Вибираємо холодильник

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 23 Листопад 2012.

  1. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Кредит і мій чоловік це абсолютно не сумісні речі :girl_crazy:, він ніколи їх не брав і думаю думка в нього точно не зміниться... Чому дивлюсь на Лібхер бо поки не знайшла холодильника з великої морозилкою на подобі нього, а окремо поставити морозилку немає де нажаль :girl_cray:
    В мене в сестри б/в Лібхер вже десь років 6-7 то працює добре, але все ж схильна до думки що їй пощастило тому що читала відгуки навіть про нові Лібхери то вони не дуже позитивні, що ж буду щось ще шукати
    Ми вже взяли б/в індукційну і пралку, побачимо побачимо наскільки нам пощастило чи не пощастило. Індукційну я сама хотіла недорогу бо ніколи нею не користувалась але будинок газифікований, тобто якщо не зайде чи будуть проблеми з вибиванням пробок то поміняю на газову і не буду шкодувати що ввдвалила на неї кучу грошей. Пралку взяли Самсунг 2014 року випуску з інверторним двигуном, надіюсь не прогалали.
    Ми там і купували пралку, дали гарантію 6 місяців, правда вона вже закінчилась бо наш переїзд все відтягується і відтягується :girl_cray:.
    Притончикякраз і розглядаю в разі покупки чогось нового, в них дійсно хороші ціни на нове.

    Отже тепер шукаю перевірених продавців б/в техніки з Європи, може хто знає поділіться контактами :girl_flag_of_truce:
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Це трильовського 23, чи 25, біля школи №1, він ще є.
    @Lemeshchuk , оплата частинами, це не те саме, що кредит. Тут без переплат - вносите щомісяця 1/12 умовно частину, та й все. Нема інакших комісій, чи щось таке. А з монобанком взагалі красота - там навіть не потрібно як в приваті, пильнувати дату погашення. В мене таким чином вся техніка придбана. Ну й та ж гарантія - вона на нову техніку мінімум рік, плюс вам магазин сам й доставляє й заносить на поверх - й без жодних доплат.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Це все працює, поки є стабільний дохід. Раптова втрата роботи - і вже проблема. Тому я розумію чоловіка форумлянки, який остерігається кредитів. І тут все залежить від суми того платежу, 1000 чи 5000 грн - є різниця, одну суму можна і далі платити, якщо хтось один працює, а іншу - вже важче, враховуючи інші витрати і мінус одну зарплату...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  4. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    @Тетянка мій чоловік каже що на цьому мусить заробляти банк, по іншому ніхто б нічого не розтерміновував. В нас в сім'ї давно закрита тема кредитів бо інакше спорчені нерви гарантовано.
    За адресу магазину вдячна, треба буде знайти їхній телефон в неті і задзвонити
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Lemeshchuk я в ФБ маю кілька груп в підписці з б/в технікою. Кину в карму.
    Але ми там не купували нічого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    @Lemeshchuk, на джерельній є побутова техніка з Європи, ще один магазин на сихнові був, там вибір був більший. Брала в них пм.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lemeshchuk

    Lemeshchuk Well-Known Member

    Знову я до вас за порадою, чи має хтось з вас холодильник LG ? Хочу почути якісь відгуки по нього, бажано новіші моделі, дякую наперід)
     
  8. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    В нас lg side by side, має 6 років, його роботою задоволена
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Прийшла черга до холодильника.
    Розглядала Лібхер, LG, Самсунг (конкретні моделі записала в нотатках).
    Хто задоволений своїм, поділіться власне моделями, якщо не важко :ThankYou:
     
  10. jylanda

    jylanda занууууда

    Якщо вас цікавлять конкретні моделі, то по Самсунгу і LG можу підказати, яка ситуація з ремонтом, чи багато поломок. З Лібхером не працюю майже, то мало інформації по конкретних моделях.
     
    • Інформативно Інформативно x 1