Вибираємо ім'я для дитинки (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Virginia, 9 Квітень 2013.

  1. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    @Leditanya, я маю на увазі, що ви тут все одно нічого не вдієте
    --- дописи об"єднано, 16 Жовтень 2017 ---
    а я його й сама Андрюшка називаю:)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  2. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Означає "Божий дар".
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Мою Терезу ніяк не вдається перекрутити, чомусь люди зависають і миряться з тим, що Тереза - вона і є Тереза. Хоча ми з чоловіком кличемо Терезка і я власне ще в пузі приклеїла до неї те ім'я в такій формі. Старша сестричка вперто кличе її Тері (ух, як мене то злить), а молодша поки що Тєська)))
    А Юстину і Меланку і ми крутимо по-різному, і діти між собою. Молодша в нас і Меля, і Мелька, і Мелі, хоча я переважно називаю її повним ім'ям - Меланія, і так мені найкраще їй пасує, хоч вона ще така зовсім маленька. Просто коли вже кличу повний ім'ям, якось відразу серйозніше її сприймаю і вона мене.
    А от про сприйняття власного імені, то так цікаво і суб'єктивно. Мене мама з дитинства називає Маруся. Людоньки, мене просто пересмикує від того, як вона це вимовляє, і взагалі такий варіант я не сприймаю ні від кого. Прошу кликати Марія, Марічка (але не Марійка). Але є одна людина, яка як назвала мене Марусею, так воно мені і сподобалося. То наша @Nastylove і тільки їй дозволено так до мене звертатися (ну ще її дітям і ччоловіку ), решту можу вкусити))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • мімімі мімімі x 1
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А мені не подобаються звертання до мене Наташа і Ната. Останнє взагалі не сприймала і не реагувала на нього, відчуття — так, ніби й не до мене зверталися. )) Досить віддалені Туся, Тася — і то ліпше ) Мене так мама і чоловік часом кличуть )
    Всі інші форми імені сприймаю нормально
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    ОМГ. Аж сіпніло. Мене так називав чоловік, коли познайомились. Сказала, щоб так не робив).
    Наташа- це просто капець і, якщо в нас ще можна переконати людей, то за кордоном з тим важче.( Там Наталья частіше після уточнень.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    я Вас розумію. Менша Дарина,хрещена як Дарія, а дехто умудряється її називати Даша, хоча ми доцю спеціально записали Дариною,а не Дарією,щоб не було того скорочення до Даші, чомусь дуже бісить таке російке ім'я.
    Менша Вероніка,перших два роки ми її тільки Веронікою і називали,а свекруха почала кликати Нікою,я дуже злилась перший час,потім якось звикла,доця коли була менша теж казала Ніка,тепер може і виправити ,що вона Вероінка,а не Ніка,в садочку називають повним іменем
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Ми кілька разів виправили дідуся, коли він Павлика Павліком називав. Подіяло ) Хлопці-дівчата кличуть Павло, Павлик. Може, й Паша і (о, жах!) Павлік, але я ж того не чую. ) Домашніх варіантів звертання — взагалі море )
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Навіть, не знала, що лише я:girl_flirt: Я вже і не пам"ятаю, чому так повелось... Маруся, напевно Марічка, Марія якось більш офіційно, тому й прижилась більш ласкава форма)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

     
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це ж Настуся, чи ні?

