Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ще може комусь ідею підкину:
    Мою бабулю звали Альбіна Аристархівна :). Але 90% людей з її кола спілкування називали її Алла.
    Моя ПРАдво-троюрідна (точно ступінь споріднення не знаю..може і четверо- :) ) бабця мала їмя Векла. І взагалі мені подобалось поєднання, сестри: Векла, Мотрена, Уляна, Єфросинія, Євдокія, - такі народні...
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Ми хочемо назвати нашу крихітку Аліна, і все би нічого, свекор і свекруха дуже проти, але мені того ще не сказали, тільки на чоловіка тиснуть.
    Свекор хоче Марина, але те, що він хоче мене мало хвилює. Шкода тільки чоловіка, бо дуже присіли на нього. Тепер думаю вибрати якесь інше ім'я чи залишити Аліна. Ми усі уже кличемо Алінка і дітям подобається, а тим не вгодиш, бо то не християнське ім'я, бо монахи так не називають.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Десь читала, що Ангеліна це християнське Аліни. Якщо вам не принципово, то звучить подібно
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Я як після пологів дзвонила мамі, то вона питає, як буде донечка називатися . Я відповідаю, що Соломійка. Мама нічого не сказала, а потім вдома чоловікові каже, що добре, що хоч не Анжеліка:)) Хоч що поганого в Анжеліці не знаю. Ну може, що не сильно українське) Ми з самого початку вибирали між Анна і Соломія, то мамі Анна подобалося. Але в нас в родинні вже є Аня, то зупинилися на Соломійці, останні місяці в животику так і називали)
    Не знаю як буде з хрестиними, хоч знайшла, що ніби 16 серпня є іменини Соломії.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Погоджуюся з попереднім дописувачем . Коли/якщо будете хрестити, можна дати при хрещенні ім'я Ангеліна, а в паспорті - Аліна. Багато хто так робить, коли відповідного імені немає в їхніх церковних "довідниках" . І взагалі - дитина Ваша, то тільки Ваша сім'я і вирішує, мало хто там яку думку має.
    Аліна - дуже гарно і мило.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Ага, маю подружку Ангеліну, але її всі кличуть Аліна, крім мене:) бо, коли ми знайомилися, вона сказала що її звати Ангеліна, тому я так і кличу її, аж порівняно недавно почула що її всі кличуть Аліна.
    Мені дуже подобається і те, і інше:) я б так назвала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    аліна - похідне від нім. аделаїди, аделіни. в старопольській мові писалося також як геліна (є звязок з галиною). іменини пол. 16 червня і 16 грудня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Маю хрещеницю Алінку, хрестили Ангеліна. Тільки в свідоцтві про хрещення так записано.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Хіба є проблема досі хрестити "некалендарними" іменами? В греко-католицькій Церкві не мало б бути. Православні так, мають ці вимоги. Ми коли були на Хрещенні доні наших друзів, то отець в Храмі Архистратига Михаїла так гарно про кожне ім'я щось говорив. Була наша дівчинка Єва, то отець гарно розказував про основу, про праматір. Хлопчика Петра теж гарно говорив, як про фундамент Церкви. Був хлопчик Станіслав, а отець такий старший вже, та все не міг розслухати, хоч ім'я не є рідкісне. Кілька разів перепитував, нарешті хтось з родичів крикнув: "Та ж Стасік, отче!". Отець відразу повеселів, каже: "Ааа, Стасік! Нуууу... Стасік то теж добре":) Коли молодшу хрестили, було двоє діток - наша Меланія і ще одна Мілана. Так і похрестили. Хоча наші хресні розказували, що на науках в переддень хрещення отець наводив аргументи про форму Меланія, але батьки були категорично проти, то хрестили Міланою. І ще розказували, що нема такого поняття, як "християнське" ім'я. Якщо якась людина охрещена з певним іменем, то воно вже є християнським. Якщо якась та ж Аліна колись стане святою чи блаженною, то ім'я внесуть в календар. То ми з моєю мамою мали скандали через Терезу, бо, бачите, вона такої святої не щнає в православній Церкві. Нила, що в жодному монастирі ніхто не буде молитися за дитину з таким іменем. Я здалася і дала друге ім'я Анна при хрещенні, то мама, здається, пише в карточках просто Анна. Я не вникаю, але для мене то дико.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Ми греко-католики, тому в цьому проблем нема. Подруга православна, то отець дав ім'я Ангеліна, а в паспорті Аліна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Якщо я нічого не плутаю, то Соломія - одна з мироносиць. Іменини відзначають в неділю мироносиць, третя після Великодня. Там ще з ними Іванна, я собі це запам'ятала, бо моя сестра Іванка і її вітають коли завгодно, аби не в цей день (тобто на дні пам'яті Івана Хрестителя, бо окремого походження жіночої форми мало хто знає).
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Aylin ,Алінка гарне ім'я.Називайте так,як хочеться вам,бо потім пошкодуєте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Яраз хотіла написати, що Соломіі на неділю мироносиць. Більше іменин не знаю.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  14. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    якщо Вам цікаво то 10 липня Іванни,я хрещена Іванною,але то в православних так. В мене хрещениця Анжеліка,як хрестили то священник запропонував хрестити або Анною або Ангеліною,її мама зупинилась на Анні,то звуть Анжелікою,а вже як йдеться до церковних таїнств до того ж причасття чи за здоровя подати то пишуть як Анну.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Щойно в ФБ прочиталпа, люди діляться, як назвали своїх дітей. Ярмілка, Алмаза, Кармен, Вилора, Евія, Мелінда. Мені перше подобається)) в гуглі не знайшла, що воно означає.
     
    • Креативно Креативно x 3
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Мої знайомі Паша та Наташа назвали синочків Альберт та Данієль. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Креативно Креативно x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Від сьогодні вже офіційно у нас Данило і Кирило
    Ще після народження старшого я придумала таке поєднання, якщо другим знову буде хлопчик. Чоловік одразу після першого узд затвердив. А син останні місяці вагітності усім знайомим і просто пересічним на вулиці повторював, що у нього буде братик Кирило. Тому інші варіанти і не розглядалися, хоч я вже приглянула собі варіант на випадок третього синочка
     
    • Подобається Подобається x 10
    • мімімі мімімі x 5
  19. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В мене щось фантазія в плані імен взагалі не працює. Варіантів немає як для хлопчика, так і для дівчинки.
    Є які мені подобаються (Магдалена, Гафійка, Ярема, Теодор), але чоловік дивиться на мене як на якусь божевільну :girl_cray: І я розумію, що схилити його на мої варіанти в мене шансів 0,0. Та і щоб це були імена, такі прям ваууу для мене, теж ні, просто подобаються. З чоловічими ще хоч трохи більший потенційний список, який до речі зберігаю з минулої вагітності (хоч багато викреслила вже), а з жіночими тільки оцих два.
    Я вже читала в неті, але не йокнуло на жодному і вибір, якийсь не великий. Може ще якісь джерела є де можна прочитати про імена? Походження, значення мене мало хвилюють, головне щоб саме ім'я сподобалось.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1