Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    Прошу поради досвідчених господинь.
    Маємо таку манюню Канді:
    [​IMG]
    як його правильно розморозити? і чи треба рухати взагалі? ось тут його опис, я не можу зрозуміти, як часто його розморожувати, і як це правильно зробити. Інструкція у нас, на жаль, на різних мовах окрім укр., але і так видно, що інформації про розморожування там нема, або ми погано дивились(((
    а, дочиталася ще раз. Пише тільки, чим мити і чим зішкрібати лід. А як проводити сам процес розморожування?
    Бо зі старим було все ясно - вимкнув-витяг продукти-розтануло (я ще ставила всередину в морозилку баняк з окропом)-витер-завантажив-увімкнув
     
  2. Gannochka

    Gannochka New Member

    Відповідь: Вибираємо холодильник

    При выборе холодильника надо смотреть на его технические характеристики, а не гоняться за ценой. Есть интересная статья http://www.domastroim.su/articles/predmet-interjera/tehnika/tehnika_638.html о том как выбрать правильно, чтоб потом не было мучительно больно, что не то взяли.
     
  3. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Дванадцятий рік користуємось холодильником АРДО. Ось таким. ardo.png
    Один раз ремонтували. Але це швидше наша провина, бо в кухні вентиляція погана, під час приготування їжі надмірна вологість. Холодильник не витримав, потрібно було замінити одну дорогу деталь. Полички, та і взагалі весь матеріал всередині, міцний. Ніяких тріщин ніколи не було.Єдине - це зовнішні ручки. За 12 років прийшлось одну, а потім і другу поміняти. Якби купували зараз новий - я тільки за АРДО. Але вичитала в інтернеті, що їх тепер складають невідомо де і як. Тому вони вже не такі надійні (
     
  4. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    У нас Samsung, задоволена всім, місця багато, дуже гарно дивиться, хтось підсміювався, мов замахаюсь я його витирати (глянцеві, покриті склом двері), та нічого складного нема, дуже легко за ним доглядати)) ImageUploadedByTapatalk1425837298.243254.jpg
     
  5. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Я так налякалась. Подумала,ото купила,але коли трохи почала класти в морозилку продукти,то вже майже немає дивних звуків-потріскування.
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    а мій час від часу хрюкає як їжачок:)
    але крім того - нарікань ніяких
     
  7. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Збірки тепер різні. Нам везуть саме ге.
    Був Снайге десь з 1996р.
    Якби були фінанси і не поломався в час паніки, коли люди скоповували все,то би купила Снайге, але з часом все ж таки він не так уже тримав температуру, намерзав, що треба було розморожувати щомісяця. В морозилці шар льоду. Заморожувати вареники ніколи не вдавалось-все розтріскувались.
    Всі мені казали, що не треба нарікати,то він уже вичерпав свій ліміт, адже тепер дають ліміт у 5 років.
    Якщо порівнювати, то у Індезіт грубші стінки корпусу і дверей. Але вищий, 3 полички в камері, уже скляні полички в холодильнику.
    Новий холодильник,то новий,якої би марки не був,головне,щоб служив довго, бо ремонт зараз коштує майже, як новий:girl_sad:
    На роботі є Занусі, то він часто видає звуки, але явно самий дешевий купили.
    Я з відкритим ротом дивилась на Side-by-side, на 80 см:girl_in_dreams:
    Все ж таки,спустилась на землю:girl_crazy: і згадала,для чого мені потрібен холодильник, щоб зберігати продукти
     
  8. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Як мені подобаються чорні глянцеві холодильники, вже давно заглядаюсь! Але у нас 10- ий рік Веко, працює ідеально, ще жодноі поломки чи нюансу. У нього крапельна система, розморожую 2 рази на рік. До речі, по відгукам, чи кращі холодильники з No-frost ?

    [​IMG]
    image share
     
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Плюсом холодильника з No-frost є те, що його можна взагалі ніколи не відключати.
    Хіба для того, щоб помити, і то я просто спочатку ледь вологою ганчіркою проходжуся, після цього витираю насухо, і таким чином обходжуся без вимикання його з мережі.
    Мінусом такої системи охолодження є те, що вона дуже висушує продукти.
    Все бажано зберігати в закритій тарі. Наприклад, якщо забути морожені вареники скласти в кульок відразу після заморозки, вони потім при варці розлазяться.
    Але в тому є і плюс - одного разу я погано відтиснула домашній сир і сирники приставали до сковорідки. Ще борошна додавати я не хотіла, бо люблю власне сирники а не сирні булки, поставила миску з тим сиром в холодильник, за добу вологу витягнуло так, що сирники посмажилися просто перфектно. :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    У мене крапильна система , розморожую 1 раз в рік , зелень зберігається суперово , не до порівняня із радянським холодильником. І продукти не сушить швидко, я задоволена... Не бачу великим мінусом те що раз в рік його треба розморозити. Доречі у нас Снайге, ціна і якість , вміскість мене дуже порадували.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. unsure

