Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Ставлення важливіше за стимуляцію в трьох пологах, касторку, витискання, пробиття вод, розрізи, про які ви описали в розповідях про пологи? Хоча, кожен сам вибирає...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Sologyb

    Sologyb Member

    Якщо б цього всього не було, то наслідки могли б бути плачевні. Не всі пологи проходять по протоколах як під копірку, тому важливо щоб лікар допоміг і дитинка була здорова, а не думати про якісь там розрізи. Чи краще порватись і потім ще довше лікуватись? А води в мене не відходили жодного разу, при тому що вже і схватки були сильні.
    Я довірилась лікарю, він на то і є там, щоб все зробити як краще. А не начитатись купу різних статей і кричати, що я хочу от так, і ніхто мене не перепре. Якщо всі лікарі такі погані, то чого ходити до них? Вдома родіть, по своїх протоколах, доул беріть, ще там всяких повитух. Але потім не потрібно ходити і кричати, що ай-яй, які лікарі погані, не спасли дитину.
    Я пологами задоволена, і це моя думка!
     
    • Не подобається x 3
    • Співчуваю x 2
    • Подобається x 1
    • Смішно x 1
    • Тупо! x 1
  3. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Тут погоджуся, в протоколах касторки, здається, нема :)
     
  4. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    Води можуть відходити уже при потугах. І то ідеальний варіант. І так, є деякі покази для пробивання вод (не пам'ятаю точно на якому відкритті, здається від 8 см).
    І це основне. Якими б нам пологи не видавались "поганими і неправильними" - задоволеність жінки таки на першому місці. Кожному своє. Проте обізнаність як би воно мало бути, на мою думку, теж мегаважлива.
    Я наприклад хочу знати, що відбувається з моїм тілом і чому, що хочуть з ним робити і для чого. І так, деякі моменти настільки принципові, що варті відстоювання.
    Нащо так агресивно? Дівчата, що народжують вдома не тільки сміливі, але і мудрі, обізнані жінки. Не з бухти-барахти то все робиться. Це довгий шлях, і вивчення так багато всього, що і уявити важко. Я б не наважилась, та дівчатами захоплююсь. Це їх вибір.
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 5
  5. kiciatlo

    kiciatlo Member

    В перший раз довірилася лікарям і жах. Згадати страшно. Вдруге була мудріша, підготувалася і домовилася з лікарем, розповіла свою позицію. Лікар погодилася зі мною співпрацювати. Я задоволена. Ніяких втручань і дитинка здорова і я ціла і здорова. Після перших пологів ніколи в житті не довірюсь на всі 100% лікарям в цьому питанні. Треба знати що для чого робиться щоб було про що говорити з лікарем в зважувати рішення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Омг, як парадоксально правдиво звучать ці слова...то ж нічого, що протоколи МОЗівські, правда?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я просто зауважу, що всі історії про трагічні пологи, про які кричав весь інтернет і були відповідні суди, стосувалися досвіду в пологових. Саме ці жінки, як ви висловилися, "кричали" і вимагали справедливості, бо вони поклалися на досвід і обізнаність лікаря, а отримали сьандартний набір і халатність. Домашніх пологів чи пологів з доулою не так багато, щоб вести якксь статистику, але навіть при великому бажанні сенсації не було нещасливих випадків у Львові. Моя коліжанка випадково народила третю дитину вдома в ванній. Вона прихильник лікарняних пологів, два попередні досвіди вважала успішними. Чекала вдома доулу, щоб їхати в пологовий, але дитя вирішило інакше. Прийняла доцю мама коліжанки. За її словами, в неї просто шок був, наскільки це краще навіть за її неускладнені пологи в лікарні. Я свою третю народжувала практично на порозі пологового і це теж найкраще, що могло бути в плані пологів. Шкода, що хтось свої страхи переводить в агресію стосовно інших жінок. Все добре і з доулами, і з домашніми породіллями. Вони переважно мають щасливі пологи і не мають потреби нападати на тих, хто робить інший вибір.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Sologyb

    Sologyb Member

    Ойой, ото посипалось))). Я нікого не хотіла образити. Вибачте, якщо когось зачепила. Просто в мене був лікар, який проговорював і пояснював кожну свою дію, питав мене чи я згідна. Говорив які можуть бути наслідки, якщо робити так чи так. перед пологами і акушерка провела певну розмову, що і за чим мало б бути.
    Я вела до того, що кожен організм і жінка різні. Не може бути все по плану, всяке може трапитись.Хочеться щоб все пройшло гладко, без болі, але це не можна зпрогнозувати до найменших дрібниць і думати, що тільки так і має бути.
    Якщо лікар бачив, що мої тканини не настільки еластичні, то і запропонував зробити надріз, так як воно і заживає швидше і зашити легше, ніж розрив.
    Моя касторка, то мій вибір, хотіла пила, не хотіла б, то і не пила б. Мені її ніхто не вливав і не заставляв.
    Пробиття вод теж було не одразу, вже коли було певне відкриття.
    Лікар достатньо часу приділяв мені і на оглядах до пологів, і по телефону, питав про відчуття, що болить, що турбує. а не так як я не одноразово читала, ой поболить та й перестане, випий ношпу, лягай спати, тобі ще не час родити. Від такого лікаря я б дерла далі, ніж бачу.
    Тому не закидуйте тапками, я добра, правда)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Siania

