Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я маю вже 2й холодильник (бош) з шуфлядами з температурою близько "0", так звана фреш зона. (Першому холодильнику ніц не сталось, лишився служити старшій доці на попередній квартирі). Одна для зелені, інша - мясо-риба. Вдруге спеціально вибирали, щоб була така функція. Мені зберігається краще і довше (але я все одно все тримаю запакованим, не кладу фрукти - овочі голими, хоча можна спробувати, але звичайно ж помиті. В шуфляді для зелені декларується дещо підвищена вологість, завдяки чому повинно не в'янути швидко. В новішому холодильнику є ще такий "повзунок", який рухається вліво-вправо і робить більшу чи меншу щілину для доступу повітря, таким чином ніби регулюється потрібний рівень вологості (якби ще мати гігрометр і перевірити насправді ггг.) Для м'яса чи риби - дуже подобається, бо можна купити трохи з запасом, але не обов'язково класти в морозильник, що мені дуже впливає на якість(звичайно, якщо в селі ріжуть свиню і дають нам більше - то морозимо, хто ж від такого відмовиться). Одним словом, мені та штука корисна, мясо чи риба в "нулі" "живуть" довше і краще, ніж при стандартних +4 - +5; овочі-фрукти-зелень - теж (не раз привозила з села більше салату, то все в "нуль" не помістилось, їли перше з холодильника, потім з "нуля", то після довшого зберігання "нульовий" був нормальний, а той, що на поличці, більш "підгулявшим", ще й випадково хтось посунув до задньої стінки холодильника, то підмерз :girl_haha:.
    Може, занадто докладно розписала і "багато букв", але просто сказати, що мені о.к., не знаю, чи було би інформативно...
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 2
  2. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Shapokliak дякую, я якраз хочу щоб зберігати рибу і м'ясо кілька днів без морозилки. Можете написати модель вашого холодильника?
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ледво знайшла папери ( треба нарешті скласти то все в одну папку ггг.)
    BOSCH KGN49AI22
    Правда, не знаю чи Вам то допоможе, бо холодильник купувався десь 4 роки тому ( в експлуатації майже 3), то може така модель вже і не випускається. Він трошки ширший стандартного - має десь 68 см. Тих 8 см. Ніби зверху не помітно, а всередині "п'ятнашки" складаються краще, ніж в попередньому. 307 літрів, морозилка 92 літри, 43 децибели шуму ( досить тихий), 340 кіловат споживає на рік (А+).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    У нас Горєньє 2 роки. Працює добре. Зона свіжості - справді довго овочі-зелень лежать без втрати вигляду.

    Нещодавно зробила для себе відкриття. При покупці не зауважила, що морозильна камера не ноуфрост, а фростлесс. А то трохи інше. У ноуфрості взагалі снігу нема. А фростлесс наморожується, але дуже мало. Тому є необхідність вимикати і мити двічі на рік. Але мені то не заважає, бо з гігієнічних міркувань я б і ноуфрост так само мила.
     
  5. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    згадали, що для замовлення кухні добре би було визначитися з холодильником. Звернули увагу на ті side-by-side, типу дві дверки, за одною повністю морозилка, за іншою - повністю холодильник. Десь воно біля 90 см займає. Чи варта така брати? Бачу загалом по форумі народ часто пише, що є окрема морозильна камера крім холодильника, тобто рано чи пізно більшість народу докуповує ті морозилки, бо замало тої в холодильнику. І я собі подумала - може то краще відразу взяти таке велике чудо і не докупляти потім? Бо зараз в мене взагалі морозилка по мінімуму - всього дві полички зверху над холодильною частиною, то я собі можу дозволити заморозити тільки най-най-найпотрібніше. Чи буду морозити більше всього з часом?
    Ну і ще в тому здоровенному подобається, що холодильник все-таки аж донизу є холодильником так би мовити - то і дітям колись буде легше самим собі шось витягти, і я зростом мала, то мені в тих моделях, де внизу морозилка, сама холодильна камера починається чуть не на рівні грудей, реально досягаю перші дві полиці, потім мушу брати табуретку.
    @Ніколь @zetta дівчата, ви вже давніше писали, що маєте такі. Як воно з роками - виправдало себе? Вдруге купили би ще раз?
     
