Вибираємо ім'я для дитинки

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Ascorbinka, 18 Квітень 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Що тут сперечатися? То два різних імені і назвати дитину Маркіяном, щоб потім кликати Марком? А не простіше було відразу Марком назвати? :):girl_wink:
     
  2. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    теж подобається Стас, Стасик. До речі, є таке й жіноче ім"я - Стася.

     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Є і так, і так. Я знаю Ярославів, які все життя були Ярками й ніхто інакше не називав, а знаю таких, які тільки Славками завжди були, хоча теж Ярослави.
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    У сусідів дочка Ярослава, яку постійно кличуть Ярина, Яра, Ярка (останній варіант для дівчинки, як на мене, не дуже підходить, та і чол.варіант Ярко мені не нра). А Ярина - це хіба не самостійне повне ім"я?
     
  5. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я думаю, що я Ярина то окреме ім"я. Ярославу частіше все ж скорочують до Слави.
    От цікава річ - Ярко мені дуже подобається(стильно якось, чи що), а повне ім"я Ярослав не дуже, я б навіть сказала - взагалі не подобається.
     
  6. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    варіанти,коли Маркіянів кличуть Маркусиками,Марчиками і т.д. чую постійно...а от варіант, щоб Марка кликали Маркіянчиком, Маркіясиком ніколи не чула


    і про Яринок..звичайно, що ім"я Ярина ніякого відношення не має до імені Ярослава...Ярина-грецького походження...означає "мир, спокій" (це ім"я-близнюк з Іриною...п.с. коліжанка народила 3 дівчинку 21 травня, поруч з іменинами Ірини, але вона сама Ірина, то донечку назвала Ярина...тепер каже:"Дзвінка, Юстинка, Яринка і я, Іринка"((((((()...а Ярослава-власне українського походження, композит, означає "яскрава слава"...
     
  7. arina

    arina Active Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в мене в двоюрідної сестри старший син називається Ярема, а кличуть Ярко, Ярчик - мені теж дуже подобається.
    А стосовно Ярини, то в мене коліжанка так хоче свою донечку назвати, в неї ПДП на 18 травня, вона каже, що це імя більше споріднене з Іриною. Хоча я, переглянувши церковний календар, такого не знайшла (18 травня суто Ірини і все)
     
  8. Oksamyt

    Oksamyt New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    В мене маленький Ярко, повне ім'я Ярема. Взагалі мені щастить на Ярків)))
    маю двох гарних друзів, до того ж один Ярема, а інший Ярослав і подружку Ярину, яку теж всі кличуть Ярка :girl_curtsey:

    ---------- Додано в 09:53 ---------- Попередній допис був написаний в 09:51 ----------

    А ще стосовно іменин, то і ця подружка Ярина і рідна сестра Ярина їх святкують 18 травня)))
     
  9. romawka

    romawka Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Вот Ярко мені більш-менш теж подобається, але Славко чи повне Ярослав, взагалі не подобається!
     
  10. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Звісно, що Ярина це самостійне ім'я і не має ніякого відношення до імені Ярослава чи Ірина. А от мене цікавить ім'я Ірена (знаю декількох)? Це видозмінене від Ірина?
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Аяй, я не мала ніякого наміру дитину Славіком називати...:girl_impossible: Тільки щоб так його не кликали, бо оте Славко мене добиває.:girl_cray:
    Святик, Святослав, інколи кличу Святуська, щоб ніхто не чув))) та най той же Свєтік кличуть (але це більше мені на кличку змахує, типу Андрій- Андрік))), але тільки не Славко.

    Ну, але впринципі, як каже моя мама, коли людина має свідомий намір твоє ім"я перекрутити, вона його перекрутить. Для прикладу моє ім"я Жанна, одна дівчина на роботі увесь час перекручувала і називала мене Женевєва.:girl_crazy: (і як їй язик не запльонтався))) Ну, я ж до того і кажу, хто хоче щось понакручувати, понакручує..
     
  12. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    в моєї дитини є в класі хлопчик Святослав, то його кличуть або повним іменем, або Свят і ні разу не було інакше.
     
  13. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Цікаво, що мені навпаки варіант Ярко звучить якось простацько, як для дядька зі села, то з власного досвіду, бо якраз у батьків в селі був знайомий дядько Ярко, тому так...
     
  14. Bebi

    Bebi New Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Для дівчинки підкажіть якесь гарненьке ім"я, може щось мені до душі припаде! )))
     
  15. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    а то дуууже често так буває, що імена сприймаються з накладкою власних вражень, з цим іменем пов"язаних. Наприклад, ми трошки думали над іменем Захар, і гарно ніби, але от в селі в нас був вуйко, і по вуличному звали його Захарко, ну, і родичів відповідно: Захаркова Дануська тощо. Так от стійка асоціація імені з тим дядьком таки змусила мене викреслити його зі списку.
    Так само і баба моя дуже довго не сприймала імені Ярема:" Що то за ім"я таке, де ви то взяли? то на жидів колись казали "Ти, Яремку!"(?)
     
  16. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Не хвилюйтесь, будуть дитину називати так, як Ви вдома називаєте і як йому згодом самому сподобається і як буде себе сам представляти.
    В мене наприклад брат вже з першого класу хотів, щоб його кликали Ромко, а ніякий Роман чи Ромчик і всіх виправляв :)
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    О, тільки збиралася писати про сприйняття імен, а тут і приклади вже написані, тільки мій чоловік навпаки, сприймає лише Роман (батьки досі кличуть Ромчик), а як хтось скаже Ромко, то він на то завжди відповідав, що Ромко на селі корови пасе. Мене то завжди так смішило. :girl_haha:
     
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Знаєте, кожному інші імена подобаються :girl_smile:
    Мені, наприклад, імпонують Устина, Юстина, Злата, Ксенислава, Магдалена.
     
  19. Pobigaychyk

    Pobigaychyk Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Мені також Станіслав дуже подобається. Я тому так старшого і назвала, але раджу перед тим як називати - почитати про ім'я. я колись в це не вірила, але правда на 100 % про мого.
    Тому я другого назвала Яромир :)
     
  20. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки

    Я завжди хотіла дівчинку назвати Вікторія, але власне так і кликати а не Віка чи Віта... а чоловік каже, що всі будуть Віка кликати і пропонує імя Кароліна :) мені ніби теж, нічо так, але ніколи не думала, що назву так дитину, то якщо буде дівчинка можливо матиме два імені Кароліна-Вікторія.
    Ну а якщо матимемо хлопчика, то буде Марк , знаю що популярне зараз імя, але теж завжди мріяла про таке імя для сина.
    Швидше вже б знати хто в нас, то може би ше якісь імена приглянуться :)
     
Статус теми:
Закрита.