    Siania Love Life

    З цим я згідна з Вами. Багато популярних лікарів вже так зазвизділись, що аж страшно. Долотказін, про якого виключно хороші відгуки, мені не підійшов у відношенні взагалі. Його щось питаєш, а він нервово відмахується, типу що за питанні дурні. Вибачте, але якщо я домовляюсь, якщо плачу гроші, то хочу і нормального ставлення. А не боятись щось запитати, бо його то дратує.
    А в нас це відкидають часто на останній план, головне, щоб лікар був хорошим. Так, лікар має бути добрим в першу чергу, але і людиною було б добре залишатись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Та, таке ставлення просто вбиває, а особливо в період, коли жінка така вразлива(
    То після негативного досвіду з хваленим лікарем на перших пологах, я перед другими при розмові з лікарем так і казала, що ставлення по схемі "я начальник - ти дурак" і "поначитувались" толерувати не буду. Але я собі вибрала якраз таку "сіру", не популярну лікарку, то вона цілком адекватно це сприйняла, ну і, що важливо, дотрималася (бо переважно при знайомстві лікар прям саме такий, як шукаєте, і те буде, і друге - все як захочете, а вже під час пологів то або голову задурить всяким "серцебиття-води зелені-думай про дитину" і робить все як завжди, або банально хамить "не подобається - йди собі")
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  11. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    а чого доул ображаємо?

    завжди кажу, що народжую вдома виключно за порадами :)
    переважно після пологів з доулою або домашніх якраз і не кричать.
    однозначно. Але чомусь - жінки різні, а підхід стандартний: стимуляція, епізіо, витискання. ну шотакоє...
    --- дописи об"єднано, 27 Липень 2018 ---
    прикол в тому, що не спитавши і не з'ясувавши ці питання, "хорошість" дізнатись і неможливо.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    мої зволікання з вибором лікаря заганяють мене в кут :girl_impossible:
    так довго морочилася кого вибрати і де, нарешті зупинилася на Лехновській - аж на тобі! вона у відпустці в потрібний мені період!
    і я далі не знаю як тепер "прочісувати" ті ряди. Сама Лехновська порадила звернутися до свого колеги Сабата, але шось про нього відгуків не надто багато, не можу зрозуміти для себе чи підійшов би мені.
    І взагалі якось туго так з тим вибором на батальній.
    Народ скажіть мені ше шось про когось, особливо хто щойно недавно народжував чи буде і вже зробив свій вибір.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Те саме з Лехновською і у мене))) Мені ще порадили Ковальчука. Наступного тижня іду знайомитись, то напишу перші враження. Про нього відгуків також не багато. Все таки надіюсь, що донечка дочекається відкриття Мечнікова, я таки піду народжувати туди.
     
  14. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А мене шось до Ковальчука зовсім не тягне, хоч я його і не знаю. В нас в жк від кількох осіб чула, що він наче супер-спеціаліст, і три роки тому теж співробітник дуже радив, та я шось не відчуваю налаштування до нього (якась я така дивачка)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. Трендючка

    Трендючка Active Member

    І мене не дуже тягне))) Я хочу народжувати в Надіжка. Але то вже 36 тиждень і треба з кимось на Батальній познайомитись.
     
  16. marianast

    marianast Well-Known Member

    Моя братова в нього родила двічі, домовлялася тричі. В доінтернетний період. Що вам сказати. Він робить так як хоче. А що ви хочете то вже справа десята.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Інформативно Інформативно x 4
  17. Danuta

    Danuta Active Member

    повністю з Вами згідна, народжувала у нього, і не пощастило, не в настрої був
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    мабуть, ще від пологів і самої вагітної залежить. Коліжанка в нього трьох народжувала. Але в неї усі 3 пологів були легкі, приїжджала в пологовий вже з гарним відкриттям. То навіть таку улюблену лікарями амніотомію не робив- води на потугах самі відходили. Ну і оплачували вони йому чисто символічно
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. kawwa

    kawwa Active Member

    Дівчата, чи не має хтось телефон Левицькоі Соломіі з Мечнікова. Моя знайома переіхала недавно до Львова, нікого не знає, а народжувати скоро. Буду вдячна
     
  20. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата хто має номер телефону лікаря Марич з Пустомит буду дуже вдячна.