Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    З тими чоловіками і їхнім "фуканням" то якась халепа:)
    Моєму майже нічого з моїх варіантів в першу В не подобалося і тепер то саме) Мій єдиний і бажаний варіант дівчачого - Соломія - категоричне ні. Мусила знову список складати, з якого 95% - ні. З хлопчачими те саме. Був серед них і Дарій, як варіант, то теж зафукав))
    Але ніби вже оприділилися:) Таки підійшов один мій вибір чоловікові)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Тео, ага)).

    Не знаю, хто там ще не вірить у силу імені, та у нас навіть з помягшенням проявляє характер шо ну)).
     
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Раз нині встряла тут в обговорення імен, то попри те питаюся сьогодні в чоловіка:
    - Як тобі Юрій?
    - Ні, не підходить.
    - А то вже чого?
    - Ну бо дівчинці не дуже пасуватиме :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 15
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  4. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    І мій так вдруге фантазію має виключно на хлопчачі імені. А чекаємо ж то дівчатко.
    Я щось зовсім ніяк не придумаю якби то назвати Златі сестричку.
     
  5. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Всі "мої" Юрії - надзвичайні чоловіки. Татко, брателло (двоюрідний), друг - неймовірні чоловіки. Юрко, той що друг - талановитий піаніст, композитор. Братець - найкращий в світі чоловік,татко, брат і комп"ютерний геній (але я його в дитинстві лупасила до того стану, поки мозг не включився:girl_blush2:). Ну і ТАТО - тут можна довго говорити, але - я лише можу зараз дякувати Богу, що саме він був моїм:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Нє, муж таки був правий. Тепер розважаюся і страхаю родичів, що матимуть Конституцію :girl_crazy:(якщо родиться на день Конституції).
     
    • мімімі x 9
    • Подобається x 2
    • Смішно x 2
    • Зе бест! x 2
    • Креативно x 1
  7. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Колись вже тут писала, що хотіла б назвати Синочка - Юрчик, а дочку - Юля)
    І от...завагітніли, перейшла рубіж "півтерміну"... і все помінялось... тепер хочу Марка або Ромчика і Улянку :girl_smile:))) хоча чоловічі імена ще інші подобаються Марко-Матвійчик-Мар*ян-Остап))
    В нас має бути синочок, то поки чоловік все відфукав крім Ромчика....і то ще щось придумає, щоб не підійшло.... маю таку чуйку
    Поки ляля в животику, чоловік просто називає - "ВІН" :girl_haha:.
    Коли ще пропоную, якісь імена, то є лише одна відповідь "Була б дівчинка - називала б як хотіла, а тут вибирати буду я)))" :connie_pull-pigtail Чекаю, що він там надумає))
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Добре, що не на перше травня :girl_haha: була б Даздрапєрма
     
    • Смішно Смішно x 8
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а комусь може бути і на перше :) ггг запропоную таке ім'я, а потім свою Ілону. І попрошу обирати :)
    мою маму на серйозі пропонували так назвати. Добре, що бабця притомна і назвала просто і мило - Ларисою.
     
    • Смішно Смішно x 5
    • Подобається Подобається x 2
  10. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Ми вже давно визначились, ще певно до зачаття і до планування) знати б лише стать)
     
    • мімімі мімімі x 2
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    я тільки першу називала , інших чоловік. мені подобається а дівчатам ні). двоє старших хотіли би бути Євами ))) . цікаво чи Єві не захочеться іншого імені. я в дитинстві теж своє не любила .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  12. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    привіт. думала я гадала, яке б то ім'я обрати синочкові , раніше був лиш один варіант Лука.
    тепер в список добавились Устим, Северин, Нестор і Давид.
    чоловікові з того всього Устим подобається найбільше .
    тож , фаворити в нас Лука і Устим.

    а тепер от думаю, може то ще щось є, просто мені в голову більше нічого не приходить, тож, закидайте мене гарними іменами )))
     
  13. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    якби був колись у мене ще один синок то вибиратиму певно з-поміж: Кузьма, Ярема, Давид. АПД: а ще подобаються Теодор, Роман, Володимир і Мартин.
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Лев, Гнат, Гліб
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ха, ха) Але Юрій схоже трішки на Юля) Моя мама як була вагітною, то казала як хлопчик буде то Юра, як дівчинка, то Юля. Ну але я порішала все по-іншому:girl_crazy:Хоча Юля мені подобається, але своє ім'я для мене найкраще:girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я сьогодні якось випадково почула, що на заняття з малими вже рік ходить дівчинка Лінда. Вперше почула, що її кличуть по імені, ще й скорочено - Ліндочка. Я трохи зависла, якщо чесно. Хоча потім згадала Лінду Євангелісту і трохи "згладилося" перше враження.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Siania

    Siania Love Life

    Мені з чоловічих подобається Артем
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    А я знаю таке ім"я- Динис. так, не Денис, а Динис. Фантазія людська безгранична. Хоча, може, то як абревіатура, чи що.
     
  19. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Я теж знаю. У мене навіть у ФБ-друзях такий є. Його питали, чи то не помилка. Сказав, що ім"я таке.
     
  20. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Я вчора вперше побачила хлопчика Мартина (Мартинко, Мартик), мені сподобалось. Але ми чекаємо дівчинку, тож зараз не на часі. Уже уявляю як моя мама мало не непритомніє, чуючи це ім'я))) Вона ж наразі ну ніяк не може змиритися із Юстинкою, яку ми задумали. Подавай їй класичних Софійок, Насть і Христинок))) Але я сказала, що батьки вибирають дитині ім'я, тож бабусям/дідусям лишається тільки змиритися.
     
    • Подобається Подобається x 2