Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Дякую, зараз дивитимусь :)
     
  2. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А в мене цей раз з дня, коли я побачила 2 полоски була впевненість в статі і імені, стать на узд підтвердили, а от імя чоловік зафукав (як завжди). От тепер не знаю, чи переконувати чоловіка, чи шукати компроміс, всі решта імена мені однаково подобаються
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Це класно) чоловіка ще є час переконати :)
    В мене передчуття щодо статті є, уздист теж сказав свою думку, але не на 100%, а впевненості в імені немає. Чекаю, можливо прийде уві сні або наяву :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    До речі, мені імя дійсно наснилося, але ще коли сестра повідомила про свою вагітність, більше року назад, свою дитину вона так не назвала, тому роздумую, що можливо, це був знак для мене)))

    Я вже колись писала, імені для синочка в нас не було, тому за кілька днів до пологів я написала пару імен на папірцях і дала доці витягнути, а щоб нічого більше не думати, зразу в пб зробила свідоцтво
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    може не треба мудрувати? Може все просто - Юстинка : ну явно це ім"я подобається:girl_wink:? Або подивитися в церковний календар що там на ПДП пише.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Подобатись подобається, вже давно і назавжди, здається :girl_wink: Але зараз немає такої впевненості, що саме це ім'я для саме цієї дитини (якщо дівчинка). Не йокає чогось :girl_nea:
    Якщо хлопчик то інша історія) Хоча чоловік каже, що Устим гарне. Мені теж ім'я Устим гарне, але не хочу так називати.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Мені на даний момент для дівчинки подобається Аґнія, Ярослава(Яся, Слава), Олександра(Саша), Майя(також давно подобається). Ще Розалія).
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    А я люблю простішe, такі всі імeна за дужe прeмудрі)) Можe розгляньтe для хлопчика- Тимофій (скорочeно свого кличу Тьома, доця Тьомік кажe)

    Надіслано від мого MEIZU_M5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А чим вище наведені премудріші за Тимофія?))) мені Тимофій теж подобається ще з часів другої вагітності Терезкою (не склалося:girl_crazy:), але воно мені якраз складне (як я люблю)). Зараз більш незвично назвати дитину Павликом чи Ірою.
    А в моєї дитини в танцювальному класі просто парад зірок. Правда її російськомовна вчителька найбільше траблів має саме з вимовою "Т'ерезки(і)" (я ледь стримуюся від сміху, коли вона її кличе). Разом з Терезкою вчаться Каміла, Софі-Ніколь, Ліза, Маґдалена, Маргарита, Злата, Сюзанна, Женя, донедавна була Параска. На їх фоні Оля примушує постійно оглядатися - то дитина чи чиясь мама? Юстинок багато, Меланки, Анни. Короч я думаю, що нікого нічим вже зараз не здивуєш і треба називати так, як хочеться. Ну в межах розумного, щоб те ім'я мало сенс і було милозвучним.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  10. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Згадалося - наші сусіди (або сусідки :)) в пологовому:
    13,5 років тому - Еріка,
    12 років тому - Владислав,
    10 років тому - Матвій,
    5 років тому - Яромир.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А чому не хочете, якщо подобається?
    Мені подобається Агата, вона ж - Гафійка. Дуже, дуже...А ще Стефанія.
     
  12. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    От знаєте є імена, якіі подобаються, але на чужих дітях. Серед таких для мене чоловіче Устим.

    А що Агата це Гафійка? Ніколи б не подумала. Мені дуууже до душі Гафія, Гафійка, дівчинку так би назвала (але хто б то дав так назвати :girl_mad: маю на увазі чоловіка). А варіант Агата не дуже(
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2018 ---
    Чесно, Тимофій для мене теж не просте, хоч і красиве. Є в нашому списку чоловічих імен. Але жодних похідних "Тьома" і подібних. Старший Артем, то його пару разів родичі пробували назвати Тьома, в мене все всередині обривалось, як чула, і надалі просила так не називати :) Пестливі для старшого - Темусь, Темусь, Артемчик і т.п.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Павликами ще називають. От Петро, Іван, Степан, Василь немає. Ще років з 10 і знову вернуться в моду)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    в мої Квітки в садочку є дівчинка Вівє*н:connie_pull-pigtail
    в нас "сімейна традиція" - імена дітей на букву К. інколи цікаво пофантазувати над варіантами) а їх не так і багато, і практично нічого не подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене теж криза з іменами, але зараз не дуже напрягаюсь, чекаю на стать дитини. З чоловічих взагалі нічого на думку не спадає, а жіночі Анна, Анастасія вже зайняті дітьми близьких родичів :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Аналогічно, он глянула на мою ПДП в церковному календарі гарнезне імя Василиса, ну але я б ніколи так не назвала дитину, те саме з Амалія, дуже подобається і не уявляю, щоб так кликала свою доцю
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    І перші в рейтингу найпопулярніших імен, разом з Софією :)
    В першу вагітність я не задумувалась про популярність імені дитини, абсолютно. Вже коли остаточно на 9-му місяці зупинились на імені Артем, виявилось, що ні в кого з нас ні в родині, ні на роботі, ні серед друзів/знайомих немає Артема (я знала хіба що Мілевського, футболіста :))) ) І на статиску навіть не дивилась. А потім виявилось, що ім'я Артем здається 3-тє місце займає за поширеністю.
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  18. In4a

    In4a Well-Known Member

    В моєї подруги донечка Гафійка - повністю вона Агафія.
    Мого Тимофія переважно називають Тім, Тіма, а тренер з тейквондо - Тимко)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @aknytsU Гафійка - зменшувальне від Агафья, окремо такого імені немає. А Агафья то вже православний варіант католицької Агати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Оце основне. У мене так само було. Ще до народження Павлика (ага, Павлик у нас зараз не дуже поширене ім'я) я на пару з чоловіком була просто неймовірно залюблена в ім'я Дзвенислава (Дзвінка, Дзвіночка...) І тут я дізнаюся, шо у нас доцік буде й розумію, що у пузі ні фіга не Дзвінка сидить. Ну от не асоціювалася мені ця дитина із цим іменем. Чоловік був трохи розчарований, бо йому все підходило, а я розпочала кампанію пошуку нового імені. Буди варіанти теж Гафійки та Маргаритки, само собою муж то всьо зафукав. Але, о чудо, несподівано із Устимка (це ім'я для хлопчика я берегла) ми вийшли на Юстинку (кличемо Юстя, Юсточка, Юстиночка, Юстусик :girl_in_love:). І то було 100% наше, на якому і зійшлися з чоловіком. Тож ви просто своє ім'я маєте відчути, впевнена, що знайдете те, що вам припаде до душі.
    --- дописи об"єднано, 23 Грудень 2018 ---
    Ой, просто млію від такого варіанту імені Тимофій. Так класно, автентично. Мені взагалі подобаються чоловічі імена, які можна так скоротити, серед інших ще Ярко (від Яреми).
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2018
    • Подобається Подобається x 4