Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    О! мені також ставлять на кінець січня. Перше дитятко народжувала в Кракові, тому друге хочу також в Польщі. Вже забронювали квартиру в Жешуві після Різдва. Шукаю у Львові лікаря на всякий випадок і ніхто не подобається :sad:
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2017 ---
    Я 2 роки тому народжувала в Кракові, то все було максимально природньо, ніхто не стимулював, не видавлював і тд. За КР навіть ніхто не говорив.
     
  2. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Ну не знаю. Там дуже все чутно і породіль небагато. Лише одній витискали, але вона сама не тужилась. Так і сказала "не можу тужитись як ви просите". І то лікарі все одно і так і сяк майже півгодини з нею морочилися щоб сама. Але ні. До прикладу, у мене дитина 4200 і живота навіть не чіпали. Ніхто нічого не робив і не намагався прискорити. До 10 хвилин потужного періоду. Але там дуже погана неонатолог. Тож не все там солодко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я писала саме за ту клініку в Жешуві, де всі їздять народжувати
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Я там народжувала, задоволена дуже. Недолік спати було важко, бо родзал збоку. Пошукайте мою розповідь про пологи, там детально розписано. Дуже багато залежить від лікаря.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Aleksis

    Aleksis New Member

    Доброго дня, дівчатка! Дуже потрібен номер Федашко Ігоря Романовича з Мечнікова! Напишіть, будь-ласка, хто має, бо хочу в нього народжувати. Лікар я так зрозуміла хороший, бо не знайшла жодного негативного відгуку. Хто може також поділитися враженнями про пологи в нього-буду дуже вдячна!)
     
  6. Danuta

    Danuta Active Member

    Подруга в нього народжувала то проколов їй кишку при зашиванні. А загалом поганих відгуків мало
     
  7. Aleksis

    Aleksis New Member

    Кошмар! І що потім з кишкою було? Що робили?
     
  8. Danuta

    Danuta Active Member

    мали оперувати, але спостерігали пів року, дірка малесенька, сама потроху почала затягуватись. Але то постійні огляди в проктолога і страх операцій, нерви... Далі в деталі не вникала, зараз ніби все нормально обійшлось.
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  9. Marishkkkkka

    Marishkkkkka New Member

    Доброго дня! Підскажіть будь ласка номер Федашко Ігоря Романовича з Мечнікова!
     
  10. Aleksis

    Aleksis New Member

    Хто має номер лікаря Островського з Джамбула напишіть, будь-ласка!
     
  11. Galena

    Galena New Member

    Привіт. Ви ходили вже до лікаря? Що можете сказати про нього. Я взнала його номер правда ще не телефонувала бо тільки 19 тиждень, думаю ще рано знайомитись. Якщо у вас ще немає номера то скинула вам у приват.
     
  12. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Я вже не просто ходила до нього, а й народила. Пішла до нього майже в 37 тижнів, так як вагітність була безпроблемна. До пологів була 2 рази, слухав серцебиття, розпитував деталі по вагітності. Можу сказати, що лікар досить завантажений, має багато породіль, але водночас відповідальний. (31 грудня о 21.00 був ще на роботі, заходив до мене після пологів). Приходить щодня, але розмови суто по темі, не сюсюкається, не жартує. Так було і на пологах, все чітко і конкретно. На всі питання відповідає. Про його професіоналізм сказати нічого не можу, так як пологи були досить легкі.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Galena

    Galena New Member

    Я була у Верхівської з першими рологами. Теж були легкі, о 3 год родила а о 6 вже бігала по палаті і вдуш ходила. А зараз вагітна двійнею думаю що може бути і КР, вже голова сохне щей начитались відгуків про лікпрів то тепер взагалі незнаю що робити.
    --- дописи об"єднано, 3 Січень 2018 ---
    А також вітаю з народженням:connie_pull-pigtail:d25:
     
  14. Lintiajka

    Lintiajka Active Member

    Можете зателефонувати і піти познайомитися, а вже після особистого спілкування вирішити чи народжувати в нього чи в когось іншого.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. MavkaLisova

    MavkaLisova Member

    Дівчата, пораджу Вам до кого точно не йти!!!з якими,я,на жаль,(не маючи іншої можливості) стикнулась.В медінституті- Прокопів Остап, Юлія Яремко, Юлія Дячкова!!!Тупі пробки !!!І ставлення як до матеріалу!!!не люблять,коли ти їх запитуєш "що там і як там"!Багаті протеже своїх родичів!!!шукайте хороших...розумних...бо по досвіду бачу, що розумних гінекологів стає все менше і менше((
     
    Останнє редагування: 8 Січень 2018
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  16. sircun

    sircun New Member

    Добрий день,ви часом не маєте номера Федашко?
     
  17. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Можливо хтось має контакти Долатказіна і може поділитись?
     
  18. Galena

    Galena New Member

    Я маю. Хочу у нього двійню народжувати.
     
  19. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Дякую. вже дзвонила і зустрічалась з лікарем
     
  20. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Дайте будь ласка номер до Федашка хто має?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk