Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    в мене Вероніка. свекруха казала спочатку, шо це скорочено Вєра. Я аж злостилась, ну яка Вєра? Доказувала вона мені то вперто і довго. А на роботі була Вєра, то її мама!!!! яке звонила, до просила кликати Вероніку. 0_0 ну ж два різні імені. Це аналогічно , ніби Лариса і Раїса.
     
  2. Anty

    Anty Well-Known Member

    З сином ім'я мені прийшло в сні ще до того як взнала чи хлопчик чи дівчинка. Іллюша і все. Через 1,5міс чекаємо дівчинку. То крутилося в голові всяке: Емма, Емілія, Ліна... Читала значення імені і все мені не подобалося. А тут якось саме по собі випливло Еліна. На ньому й зупинилася. Поставила чоловіка перед фактом) Значення імені теж не з простих, але хоч можна буде сперти, що характером в маму))) От для хрещення треба обрати щось схоже, бо немає такого імені церковного. Обираю між Олена і Ангеліна. Схиляюся до останнього.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Зависла я над чоловічими іменами, так як була на 1000% впевнена, що чекаємо дівочку, але все не так як гадалось
    Отже, варіанти:
    Устим
    Ярема
    Лук‘ян
    Мартин
    Роман
    Коли починаю читати значення імені, то вже з речення 2-3 щось не подобається. Ви взагалі звертаєте увагу на значення? Бо все таки щось в тому є.
     
  4. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я читала характеристики , але, чесно , не пам'ятаю вже про що там писалося .
    Тому , забийте на ті характеристики .

    Мій список імен був таким :
    Лука,
    Устим,
    Северин,
    Нестор,
    Давид

    Ще подобається Тадей (але то вже чисто польський мотив, хоч як варіант теж подобається).

    Лука , або Лук'ян (але мені подобається саме варіант Лука) і Устим , це мій топ ))))
    Вершина списку , фактично ділять одне місце .


    Я озвучила свій список чоловіку і ми спільно обрали ім'я .
    Я спочатку була більше схильна до Луки , тому що, давним-давно зустріла маленького хлопчину , ангелочка, якого звали Лука .
    Але , оскільки , це спільний вибір , то ми з чоловіком обрали разом .

    Вибрали Устим )))

    І оскільки це ім'я розділяло вершину списку , вибір нам вдався легко .
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Не читаю і не вірю. Для мене важливіше, що в перекладі означає ім'я
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    О, це ім‘я теж дуже до вподоби.
    Так складно з тими іменами. Так хотіли другу дівчинку, що з іменем все склалось ідеально при чому для всіх, аж дивно було, а тепер приміряю і все не те. Мабуть перше треба звикнутись з думкою про хлопчика, а далі знову приміряти
     
  7. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я одразу хотіла хлопчика ))
    Але коли ще не знала хто буде , розглядала варіанти для обидвох , то для дівчинки в мене був величенький список .
    Імен дійсно значно більше ))

    На моїй попередній роботі дівчина назвала свого синочка Матей. Теж під польський мотив , але дуже гарно звучить і не приїлося . Тому що , Матвій, то вже дууже часто зустрічається .
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Хочеться чогось не «заїждженого» і водночас простого, можливо десь забутого старого. Але щось нічого в голову не приходить.Мій цей перелік гарний, але поки в ньому нема прям от того мого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    І я так обирала.
    Допоки не визначились із ім'ям, жодного Устима в реалі не зустрічала .
    Як лише обрали , так одразу про двох дізналась .
    І один із них живе в сусідньому селі чоловіка ... ))

    Як вам ім'я Веремій ?
    Поки що лише про одного знаю.
    Про ім'я дізналась тоді , коли побачила фоточку хлопчика з підписом імені ))
    Давнє і гарне ім'я
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я так само не можу обрати ім'я для дівчинки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В мене запасні були Олесь, Олекса і Юрій. Бо Любомира чоловік одразу зафукав :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    О´лесь .
    Наголос на О .
    Так чомусь кликали хороші знайомі мого шефа Олександра Орестовича ... :girl_smile:

    Я досі не розумію чому , бо то для мене два різних імені .
    Але О´лесь мені до вподоби
     
  13. fillette

    fillette Well-Known Member

    Ми маємо Олексія, кличемо скорочено Олексою.
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Знаєте, під час цієї вагітності я теж не була впевнена на всі сто, що під серцем ношу Юстю, хоч з підліткового віку марила цим іменем. І теж складала список (десь тут писала навіть). Нічого не допомагало остаточно оприділитись.
    До останнього ми вагались вже між двома іменами: Юстина і Віта (друге якось тиждень перед пологами всюди мені траплялось і навіть в дитячому відділенні, де доця лежала дві години після пологів, поки її не забрали на Орлика, на кювезі, в якому вона була, написано Vita).
    Але, але... Таки Юсточка :) І не уявляю зараз її з іншим іменем.
    Я до чого веду. Не факт, що видначитесь з ім‘ям тепер. Можливо, коли народите, глянете на дитятко і ім‘я саме прийде :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  15. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Красиве, але чоловік точно не погодиться.

    У нас би була Квітка, однозначно.

    Юрчиків, в близькому оточенні вже маємо двох. Олесь і Олекса маю свої асоціації з людьми, тому не йдуть трохи.

    Лук‘ян, Устим та Роман поки залишаються.
    Мені чомусь дуже важливо вже від тепер розмовляти та звертатись до дитини по імені, так було з малою, і зараз те саме.
     
  16. fillette

    fillette Well-Known Member

    В мене в переліку поки що Юстина і Уляна. Чоловіку подобається Меланія. Можливо дійсно визначусь після пологів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Мій нещодавно проснувся і сказав, що йому приснилася донечка Уляна - казав, що назвав би так) Але в мене з цим іменем свої асоціації, тому одразу попередила його.
    А так ім'я гарне, зараз не чула, щоб так називала. Проте, серед моїх однолітків досить багато маю знайомих.

    Надіслано від мого TRT-LX1, використовуючи Tapatalk
     
  18. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    А мені подобається Оленка або Надійка)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Ми далі в пошуках імені, з нашого переліку деякі відкинули, дещо добавилось, поки у фаворитах - Лук"ян та Дарій.
    Щодо останнього, не впевнена, так як донечка Даринка, хоча до душі лежить дуже, і мені, і чоловіку.
    Як думаєте, буде плутанина?
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в мене в сусідів колись були Юра і Юля) а у вас Даринка і Дарчик) по моєму гарно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2