    Мені нещодавно звернули увагу, що я "так гарно називаю Надю - Надійка"
    А мені воно тільки так і звучить. Надя - трохи зажорстко, ну хіба би зовсім незнайома людина. А Надєжда (то в список Маша-Паша-Міша...) - ріже вухо
    Хоча, як - ріже. В нас на майданчику є Марія і Маша. Маша - дівчинка з російськомовної сім'ї, ще і зовнішність чисто як з мульта Маша і Ведмідь. І коли мама жене за нею, щоб зняти мале шило з якогось об'єкта з добрим, але гучним криком "Машка!" - воно якось нормально
    А коли гламурненька Марія хоче, щоб її називали Маша, бо так крутіше... не знаю , не подо
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Туся — то від Натуся :)
    Чим Маша крутіша від Марії, мені ніколи не зрозуміти.. але дійсно, спілкувалася з різними власницями цього імені: Марією, Марічкою, Машею і Марусею, то обрана улюбленою форма досить точно відображає особистість кожної. Як на мене, то добре, що є такі імена, які дозволяють утворювати багато варіантів звертань, скорочень, кожне з іншим відтінком, а не обмежуватись повним іменем. От як бути з тим же Аскольдом, поки і борода ще не виросла, а цілком такий собі босоногий князенко? Чи з Арієм? Оце до інших діток батьки на всі способи щебечуть, а тут все так.. серйозно... «не по-дитячому»..
     
  13. jylanda

    jylanda занууууда

    В мене є цьоця, все життя її називаємо Даруся. Якось так їй підходить найбільше, старша вже жінка, але Даруся, така наша наша :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Моя однокласниця з першого класу була Христина, і ніяк інакше. На звертання Христя вона просто не реагувала або поправляла, що її звати Христина. Як не дивно, їй тільки так і пасувало, зменшена форма якось її дешевила, чи що
    Зате сусідка і в 50 років була виключно Христя, дуже лагідна, спокійна, завжди пригощала нас, дітисьок, чимось солодким. Христина було для неї застрого
    Дві мої коліжанки з дитинства - Оксана і Сяня. Оксана дуже серйозна, відповідальна, на керівних посадах, кликати її якось по іншому - це як в пікантну індійську страву не додати гострого перцю. Сяні скоро 43, це людина-душа, серце, і ні разу не Оксана))
    Цікаво було собі проаналізувати:girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    суцільне мімімі
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я, до речі, тільки недавно розкусила всю красу свого повного імені. Так воно круто звучить для жінки віку вже-давно-не-підлітка. Бо я завжди заздрила Олям, Вікам, Юлям і т.д., бо їхгі імена можна гарно скоротити і не вдаватися в крайнощі з літерами "ч" чи тільки повною формою. А тепер мені Марія чи (омг, все частіше) пані Марія звучить значно краще, ніж пані Оля чи пані Юля (Олі і Юлі не ображайтеся, скорочені форми самі по собі дуже милозвучні).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  17. Melian

    Melian Well-Known Member

    Моя ім'я вдома ніхто не скорочував - Юля та й Юля) сестру,Ольгу, ми завжди кликали Льоліком:) якось так вийшло - Оля-Льоля. Зараз от підростає моя донечка, то тітку кличе Льоллі.
    А щодо свого імені, то мені дуже подобалось як називала мене моя вчителька англійської - Юльча. Для мене то була ознака певної особливості і так мене називати дозволялось тільки їй.


    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Коли народився наш Любомир, бабуся пробувала називати його Любасиком, а дідусь навіть раз видав Любася, але ми з чоловіком то жорстко присікли, бо, як на мене, всі скорочення мають мати розумні межі. Крім повного імені, називаємо синочка Любомирчик або Любчик. Так і інші вже називають.
    Хоча це суто індивідуально, хтось любить повне ім'я, хтось скорочує-перекручує до усі-пусі-сюсі:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    мене від Маша просто передьоргує, це росіяни люблять так кликати, але всіх переконую що Маша, то точно не я !
    Щодо версій свого імені, це щось сакральне. Я чомусь від різних людей по різному реагую. Рідні мене кличуть виключно Маруся, один раз мама покликала Марічка, я навіть цього не почула. Марійка - то взагалі трішки дивина, лише 1 людина до мене може так звертатись і це мені подобається, якщо хтось інший - я проігнорю. Завжди була Маруся, Марічка, Муся, на інші варіації імені можу навіть не відгукуватись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    я донечку теж Дарусею зву, то наш даруночок,чоловік то скоротив собі до Дарка, іноді Дарочка-Одарочка, мені Одарочка більше до душі ніж Даша,хоч моя мама каже,що то трохи по сільскому
     
    • Подобається Подобається x 2