    дякую. це мене дуже потішило)) піду розглядати фото готелю і уявляти як я там буду гуляти))
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Недавно познійомилась з водієм, що здійсню перевезення автобусом-трансформером. З Вінниці. Сидячі місця трансформуються і повноцінні спальні. Тобто, в салоні 52 сидячі місця/26 спальних. Є відео в ютубі, якщо цікаво. У Львові є такі? Можливо, львівські ТА здійснюють тури на таких.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    і мене це цікавить, ківі дає гарантію, що встигнеш на другий літак. сама викупляти боюсь це дві різні авіакомпанії.
    підкажіть, я коли вибираю квитки, двоє дорослих і двоє дітей, мені пише що б я вибрала місце, то по тих місцях і буде посадка, діти 8 і 4 роки окремо сидіти не будуть?