Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Якби мені вагітною донею зтось сказав, що я іі назву Меланією, я би розсміялась. От не подобалось мені це ім'я взагалі ніколи... Але якийсь момент такий був як вона лежала коло мене і прямо якось зазвучало.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    В Арапети донька Тоня.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну якщо і називають хлопчика на честь родичів, то за традицією це батькова лінія.

    Це я не до того, що не можете назвати в честь свого батька, або просто таким самим ім'ям, але як люди починають гнути лінію про традиції, то треба якось послідовно гнути, а не так щоб на їхнє вийшло.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    В нас(брата) є Антоніна.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Та це взагалі якесь таке егоїстичне самоствердження як на мене.... Боийе внук :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    І що можете сказати про характер?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Характєр сквєрний))) але я це безвідносно до імені, генетика тут вирішує 99% .імхо

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене є знайома Антоніна. Красуня, розумниця, як тепер кажуть, успішна. Характер такий серйозний. Свою лінію вона знає добре.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Мені казали: от народиш і зрозумієш, яке в нього ім'я. А я народила і Максом називала. Старший в нас Максим :) ну такий був копія Макс :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Знайомі мають.Дуже мила,ніжна,чемна красуня.З вогником,але в межах розумного:girl_yes2: Дуже гарні у мене асоціації з цим іменем
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мені теж так казали. Але я малу в пологовому Соломією називала, як старшу. Кажуть ще що дитина підкаже імя, ну я певно не бачу чи не чую, наразі нічого не підказує

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  12. Magnolia

    Magnolia Active Member

    І в нас є )) Всі, з ким доця знайомиться, кажуть, що дуже красиве і старовинне ім"я, інколи навіть у Львові дивуються, коли чують ім"я Юстинка (хоча я й сама тоді дивуюся, бо у Львові Юстинок є вже багатенько). Ще чула Устина.
    А в Одесі, наприклад, перепитують - Как-как, Кристинка? Тоді мала голосно, виразно і з притиском на першу букву повторює:Юс-тин-ка )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Тих Юстинок у Львові, як колись було Іринок:girl_haha:
    Я маю. Вам треба характер? Хтось там писав - характер сквєрний. Але вона в маму вдалася, якщо Ви нормальна, то чого переживати?:girl_crazy:Я не вірю в приколи з характеристиками і "долями".
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Смішно Смішно x 3
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас Сергійчик - на честь мого тата.
    Причому запропонував назвати мій чоловік. Коли дізнались, що хлопчик, і вперше замислились над іменем, то він сказав, що напевно мені хочеться на честь покійного тата назвати.
     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Там допис довший, і я пояснила якого саме випадку це стосується.
    Якщо таке бажання батьків дитини, то можуть лінію та ім'я вибирати як їм хочеться.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ми молодшу так назвали. Хоч мені більше подобалось європейське повне Antonia, але записали на наш манер Антоніна (теж проста літерація). Звемо Тонічка, Тонюся, ну і Тоня, звичайно. Я вже писала в чоловіка в родині дід Антон був. В старшої у класі подружка Тоня є, гарненька і товариська дівчинка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Надійка зараз рідкісне досить ім'я. Я Надія, моя середульша Надія Надіївна :). Блакитноока блондиночка з надзвичайним почуттям справедливості і відповідальності. Маленька доросла. Моя опора, моя надія. Ще як її хрестили, то священник казав "хрещається раба Божа Надія", то всі присутні аж всплакнули.
    А за Юстинку (чур не ображатися, хто має в сім'ї це ім'я, бо сподіваюся ви таких безпардонних іноземців не зустрічали), то мій чоловік був категорично проти. Колись закордоном він бачив, як англомовні співробітники сміялися з польки з цим ім'ям, бо їм то звучало Ю-стінкі (ти-смердючка).
    То ви ще за Антоніну не читали :). Там взагалі! А то був просто великий рід Антоніїв, то ж як засновник великого, хоч і войовничого (які були часи) роду Антоній і не такий поганий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Чисто випадково натрапила http://database.ukrcensus.gov.ua/dw_name/top10.asp
    Максим і Матвій залишається незмінними лідерами все багато років поспіль.
    З дівчачих Софія, Анна, Анастасія.
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата дякую всім за відповіді! Ім'я обрав старший син. Ми вирішили, що буде Антоніна, сидимо ввечері бавимось з дітьми і кажемо малим, що ваша сестричка буде називатись Тоня, Тонічка, а Матвій у відповідь каже, що сестричка буде називатись Софійка, бо йому таке ім'я подобається, молодша підхопила і теж почала кричати Софійка, Софійка. Діти вирішили, ми погодили, тому буде Софійка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Та то так кожне ім"я можна перекрутити і посміятися з нього. А доросла співробітниця представляла себе власне Юстинкою, а не Юстиною? Та й мені здається, що англійською воно звучить більше як Джастіна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3