Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Я теж перший раз народжувала в нього чотири роки тому. Тому і вирішила знову йти до нього.
    Він не з тих лікарів, що ходить по кілька разів на день відвідувати, сюсі пусі там всякі. І так, він і далі такий зайнятий. І в 40 тижнів кладе під нагляд.
    Я реально до останнього не знала де буду народжувати, бо якраз був період мийок. Домовлялася з лікарями всюди. З Усиком взагалі тільки по телефону. Ну і коли я дочекалась, що Мечникова відкрили після мийки, подзвонила йому, він сказав в четвер на 9 ранку приходити лягати. Але ми поїхали трошки раніше :) в 5 ранку, бо почалися пологи. Я йому не дзвонила, приїхала на огляд до чергового лікаря, а той вже дзвонив Усику. Він досить швидко приїхав.
    Ні разу не шкодую, що пішла до нього вдруге :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    нічого собі "моменти"
    а позиція для пологів? епізіотомія? тепловий ланцюжок?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Наскільки я зрозуміла, він не є прихильником епізіо
    Я от в липні як народжувала, то мені малого відразу виклали на живіт, накрили нас і так залишили на дві години. Мені здається то не дуже від лікаря залежить, а більше від персоналу і порядків. От зараз було так. Там навіть в якомусь документі, який підписуєш, можна вибрати чи хочеш, щоб дитинку викладали на груди і так лежати дві години чи спочатку міряти-важити. Зараз і відвідувачів пускають.
    А чотири роки тому поклали на живіт, потім забрали, поміряли-поважили, одягнули і знов поклали
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    і в нас так було в перше.
    Але читаючи форум, я бачу, що в ті , хоч і недалекі роки, ніде не викладали відразу на дві години. А от останнім часом читаю, що вже багато так роблять.
    Розріз мені робив, але я того не відчула толком. Трохи неприємно було як зашивав. Але щоб воно мені аж якийсь такий дискомфорт принесло опісля то ні - ані не боліло дуже, ані не заважало, все досить швидко зажило.
     
    • Креативно Креативно x 1
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    він живе прям біля пологового фактично
    --- дописи об"єднано, 26 Березень 2018 ---
    він після того, як відійшов від начмеда, уже не такий заангажований. І не бере собі всіх підряд пацієнток. Тобто фактично зменшилась к-ть у нього пологів, тому рідше і фігурує.
     
  6. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Серед дописів тут були дівчата з низькою плацентацією, передлежанням плаценти. Питання до вас, як обирали лікаря на пологи? Чи може хтось порадити доктора, який би нормально реагував і максимально налаштовував на ПП.
    Мене сьогодні накрило, 33т., поняття не маю до кого йти.
    Планувала з переймами на чергову бригаду. Але що ближче,то більше розумію який то може бути ризик.

    Надіслано від мого Redmi 4A, використовуючи Tapatalk
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    А чим більший ризик з черговою бригадою?

    Нагадайте, будь ласка, яка у вас висота плаценти?

    Я ще свою не ходила перевіряти. Чи піднялась. Але мене вже і та що є влаштовує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Нічим. Не виключено,що з темпами мого пошуку поїду на чергову, та ще й в р-н)
    Я мала на увазі, може є конкретні лікарі, що з розміщенням плаценти в 2-3см впустять в ПП. Та й взагалі де б не родила, хочу проконсультуватися, почути думку практикуючого лікаря.
    Бо перечитую протокол ведення пологів з тими нюансами, де вказано показ амніотомії на відкритті 4см, щоб уникнути кровотечі, чи цілком можливий початок пологової д-сті з кровотечі чи взагалі передчасні пологи і тд...мені стає, попри всі мої переконання-налаштування, страаашно.
     
  9. germiona

    germiona Member

    В мене була 23 мм від вн вічка на 33 тижні, на 36 тижні - 44 мм, і після того вже ніхто не говорив що то низько) Але, ні один з тих докторів з якими консультувалися не погоджувались на ПП, коли було 23 мм. Народила без проблем на 41 тижні

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Таке враження, що на черговій бригаді якісь неуки та просто випадкові в медицині люди :). У мене на черговій бригаді був сам завідуючий :)
    Тут або ризик - і як би ви не домовлялись, буде по-іхньому, або, або...
    Тут же нема лікарської відповідальності при домовлянні. Ви ж не контракт підписуєте і з проплатою на офіційний рахунок.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Трохи не про цей ризик. Ви не уважно прочитали. Я планувала на чергову, бо якраз вважаю, що матиму більше шансів на нормальні, не підганяючі пологи, не виключаючи або.. або...
    До львівського Пб мені трохи є що їхати, не факт, що от відчула і поїхала, чи буде кому зразу. Пологи другі, перші - майже не сприйняла процес в серйоз, попри термін після пдп.
    Мене лякає зараз мій стан-чи нічого не пропущу-все болить, тисне, не ходжу, тонус шалений, поперек ниє щодня. Може це і є норма, я нікому-нічого не кажу, крім ДП. Може надто все легко далось перший раз і зараз всього лякаюсь.
    Дай Бог, щоб все піднялось і я так їхала=гнала до Львова, щоб лікар не встиг халат вдягнути, дитятко вислизнуло без моїх зусиль і тд.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    я 2 рази домовлялася з лікарями і оба рази була незадаволена. Тепер реально думаю про чергових. Теоретично там ті ж лікарі? І чи є кілька чергових бригад? Якщо кілька пологів зразу?
     
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую, оце я і хотіла прочитати. Дуже надіюсь на такий же сценарій.
    А скільки УЗД після 30т робили? Мені не хочеться робити, а потім ще лікар посилатиме не раз. То ж наразі хочу хоча б поговорити з лікарем Пб. Зроблю все одно по-своїх відчуттях. Є ж тих к-ка % жінок, в яких пологи вимушені кр з тим передлежанням. О тоді яка мені бригада з району епідуралку зможе зробити чи що там, коли там кесарить 1-2 лікарі, крім того маю алергічні реакції. Мушу бути підкована хоча б теоретично і знайти на всяк випадок лікаря.
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ви щось дуже нагнітаєте. Маєте час перевірити чи піднялась плацента (після 34 можете йти, буде достатньо інформативно). І відповідно вирішувати чи потрібні вам міські чи районні лікарі. Це ж не екстренна ситуація.
    це все нормально. Все буде добре.

    а сенсу говорити з лікарем без інформації теперішньої про висоту плаценти я не бачу. Бо це дві різні історії якщо піднялась і якщо ні. А теоретизувати то таке невдячне заняття.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Власне, так і хочу.
    Нагнітання швидше від прочитаного у вагітних. Точно менше читатиму відгуки, бо там все лікую, підтримують, вилежують, свідомо кесарять без крайньої необхідності, бо доктор сказав, а він ж "від Бога".
     
  16. germiona

    germiona Member

    Я Вас прекрасно розумію теж дуже переживала тоді, бо нехотіла кесаревого фанатично, теж друга вагітність, але якось завдяки дописам Юлі cjomcjomku змогла заспокоїтись і спокійненько дочекатись коли ж почне розтягуватись нижній сегмент матки і підніме плаценту на тих заповітний 3 см) Я робила УЗД на 33 потім 36 а потім 40 ) не хвилюйтесь, в любому випадку головне результат)

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  17. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. germiona

    germiona Member

    Не бачу як з телефону лайкати, тому тисячу лайків під постом, і великеее дякую за проведення під час двох вагітностей)

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  20. Julietta

    Julietta Member

    Дівчата, хто народжував в Палій Марти Олександрівни на Мечнікова? Що можете сказати про цю лікарку?