Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Наш знайомий маленький Любомир - Мирчик :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ми вже нарешті визначились. І дуже сподіваюсь, що до хрестин не передумаємо). Отже, маємо Єву. Діти, правда, ще не в курсі), що цей варіант остаточно затверджено. Бо щось до того це ім'я їм не дуже подобалось, але я так захотіла))). І наш тато теж одобрив. Бо зібрати всі 4 голоси за одне ім'я нам так і не вдалось.
     
    • Подобається Подобається x 18
    • мімімі мімімі x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вітаю! Гарне ім'я і всі звикнуть.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    от я теж думаю, що тут не мусить бути повна сімейна рада :)
    Єва - класно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Таке чудове ім‘я. В нашому оточенні маленькій Теї скоро рочок)
    І я просто млію від того імені:) Якби колись пощастило мати ще й донечку, то напевно так би і назвала)

    Ото би було в родині про шо поговорити)) Нашого Олександра ледь-ледь «прийняли»... А тут Теона:girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 17 Жовтень 2017 ---
    В нашому оточенні є Мирчик з повним іменем Володимир:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ой :) а яке ж ім'я пропонували натомість?
     
  7. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Орчик, або навіть інше:girl_crazy: Головне, щоб не "москальське". Бо виявляється, Олександр то москальське ім'я)
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Мого Сашка в дворі почали кликати Саня... в мене траур і депресія(( як то я не врахувала такий варіант??? Він стидається виправляти і не дуже то хлопчиська звертають на це увагу. Намагаюсь не зациклюватись, хоча раніше робила їм зауваження сама. Тепер при мені звучить приблизно наступне: "А Саня... ой, Саша вийде?"
    А ще в мене є коліжанка Мирослава, яку я в житті так не кликала ні разу)) вона Мироха. І то таке своє-своє рідненьке прізвисько. Та й по характеру вона така запальничка. Саша пробував звертатись до неї на "Ви" і Мирося. Вона сказала що вона Мироха і ще не стара. То одна історія. А наступна відбувалась нещодавно в класі в Сашка. Є в них теж Мирослава, але то 100% Мироооося... така вся принцеска-хмаринка. Ну і мій Саша по своїй простоті недавно в видав в по дорозі в театр: "Мироха, посунься." І відповідь: "Я не Мироха, я Мирося!" Саша потім ще дивувався, чого вона його виправила, то ж так круто бути Мирохою))))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ото проблема, що настільки звиклі скорочення (чи то незручні до вимови повні), що якось повну форму переважно ігнорують - якщо представляюсь Ольгою, навіть в якомусь офіційному спілкуванні, все одно мене тут же починають називати Олею, пані Оля - то взагалі якесь таке...так подумала, що своє ім'я в повній формі я чую, в більшості випадків, лише від себе( а, ну хіба якщо +по-батькові
    ну та, то так вважається тут на Галичині - хіба що Олесь - так зовуть всіх моїх знайомих Олександрів з порядних галицьких родин)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    А то взагалі нормально, шо мені наразі жодне ім'я до душі не лежить? Усі питають, а чи вже вм'я вибрали, а чи є якісь улюблені, а й не маю, що видумати, бо реально я не знаю.. Жодних варіантів, в голові кручу, думаю і ніяк..
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Щодо «типово галицьких імен», тут з 2:00 хв. пристойний перелік. ;) Аж шкода того гіпотетичного Антона в патріотичній компашці :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 2
  12. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Нормально :) в мене теж не було взагалі жодних варіантів. От взагалі жодних. Я в інтернеті списки імен перечитувала - все без толку. Сказала мужу, щоб він вибирав. Ггг. Він і вибрав. Дмитро або Денис. Я ще разів 5 перепитувала чи часом в нього ніяких інших варіантів не придумалось, бо мені ні те ні друге не подобалось. А потім в середу вирішила "ну добре, будеш Дмитриком", а в четвер він народився :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    @ruda kishka мій чоловік то ще гірше як я, він нічо не пропонує взагалі
    А всі, які пропонують моя мама в сестра мені взагалі ніяк.
    А тато мій взагалі здається очікує, що я назву свого сина якби в честь його, бо в них так є в родині, він названтй в честь діда свого, мій брат двоюрідний в честь нашого дєди, сестра двоюрідна от родила влітку сина і назвала в честь свого тата, брата рідного мого тата. І коли вкотре мене тато якось випитував про ім'я, я раптом задумалась. Але ні яких в честь я не беру до уваги. Не люблю того, хіба би хтось дуже особливий був...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ще можливий варіант що дитина в народиться у день якогось святого, з іменем, що Вам підійде. Ми так не мали варіанта для доці, от вона 18 травня собі народилася. Лікар питає, як назвете, а акушерка каже - як як, то ж Ірина! А ми вже приколювались перед тим, що може Іринка буде. То так вона і вибрала собі ім'я, і воно їй дуже пасує, і ніхто не сперечався. Звичайно, якби попалось ну зовсім непідходяще, то шукали б інші варіанти.:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    мені ставили ПДП на 1 вересня,мама все казала,що Марія буде,бо ж 28-го Успіння Пресвятої Богородиці то саме так і треба дитину назвати,я ж завжди казала,що дитину називатиму так як мені подобається,а не томущо вона народилась на Марії, Галини і.т.д. Доця родилась 18 серпня,і вже перед хрещення я собі переглядала коли ж то іменини Дарії і виявила що 17,18 серпня і 14 березня. Доця хрещена як Дарія,в нас Даринами не хрестять, так само як я Іоанною,бо Яна то не церковне ім'я
     
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ой і в нас якась халепа з іменем для доні. Думали Марянка, прочитала значення імені і щось перехотілось, муж хоче Надійку, але там теж опис не найкращий для долі. Ще є Юстинка. Ото ми не можемо ніяк визначитись. Дівчата в кого дітки з такими іменами розкажіть про них трошки. Чи то забити на описи, може вони взагалі ніяк не впливають на долю людини. Буду вдячна за поради.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Вибачте, але на що таку дурню читати? Тепер усі Надіі мають переживати про свою долю?
    Ім'я треба просто якось відчути і описи у кого які доці з іменами теж не дуже допоможуть. Ну кожна ж мама про свою дитину буде лиш найкраще казати і взагалі характер то більше від генів, а не від імені
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  18. germiona

    germiona Member

    Я думаю треба забити на описи Ми теж ніяк не оприлілимось для доні з іменем.Є три варіанти Катруся, Юстинка, Меланія

    Надіслано від мого Lenovo P780, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Та чого переживати. Я просто спитала думки. Дівчата а чи називав хтось своіх доць Антоніна, Тоня?

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  20. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нормально))). Ми от скільки ще після народження вибрати не могли. Моя причина - от не було такого імені, щоб от моє повністю.