Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Схиляюсь наразі до Данкова, бо не все ідеально (положення дитини). Завтра чи післязавтра маю до нього йти. І там вже побачу.
    Не знаю відносно пологів у Кравців практично нічого. Єдине - стояла в неі на обліку, можу сказати, що вона досить конкретна. Перші пару візитів було не надто позитивне враження, а далі вона мені сподобалась). Робить і кесарево у разі непередбачуваних обставин. Якби було все безпроблемно, то таки пішла б до неі, мені здалось, що там би було більш природно, не напряжно якось. Але наразі сумніваюсь...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. gladiolys

    gladiolys Member

    Якщо Вас цікавить не конкретний лікар а хтось з Пустомит, то я наприклад їздила знайомитися з Погорецькою Світланою Ярославівною. Не знаю звичайно як вона на пологах, але отак при знайомстві досить приємна, обговорювала з нею природні пологи, щоб по менше втручань, то така досить лояльна, але звичайно як воно буде на ділі то не знаю.
    Я далі в роздумах і видно до останнього буду думати Мечнікова чи Пустомити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Attention

    Attention New Member

    Доброго дня всім. Любі дівчатка, можливо, ви чи ваші знайомі народжували у лікаря Чегринець Наталі Олександрівни ( на Мечникова), напишіть, будь-ласка, які враження і чи лікар сама називає суму "подяки", якщо з нею домовлятися про пологи, чи на свій розсуд віддячувати? Дякую.
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    І я з нею познайомилась. Склала приємне враження. Обговорювали з неі весь план пологів, сказала, якщо пологи протікатимуть нормально то втручатись не буде. Якась вона така дуже спокійна мені видалась. Подивимось як поведе себе на пологах. Я в принципі ще планую дзвонити на мечнікова, коли почнуться пологи питати, хто чергує, а потім вже визначусь чи мечнікова (залежить, хто чергуватиме) чи пустомити.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
  5. kiciatlo

    kiciatlo Member

    Я познайомилась з Кравців. Враження хороше. Виміру строга і нормально відноситься до природніх пологів. Запевнила, якщо все буде нормально ніяких втручань. Загалом сподобався підхід, нічого зайвого, все по суті. На свої питання відповіді я отримала. Оглянула, дала рекомендації. Як буде в пологах не знаю. Напишу враження обов'язково.
    Але чоловік дзвонив якомусь лікарю-чоловіку з Жовкви, та то страх! Тільки сказав про те, що хотілося б природні пологи, як почалася така лекція з нервами лікаря. Сказав, як прийдете зі списком або побажаннями чого б вам не хотілося - народжуйте в кого хочете, я пологи приймати не буду…
    Та ж Кравців сказала на те що хочеться природні пологи - приїжджати, вона дивиться картку і мене оглядає і тоді вже будемо говорити далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Знаєте, в мене складається таке враження, що пологи, то щось з області фантастики(ну можливо), але підхід жінок до того, деколи бентежить. Якщо вагітність проходить доволі нормально, то за що переживати? Розумію, що таки є якісь мурашки, але це нормально, треба взяти себе в руки, розслабитися і чекати "чуда". Повірте, зараз дуже все перебільшено чи можливо так сказано, щодо пологів. Майже всі лікарі за природні пологи, але не дай Боже, щось, то краще перестрахуватись, і звичайно коли все добре, ми дякуєм лікарям, а не дай Боже чогось гіршого, хто винен? Однозначної думки не буде ніколи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. kiciatlo

    kiciatlo Member

    З області фантастики таки природні пологи в наших лікарів, що сумно. А найголовніше страшна корупція в цій області (Львіській). Першу дитину народжувала в Сумах і такого беспррядку і поборів там нема! Відношення хороше і дівчата не знають що треба з кимось "домовлятись" і комусь за щось платити. Хочеш і є зайві гроші - домовляйся. Наголошую на перевагу не втручання і хорошому відношенні по приїзді в пологовий без домовлянь. Ніхто не намагається прискорити, бо нема сенсу. Будеш дякувати чи ні - ніхто не знає.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Скажу Вам так, що всі лікарі за природні пологи на розмові, а коли приходиться до діла то лікар змучений, мав купу породіль, давайте дам вам таблеточку, укольчик швидше буде я втомлений і так далі. В мене всі 3 вагітності безпроблемні і пологів я завжди чекала як свята, коли всі пологові працювали ок. А зараз ситуація з пологовими критична, тому логічно переживати і думати, де буде краще, безпечніше і комфортніше для жінки. Бо повірте, якщо на Мечнікова 4-5 родзалів, а жінок поступило 10 на пологи, навіть при нормальній вагітності і хорошому перебігу родовоі діяльності всеодно допоможуть, бо треба і наступних жінок прийняти. Тому я прекрасно розумію дівчат і підтримую в бажанні власного комфорту, бо нікому не хочеться лежати в коридорі і бути простимульованою просто так, бо черга в родзал.
    Всім легких пологів!

