Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    А Жемелу не бачили в роботі? Цікавить ваша думка
     
  2. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Власне це моя лікар.
    Завжди на зв‘язку, то раз. Розуміється в проблемах моєї вагітності, то два. Через зайнятість (як вона сама пояснила), заходила лише по потребі, тобто такого щоб по кілька разів вдень не було, то три.
    Заспокоює, не нагнітає.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Була на пологах в своєї сестри ,власне Жемела приймала. Пологи важкі ,але вона себе показала тільки з хорошої сторони.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Дівчата ще кого порадите на кесарів з Батальної? Вагаюсь.. Прокопів. до Лехновської вже мабуть все забите.
     
  5. Zesichka

    Zesichka New Member

    А хтось знає графік закртиття пологових на 2019 рік? Бо деякі лікарі вже на серпень не беруть
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    А до Леськів не хочете спробувати?
     
  7. fillette

    fillette Well-Known Member

    Я питала лікаря з Батальної,то сказала що ще не було інформації про закриття.
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я про неї прочитала тіки дві сторінки назад. і все.. не до всіх ж лікарів ходити на співбесіду.. розгублена сижу
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


     
    • Подобається Подобається x 1
  10. BlackTee

    BlackTee Well-Known Member

    Лехновська ще на початку березня була зайнята до кінця серпня... Мене взяла ще на травень, але, мабуть тому, що вже два рази в неї народжувала.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. OksyTh

    OksyTh Member

    Моя подруга до неї записувалась на початку березня на кінець червня. Я в неї народжувала 2 роки тому, подзвонила їй, спитала чи можна дати номер подрузі. Вона сказала що так, тільки щоб подруга написала смс що це від мене попередньо. Тому, якщо дуже хочете саме до неї - можете спробувати зателефонувати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Привіт) 6 років тому народжувала донечку в Т. Лехновської, зараз хотіла знову, але в серпні у неї відпустка. Лікар порадила мені Місюру А.Г. Про неї не так багато інформації. Можливо, хтось у неї народжував? Які враження?

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
  13. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Схоже Прокопів теж нарозхват. нема як здибатись.. занятий.. ну але не відмовляє.. хоча ще пару раз не зможе і тре про іншого лікаря на кесареве думати.. 35 тиждень йде..
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Знаю, може питання не дуже доречне, та все ж. Домовилась я з лікарем про пологи (плановий КР), двічі лежала під її керівництвом в патології, приїжджала деілька разів на консультації + завжди вона на зв‘язку була у телефонному режимі.
    Тепер питання - хоч приблизно як зараз віддячують лікарям за КР?
    Можна в відгук, пп, якщо тема делікатна і не хочеться на загал обговорювати.
    Від себе скажу: у 2015 році ЕКР (до яких ми з чоловіком абсолютно не готувались) разом зі всім вийшов десь 10 тис. грн. (це і 2 тис за набір на КР, і анестезіолог і дитячий «пакет» - таке щось на Джамбула було, і акушерці та неонантологу і, ясно, лікарю). Відтоді 3,5 роки пройшло, змінилось все, ціни в т.ч.
    А, відповідей «хто скільки може», «на власний розсуд» я бачила і чула багато :)
    Дякую
     
  15. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Вибирай, не вибирай лікаря, ніхто не має певності стовідсоткової, що домовлений акушер прийматиме пологи.
    Домовлялась я з Жемелою (зараз на Мечникова приймає), консультувалась в неї, двічі лежала в патології під її спостереженням. Аж тут вона захворіла і в день, коли призначили КР, не змогла приїхати, оскільки була в лікарні.
    Ми всі люди і ніхто не застрахований від погіршення здоров‘я. І я розумію, що гірше було б і їй і мені, якби вона хвора мене кесарила. Та спочатку був трохи шок.
    А оперувала мене зав.патологією #2 - Чегринець, їй асистували Мельник Христина Олегівна і Царинник. Нічого поганого сказати не можу, все гаразд наразі. Кесарили по першому шву.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Arika

    Arika Well-Known Member

    Коли я приїхала в пологовий вночі з дуже активними переймами, то «моя» лікар Леськів була на пологах інших і не могла спуститися до мене, то до мене підійшла Місюра (на бейджику прочитала), вона напевно черговою була, бо трохи заспана підійшла. Вона була така лагідна і спокійна, що мені в цей момент хотілося сказати їй щоб вона в мене пологи приймала (десь подумала, може якраз моя не зможе вирватися, і прийме Місюра))) вона мене подивилася на кріслі дуже легко, спокійно до мене говорила, не нервувала, (але народжувала я все таки в своєї), тому в мене про Місюру перше враження дуже позитивне. В березні також в неї народжувала подруга, не дуже прості пологи, бо буди деяки проблеми зі здоровям, але ніби все ок, казала що задоволена (дуже подробиць не знаю)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. MammiAnna

    MammiAnna New Member

    Добрий вечір, дівчата-мамусі! Дуже потрібен номер телефону п. Леськів Віри Дмитрівни. Буду вдячна!
     
  18. VeselkaAlesia

    VeselkaAlesia New Member

    Добрий вечір! Дівчатка, хто домовлявся з кількома лікарями з одного пологового? Були тільки перші зустрічі.
    Якщо другий сподобався більше, то іншому ви якось відмовляли?
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Нічого не повідомляла. Просто поїхала, до того, що вибрала.
     
  20. VeselkaAlesia

    VeselkaAlesia New Member


    А лікарі не залишають у приймальні списки свої потенційних пацієнтів, щоб коли дівчина поступає, чергові знали якому лікарю дзвонити?
    Чи коли приїжджаєте оформлятися повідомляєте самі хто Ваш лікар?