Вибір стайлера: фени, плойки, щітки...

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Charmel, 22 Вересень 2014.

  1. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Ні, не купила , чекає на подарунок))) чесно кажучи не вирішила які обрати. Подруга в Польщі купляла Бебіліс, так я пробувала 2 рази і дуже недовго локони в мене трималися, обєм був чудовий, але все це швидко розпустилось. Чи це не оригінал вона купила чи я не вмію правельно користуватись, бо як робили в салоні то трималось весь день. Тому не спішу наразі.
     
  3. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    Маю отакий набір bt.rozetka.com.ua/rowenta-cf-4132/p308376/ , не вистачає хіба регулятора температури. Дуже задоволена, бо задовольняє будь-який мій вибрик) І коштував недорого

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Для моїх двох лівих захотіла дуже отаке на якесь свято, передивилась відео, то так нічого виглядає 8b072d4f47fa16702f8c7356d2c88ee8_XL.jpg
     
  5. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Теж хотіла, але зрозуміла, що я не хочу саме такі локони, як робить ця плойка, не такі спіральні, тому таки якийсь класний вирівнювач або термобігуді, тільки боюсь, що коли нарешті я буду іх купляти, до з курсом доллара вони ше раз зростуть в ціні.
     
  6. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    а яку маєш фен-щітку? цікаво чи для довгого волосся підійде, бо я пімсля сушки одуванчик і вирівнювати одразу не хочеться. Може б фен-щітка допомогла?
     
  7. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Маю від Браун, модель дуууууже давня, . В мене волосся середньої довжини, накриває лопатки, то я тим стайлером надаю форму стрижки, так швидко і гарно вкладаються пасма і об!єм легко надати ним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Чи має хтось фен Rowenta CV 5312?
    Зараз на нього акція у Фокстроті, давно хочу поміняти свій старий, думала купити дорожчий, але чи варто? Насадками не користуюсь, а на що ще звертаєте увагу при виборі фену?
     
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І я в цю тему, жаль, що вона зовсім не розвинена :girl_in_dreams: Хочу кучерів і об'єму. Перукар порадила купити звичайну плойку, а коли захочеться просто об'єму, то висушувати з круглою щіткою. Знайшла такий варіант, для початку Плойка PHILIPS Curl Ceramic HP8602/00. У мене питання. Чи зможе така плойка зробити такі кучері?

    [​IMG]
    І які засоби стайлінгу Ви використовуєте: лак, пінка, мус? :scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. octavia

    octavia Well-Known Member

    Купила собі таку машинку , дуже легко користуватись локони спіральної форми. Брала ось таку Машинка для завивки волос SATURN ST-HC7365 в Ашані по 911 грн. Задоволена!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Я таки отримала в подарунок саме ту, що хотіла, то теж дуже задоволена
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Думаю що зможе ,лише спочатку ефект буде інший, ця укладка має ефект наче розкручених локонів...,або не довго тримати плойку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    купила гофре для прикореневого об"єму:girl_spruce_up:, довго шукала, вибирала, в магазинах чомусь нема таких, в інтернеті також вибір невеликий і ціни космос. А купила в перукарні біля дому. ось така в мене гофре.jpg модель деніс 212
     
  14. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Така, думю, що ні. Потрібно брати грубшу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Хоч тема не активна, але спитаю. Напишіть в кого який фен вдома і чи задоволені ним. Мій фен накрився. Шукаю якісь підходящі моделі, що ціна/якість була більш менш. Дивлюся, що більшість звичайних фенів виготовляють в Китаї. Ок, але який з них обрати? Поки дивлюся на моделі: Roventa, Remington та Infinity (цей вважається професійний). Наразі найбільше схиляюся до останнього, бо хочу найпотужніший, щоб найшвидше сушив волосся.
     
  16. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    в мене Braun - вже 12 років - жодних зауважень. Я користуюсь лише однією насадкою - концентратором, рідко насадкою щіткою. Моя модель не має насадки дифузора, так як волосся в'ється, то пригодилась би (мабуть)) ). Стандартний набір з двох швидкостей, три температури
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    В мене Philips HP8230, досить потужний, сушить шидко, придбала собі після того, як користувалася таким в Спортлайфі.
    Але загалом користуюся феном рідко, може є і кращі моделі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    @Happy Fiancee , теж маю Браун, користуюся ним 6 років, єдиний недолік - важко тримати в руці, користуюся ним кожного дня, в мене стрижка каре, потребує укладки. До того користувалася феном Філіпс, працює вже 13 років, але купила пізніше Браун, більш потужніший. При виборі фена зверніть увагу, наскільки зручно тримати його в руці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    При однаковій заявленій потужності Remington сушить швидше ніж Roventa,
    Маю такий Ровента Купить Фен ROWENTA CV 5090 в Чернигове
    і такий Ремінгтон ≡ Фен REMINGTON D3190 - в интернет-магазине Фокстрот: цены, отзывы, характеристики | купить в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Одессе - Украина
    Двома користуюся 2 роки, але Ремінгтоном частіше, бо Ровентою у селі на вихідних
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    І я за Філіпс.
    Один мали з мамою на двох, років з 8, але здається мама його трохи присмажила, бо завжди включає максимальну температуру.
    Я зараз вже зо три роки маю собі новий Філіпс. Колись вирішила не тратити я і купила шось таке типу безіменне - ну і гроші на вітер, навіть року не витерпів


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1