    unsure Well-Known Member

    А ми придбали холодильник Зануссі, в холодильному відділенні в нас крапельна система а в морозильному - No frost. Дуже вигідно, що і продукти не сушить, а в морозильній камері не намерзає лід.)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    На мою думку, це оптимальний варіант сучасного холодильника. Шкода, що коли ми купували свій, таких комбінованих моделей майже не було.
     
  13. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Фууух.. Дівчата, у мене голова вже обертом від тих холодильників!!! Дивились в неті, розглядали в магазинах і ніяк не визначимось. Все щось не то, як не характеристики, то функціонал чи ціна :'(
    Скажіть, чи настільки добрий той ноу фрост? Чула що може сушити продукти (ясно, що в коробках/пакетах/плівці ніби продукти захищенні від пересихання). Чи вартує розглядати варіанти без нього? Взагалі чи лиш з ним в морозилці?
    Переставні полки.. То мамина морока. Мусить вмістити туди баняк на 10л :-/ Думали над самсунгами з інверторним даигуном, але в польській збірці полки малорегуоюємі, а корейська дорога (((
    Є можливість звропи привезти по ціні нижчій ніж в нас продаються...
    LG... Їх в Європі ніби не зюирають, пра? Дивились в магазині, мамі ніби підійшов один, і по ціні більш-менш. Я не задоволена ящиками для овочів/фруктів (то моя морока): два малих ящичка, що соваються по дну :-/
    Вірпули.. Яка ваша думка про них? Ціна підходяща, функціонал ок.. Але як по якості? То ніби словаки воготовлять. Хтось користується і може щось сказати?
    Те саме питання про Хотпоінт-Арістон...
    А що Бош? В підходящій ціновій категорії всі без ноу-фрост. То я так розумію капельна система розморожуваення. Ну якщо в холодильній камері ще ок, то в морозилці якось вже не хо того льоду :-/ Але сама фірма ніби надійна... І по внутрішньому наповненню такі зручні.
    Крім того, мама категорично не хоче білий. Найбільше їй імпонує темно-сірий. І ручки приховані o_O і якщо останнім вона ще може поступитись, то на білий навряд чи погодиться :-/
    Кароче, я *взамєшатєльствє*. Може скажете мені щось мудре, я наберусь натхнення і таки підберемо такий щоб задовільнив потреби всіх в нашій родині?
     
  14. VERO

    VERO Well-Known Member

    І в нас така система. Вибрали електролюкс із покриттям, де не так помітні пальчики. Сріблястого кольору.
    --- дописи об"єднано, 17 Червень 2015 ---
    Я теж кілька місяців вибирала. Казав чоловік, що машину так довго не шукав, як я холодильник. Вірпули досить непогані і ціна адекватна. І вибір моделей непоганий. Моя порада, зайдіть на Одеський форум. Там є темка, де майстри консультують по холодильникам. Вона по кожній моделі і по виробникам скажуть свою думку. До речі, вони також радили змішану систему охолодження (ноу фрост лише в морозильній камері). Якщо не знайдете, то кину Вам лінк.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    хороша марка тай по всьому) це суто моя думка
    піддаються корозії, якщо є вологість то не варто
    якщо підходить ціна і функціональність, беріть не думайте
    Єдине на що буду в першу чергу дивитись при купівлі нового-це кріплення поличок! В мене з жолобками то шикарно, а в тата(холодильник порядно дорожчий) кріплення точкове, завжди падають полички, перебили їх ого-го багато
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. unsure

    unsure Well-Known Member

    В маминої сестри є Вірпул то вона мені не радила їх. Мені подобались Хотпоінт-Арістон, дуже хороша марка але мені вони були не покишені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    у мами Вірпул вже років 5- усе з ним гаразд. Собі взяли Зануссі словацької збірки, здається. Ще ним не користуємося, але теж сподіваюся, що все буде окей. Бош, до речі, ті що в дешевшій ціновій категорії збирають у Туреччині.
     
  18. Oranjad

    Oranjad Active Member

    А ми брали б\в холодильник з Німеччини, знайомий чоловіка возить. Класний холодильник і дешевше вийшов.
     
  19. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Хочу розморозити холодильник з системою No-frost, як правильно це зробити, скільки часу він має бути відкритим?
     
  20. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    а інструкція що пише?