Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    І мені дуже подобається. Цікавіше ніж Вікторія.
    Я вже думала, що може Маруся не хоче виходити, бо не хоче бути Марусею....
     
  2. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    цікаве і гарне імя, і теж набирає обертів, я за півроку познайомилась із 7 Каролінками, вони всі такі гарні як дюймовочки:)
     
  3. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Та не обов"язково, тепер як запишете так і будите називати, як вдома дитина звикне, так і буде . В мене є знайома дівчинка саме Вікторія, її з народження так і кличуть і нікому язик не повернеться скоротити, так само є Анастасія і, коли дитина пішла в садок і вихователька кликала її Настя, то вона навіть не знала до кого це))), і в подальшому виправляла, що вона АНАСТАСІЯ
     
  4. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    ойой:girl_impossible:То вже забардзо.
    Хочу щось таке просте, популярне, але не з топу імен. Не Софію, Діану, Настю...
    Нра мені Олеся, Галя, може Катя, але чоловік на мене дивиться як на "дивну":girl_crazy:
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    нагадали мені - є такий от сайт http://database.ukrcensus.gov.ua/dw_name/main.asp, там дуже зручно переглядати імена, які мають дітки у Львівській області, наочно можна подивитись наскільки популярнішим ім'я стало за рік, є список найрідкісніших імен, навіть можна знайти дитину за ім'ям і прізвищем, я нашого Лук'янчика вже знайшла))
     
  6. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В мене брат Станіслав. Йому вже поза сорок років. Прочитала опис, що ви зацитували. Ні одного слова правди! Перший раз бачу настільки протилежний опис порівняно до справжньої людини. :) :) :)
     
  7. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    і я знайшла нашу Роксолюсю, ми в категорії
    і моя Роксоланка, навіть не реагує, коли її кличуть Ляна.:girl_smile:
     
  8. Bebi

    Bebi New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    і мені подобається ім"я Катя, але чоловік не хоче (((
     
  9. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я коли думала, що може в мене буде дівчинка, то хотіла так назвати, бо дуже мені підходило до сина Артура, і взагалі дуже гарне ім"я:girl_in_love:, але також дуже хотіла Мілу, просто балдю від похідних Мілочка і Мілася:girl_in_love:
     
  10. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    О і ми хотіли Кароліна- це єдине ім'я, яке нам двом дуже подобається.А дівчачих мені ще подобаються Корнелія, Ангеліна і Вероніка.
     
  11. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Не знаю як буде в майбутньому типу садок, школа і т.д., але зараз мою малу всі називають Вікторія, бо ми з чоловіком постановили, що ніяких Вік і Віт...тому то напевно залежить від того як будете вдома називати так і всі інші будуть говорити.я теж завжди хотіла Вікторію, ще коли з чоловіком зустрічалися, то казала шо дочка наша буде Вікторія Володимирівна. Єдине, що Вікусь зараз огого як багато!
    Коли вибирала то писала чоловіку список Аліна, Вікторія, Інна, Вероніка, Яна, Єва, Маргарита. А хлопчиків і не писала,я відчувала шо в нас буде дівчинка.:girl_in_love: шо пізніше підтвердило УЗД
     
  12. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    у мене сестра казала: "оскільки я хочу хлопчика, то назло мені народиться дівчинка!". має гарнюнього синочка)))
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки



    А я ніяк не можу чітко оприділитись і зупинитись на одному імені. Все перебираю. Хоча чоловік вже крім Олександра ніяких імен розглядати не хоче, так йому воно подобається. А мені і те гарне і те...Ех, то оприділення прийде вже напевно аж з народженням малюка:d25:
    Хочу отак подивитись на синочка і бути впевненою, що то його ім'я:girl_in_love:
     
  15. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Ото я зараз кайфую :) Все життя мені подобалося найбільше власне моє повне ім'я Вікторія, але ніхто так мене не називав, ну хіба жартома-пафосно. А тут в Польщі мене тільки так і називають :), спочатку було навіть незвично, а тепер так кайфую. Дуже люблю як звучить воно-Вікторія :)
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    то в мене точнісінько така реакція на "Ромко" брррр аж перекошує, для мене існує Роман, РОМА, Ромчик:) мій хресний Рома або Роман, мабуть тому так:)
    щодо дівчаток то зараз мені найчастіше зустрічаються Алінки, Софійки і Вероніки
    не рідко чуються Марусі-Картусі-Іринки-Полінки

    взагалі не зустрічаю Галинок-Вір-Люб-Оксан
    Кароліна-Аліна-Каріни-Ангеліна і т.п. ніколи не подобались але я ніколи не знала нікого з таким ім"ям, чумусь вони мені "російські" але то моє сприйняття
    погоджуюсь, що як дитину будуть називати вдома так воно і буде, а ще більше погоджуюсь з тим, що як дитині буде подобатись так і буде
    недавно в поліклініці знайомилась зі мною дівчинка рочків 5 і так гарно каже :" Вікторія" а я їй :"Віка" і так потішно- вона така маленька і Вікторія, а я просто Віка
    вже писала, що Вікторія для мене має офіційний або "напряжний" відтінок, зазвичай так мама зверталась до мене коли або щось просила зробити або мала насварити:girl_haha:
    але з часом вже спокійніше сприймаю Вікторія:)
    а от за Віту в мою сторону порву, бо то не моє ім"я
    для донечки вже маю ім"я, але спочатку ще синочка хочу:girl_claping:
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    завжди-завжди хотіла Софію! і Марту або Данила
    дуже люблю своє ім'я
    то я дорослою стала Богданою
    в школі я була завжди Дана-Данка-Дануся
    мама мене все називала тільки Дануся і я обожнюю то дитяче Дануська (мама: ми з Даркою і Дануською:))
    і Дарця дуже люблю, сестра в мене Дарця-Даруська, як в інституті стала Дашою - маму перекошувало))))))))))))))
    Діти названі на честь товаришок - в школі мала добру товаришку Софію і потім в інституті вчилась з Софією - до нині колєгуємо, а Марта - то моя кума, то мені сусідка - як сестра - ми жили одна над другою і після школи завжди спочатку не додому а до Мартки, а Марта до Дануськи
    і отакі доні Софійка і Мартуся:)
     
  19. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мені до душі ім"я Божена, Ангелінка, Соломійка
    А от із чоловічих мені дуже подобається ім"я В"ячеслав (колись так хотіла синочка назвати, але маємо Володю) :)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Віра - дуже гарне імя. давно подобається.
     
Статус теми:
Закрита.