Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. shokoladochka

    shokoladochka Well-Known Member

    мені не капали, а в кололи після родів.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчатка, напишіть хтось в пп номер телефону до Марич (пустомити). Дякую
     
  3. Junita

    Junita Member

    Дівчата поділіться відгуками хто недавно народжував у пологових на Батальній, Мечнікова... Як зараз проходять пологи? Чи варто надіятися на партнерські пологи після скасування карантину? В мене зараз 30-ий тиждень вагітності, тому я задумалася не лише над вибором лікаря а й пологовим будинком.
     
  4. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Junita Мечнікова визначили як пологовий який буде приймати хворих з коронавірусом вагітних і тих хто має ознаки ГРВІ.

    Я думала там народжувати, а тепер вагаюсь між батальною і джамбула
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Якщо цікавлять ще якісь питання, також можу поділитися своїм досвідом з Марич.
     
  6. Ridet

    Ridet New Member

    Доброго вечора! Дівчатка у кого є досвід..вибираю між Михайлів і Місюрою. Хто в них народжував?Як все пройшло і скільки вартують пологи?
     
  7. Karinanor

    Karinanor New Member

    Дівчата, напишіть, будь ласка номер Лехновської Тамари.
    І чи народжував хтось в неї з вовчаковим?
    Дякую за відповідь.)
     
  8. OlichkaM

    OlichkaM New Member

    Доброго дня! Можна, будь ласка, номер телефону Лехновської Т. А. Буду дуже вдячна)
     
  9. Sunflowerr

    Sunflowerr New Member

    Добрий день:girl_bye: Цікавить лікар Маркевич Анна, можливо в когось приймала пологи. Цікавлять відгуки:ThankYou:
     
  10. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ходила до неї на УЗД протягом двох вагітностей. Загалом задоволена, вона виважена, спокійна.
    Незнала що вона приймає пологи

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
  11. Sunflowerr

    Sunflowerr New Member

    Дякую) знайома порадила як гінеколога і лікаря УЗД, і сказала що наче пологи теж приймає.
     
  12. Ptashyk

    Ptashyk Member

    Дівчатка, напишіть будь-ласка номер тел. Лехновської Т. А. Дякую.
     
  13. Lisovska

    Lisovska Member

    Напишіть мені, будь-ласка, телефон Лехновської Т.А. Дякую! І цікавлять реальні відгуки. Зараз задумалась про лікаря, моя вже не працює, в кого народжувала перший раз. Шууаю лікаря який професійний і точно не розгубиться в бцдь-якій ситуації. Ще думаю про Анна Мала-Гресик, про неї теж багато хорошого пишуть, але молода, не знаю чи впевнена буде і не розгубиться, може теж є відгуки про неї. Хотіла на Мечнікова, може порадите хорошого когось ще з Мечнікова, буду вдячна. Хотіла б там народжувати, але головне хороший спеціаліст.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Lisovska Анна мала-гресик не така вже аж і молода. Я в неї не народжувала, але народжувала моя добра знайома нещодавно. З точки зору природніх пологів - це були ідеальні пологи (без стимуляції, без епізіо, без проколювання навколоплідних вод, дотримано відпульсування пуповини і тепловий ланцюжок). Я була взахваті як почула ту розповідь. І у вагітних теревенях з доулою на фб теж багато позитивних відгуків. До речі про обох, названих вами, лікарів. Зустріньтеся з обома і тоді побачите хто вам більше імпонує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lisovska

    Lisovska Member

    А Надіжко приймає полог на Мечнікова? Хтось має реальні відгуки про нього? Теж досить розкручений лкар. Ще маю чс вибирати, але поки що думаю про когось з Мечнікова. Кого там ще толкового порадите?
     
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я народжувала 7 років тому ще, теж всім задоволена, "подякувала" їй дуууже символічно, і то тільки тому, що сама до неї просилася(я в той час якраз виписалася з міста в район, тому варіантів в мене не було, Пустомити навіть не розглядала). Дуже уважно і після пологів ставилась, з теплотою навіть.
    Стосовно її віку - то років 40 їй як мінімум, то для лікаря не є вже надто молодий вік.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вона інтернатуру закінчувала ще 17 років тому. як я в пологовому лежала. практики в неї вже як і у кожної 40-річної лікарки.
    --- дописи об"єднано, 22 Січень 2021 ---
    так
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Lisovska

    Lisovska Member

    Ясно
    А кого б порадили загалом на Мечнікова? Бо я щораз більше думаю і визначитись тяжко. Хочу щоб лікар був впевнений і не розгубився в любій ситуації, досвідчений.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ви мене питали про лікаря. Все сталося ДО лікаря. Лікар просто констатувала відсутність серцебиття. І далі вже було все решта. Тут ніхто не винен. І дія відбувалась в Івано-Франківську.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 3
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @Lisovska у вас ускладнена вагітність?