  6. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Маю такий вже рік. Дуже задоволена ним. Раніше в звичайний на свята не поміщалося все. Тепер все влазить. І морозилки мені якраз вистачає, морозила трохи ягоди, овочі, місця багато.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    а яку фірму-модель брали?
     
  8. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    LG B247SVUV



    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В моєї мами і в свекрухи такі холодильники. То мамі нормально, цілком задоволена. Але вона багато не готує і не морозить. А свекрусі не зручно. Вона навпаки багато готує. Ще холодильник може бути, а морозилка не зручна. Там полиці, а не шухляди, якщо багато напхати, то вивалюються продукти. Ну і полиці вузькі. Як на мене, краще нижчий, але ширші полиці і з шухлядами. Собі я такий би не брала.
     
  10. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас такий) вибирав чоловік. я не сильно хотіла. він громадний. багато місця займає. а кухня невелика..
     
  11. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Маю такий холодильник, мені морозилка дуже зручна, можна понапихати дуже багато (діставати легко, коли знаєш що де є)). Сам холодильник трохи завеликий, бо готую переважно на 1-2прийоми їжі.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    так, все прекрасно, взяли ще в 2011 році, ні разу не пошкодувала. У батьків холодильник звичайний, низ морозилка верх холодильник, і ніби не малий, але дивлюсь на нього, порівнюю з нашим, і розумію що на нашу сімью наша "шафа" в сам раз, і по холодильній камері і по морозилці.
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2019 ---
    в нашому, модель я там колись раніше показувала, і полиці і шухляди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  13. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Ну але ви його використовуєте відповідно до його можливостей? Чи він і не потрібен такий просторий?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А у вас сім'я велика? Чи просто такий стиль харчування, що треба багато холодильника?

    Я шось ніяк не можу спрогнозувати на скільки воно мені би придалося. Бо зараз і холодильник вузький (десь 56 см) - то явно замало; і морозилка мала - всього дві полички. Хочеться всього більше, але на скільки саме незнаю як визначити . Просто зараз є можливість ще запроектувати чи більший чи менший, місця вистачить там 20-30 см додаткових мені сильно ролі не зіграє , але вже як зробиться, то на роки , ближчим часом міняти ніхто не буде.

    Ну і ще такий момент - якби ставити, то сторона морозилки буде дотикатися до вбудованої духовки, чи воно не страшне при теперішніх технологіях?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    ) чому не користуєм? користуєм) мені подобається окремо холодильник-окремо морозильник) ще прикол. що його ледве в нашу кухню внесли. бо в нас нестандарні вузькі двері. ну і важкенький)(високий перший поверх. без ліфта)
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    не страшне, але можна купити термоекрани в епіцентрах, буде додатковий захист
     
    • Корисно Корисно x 1
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    згадала (і це важливо):
    В мене коліжанка купила собі сайд-бай-сайд в особняк, і вони не змогли його занести в хату (от щось там двері так були спроектовані, що без пошкодження-царапання холодильника ніяк не виходило протиснути). Мусіли продати.
    Але мені здається, що ці холодильники - це крута річ. і якщо є можливість купити і місце розмістити - воно того вартує.
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2019
  18. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Ми теж коли купили не подумали як занести до кухні, прийшлось знімати міжкімнатні двері і двері в холодильнику.
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Подивилася на ціни , якщо LG 25-30 тис, то Bosch - 70+ тис. Чи бош втричі кращий чи просто вже за назву ціну деруть?!
    Тут бачу найбільше відписувалися про LG, які ще варто розглядати виробники?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Я рекомендую Самсунг