Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Знаєте, коли десь хтось питав за імена, думалось завжди - та тих імен повна торба.
    А як доходить діло до тебе, то повний ступор.
    Устим мені чогось відпало само собою, не знаю чому. Досить багато чую тепер і швиденько проїлось.
    Я рада, що мій список по-трохи відпадає:girl_haha:було б гірше, якби нічого не мінялося))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я нещодавно згадала за ім'я Гнат.
    І не маю жодного Гната знайомого, ані серед дорослих, ані серед дітей.
    Цікаво :)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я маю. В паралельному класі вчилися, тато його був світилом львівських хірургів)
    Гарне ім'я, колись собі згадувала, але всерйоз не розглядала.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    @Naama , а Доріан?....
     
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Нагадалось-> Гліб, Аркадій, Інокентій.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    І ще з тої серії Домінік @Naama.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тих всіх знаю :) з Глібом Лідія на майданчику бавиться.

    а от щоб Гната - лише Хоткевич :)

    для свого можливого майбутнього хлопчика вже маю основний варіант імені, тому Гната згадала абсолютно просто так.
     
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А я чула як одного малюка Грицем кликали, дуже давно не чула такої форми імені Григорій, але якраз Гриць більш українська, ніж Гришко чи Гриша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Знайомі назвали малого Дамір. Ще на Д-> Давид. Колись дуже подобалось, але багато знайомих, що виїхали за кордон так назвали своїх дітей, і якось переподобалось.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    В мене був знайомий Гриць, таке миле мені то ім'я. Але мені воно не пасувало б дорослому чоловіку в офіційній обстановці, а форма Григорій не подобається. З сином на заняття ходить хлопчик Григорій і його називають лише саме так. Зажостко звучить мені для 4річного.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ой, то якесь досить популярне ім'я зараз (особливо в моїх знайомих з центральної України). Типу "да будет мір" - Дамір
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Дамір, Домінік, Доріан це більш на закордонний маневр, з Дариною мені не вяжеться, тай чоловік точно забракує:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну тоді Дмитро(Дмитрик)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    У мене дідусь Гнат був.
    І є один родич Григорій, всі кажуть Гриша, а ми кажем - Грицько, ніби не ображається )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Однокласниця має двох синів:Гліб і Гнат. Мені, вибачте, але Гнат дуже негарно рифмується.

    Сусідка має Андріана і Даміана (і між ними Мілену)


    зустрічалась із хлопцем Дмитром Даміровичем. І так, це від Да здраствуєт міровая революция

    Григорії у мене два прадіди (свати між іншим) дядько і брат двоюрідний. То діди все були Грицями, дядько в Душанбе жив, тепер в Москві, то Гріша, а брат... - - шоумен, тому він Артур)

    На Д ще Давидом коліжанка назвала
     
    Останнє редагування: 4 Липень 2019
    • Подобається Подобається x 1
  16. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А Теодор?...Там таке гарне значення імені, мені подобається, а муж не хоче. Й другий склад "дор" перегукується з Даринкою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Гарне) я всерйоз його розглядала, якщо б другим був хлопчик. Ще Кирило мені подобається. @Miss Sixty «нагнала апетиту» на це ім‘я :girl_wink:
    На Д ще є Денис, Дем‘ян, Домінік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. porIra

    porIra Well-Known Member

    :girl_crazy:У мене було два фаворити - Остап і Назарій. Як вимовили в голос кожне ім'я у поєднанні з по-батькові, так одразу і визначилися. І хоч у більшості країнах такого "реквізиту" як по-батькові не існує в принципі, в нас воно присутнє і ще хтознаскільки буде, тому можливо такий "лайвхак" полегшить комусь вибір :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а чому ви прив'язуєтесь до імені сестрички? Адже в купі з сестрою ім'я лунатиме не так часто. Мені б більш логічним була прив'язка до прізвища. Дитина своє ім'я-прізвище чутиме чи не щодня багато років(школа, ВНЗ). Лук'ян мені дуже подобається. Знаю одного хлопчика з таким іменем, дуже позитивний і класний малий. І всі форми цього імені дуже класні - Лукасик, Лука, Люк. Давид мені з дитинства суто єврейське. Знала змалечку двох - обоє етнічні євреї. А тепер бачу це ім'я поширене серед усіх. В моїй далеко не єврейській родині є один. Ну і загалом то дуже поширене зараз ім'я, як і Матвій, Ярема, Дем'ян, Данило. Мені от ще Натан дуже нра. І Тадей теж. Але воно таке доросле))) Мені з дитиною зовсім не асоціюється.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    В нашій групі у садочку є Грицько, Гриць. А ще є Лев, Олексій, Мирослав.
     
    • Подобається Подобається x 2