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  9. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну і з приводу відповідальності, то вона лише на мамі, незалежно, де народжувати, бо наші лікарі самі можуть наробити проблем, а потім рятувати. Сумно, але факт.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Погоджуюсь, але є таке, що на все воля Божа, і нажаль деколи ніякі домовляння і т.д. не можуть вплинути на пологи.
    Всім бажаю мінімум болі, а максимум задоволення від пологів!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ох, як би я хотіла просто покластись на волю Божу. Але Бог нас не просто так розум дав))). І жінка таки повинна адекватно оцінити всі ризики (ну чи якось так). Я на даний момент практично визначилась (хоча ще не на всі 100). В мене є два варіанти: Пустомити (Кравців) і Джамбула (Данков). Минулі дві вагітності однозначно б обрала перший варіант (народжувала у звичайної лікарки, не рекламованої в медінституті). Зараз майже всю вагітність виникали різні нюанси. І чудово розумію, що у Данкова таки банально більше досвіду у випадку будь-яких ускладнень під час пологів. Можна, звичайно, сподіватись, що все піде добре, і у Пустомитах все зможуть. Але, напевно, не готова ризикувати. І взагалі мала плани сидіти дома до останнього, але вже зараз погодилась таки лягти наперід.
    Відносно Кравців - також пропонувала огляд на кріслі (якраз сьогодні мала бути в неі), не пішла. Думаю, що вона розуміє, що хочу без стимуляцііі будь-якої і без втручань. Але от 1 числа вона чергує добу і каже вже приходити і лягати. Лікар бачить чи хоче жінка природності і щось знає-читала, чи готова покластись на лікаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та то зрозуміло, тут вже переливаємо з пустого в порожнє. Я до того веду, що треба зібратися з думками, силами, набратися терпіння і виконувати свою функцію(може не гарне слово?) і вірити, що все буде супер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. OlichkaOlivia

    OlichkaOlivia Well-Known Member

    Данков взагалі любить покласти наперід, поспостерігати. Я родила в нього десять років тому, то все намагався мене в паталогію (мотивуючи що дитина вже досить низько опустилась) вкласти але я якось випросилась в нього і лягла за день до ПДП, і народила доцю в термін (наступного дня) так що довго не лежала там.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Теж спочатку хотів покласти за тиждень до ПДП, але потім оглянув і відпустив). Лягаю за день до дня Х. Моі попередні народились чітко в ПДП. Тому мені здається, він вже зараз не так всіх поголовно кладе. Трохи переживаю, бо в п'ятницю в нього суд, і його точно пів дня не буде. Ну і як бідному женитись), то і ніч коротка....
     
  15. gladiolys

    gladiolys Member

    Мені також, але з нею і мені якось спокійно і не страшно, хоча ми бачились два рази.
    В мене ще запасний варіант Чаплінська на Мечнікова, але якось мені вона не дуже, хоч нібито і дуже привітна, але не знаю, якось не щиро мені то, і людей в неї зараз ого-го, постійно як приходжу то ще 3-4 породілі до неї (напевно в них у всіх зараз аншлаг). І ще постійно щось мені виписує, то ношпу, то тівортін, то свічки, то ктг по два рази, то узд, бо щось їй ктг не сподобалось, хоча узд показало що все нормально.
    Погорецька ж мене просто слухала, навіть на ктг не направляла. Не знаю що краще. Напевно до останнього не буду знати куди поїду.

    Доречі, в мого чоловіка знайомі народжували сьогодні в Оленюк з Пустомит, то задоволені, не знаю всіх подробиць, але казали що не стимулювала, і що персонал віддав частину грошей назад, сказали що забагато дали, що в них так не прийнято.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  16. Чим більше читаю відгуки тим більше починаю запутуватись і впадати у невизначеність. В нас ПДП на кінець листопада, час ніби ще є, але мені вже якось лячно.
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну я насправді була в Погорецької лише раз, знайомились і все. Обговорили план пологів і що робитимемо в якихось нестандартних ситуаціях типу тиск піднявся і т. п. Сподобалось, що роздивлялась обмінку, питала за аналізи, оглядала і присвятила мені аж 30 хвилин свого часу, для мене це важливо. Вкінці записала собі мої контакти і дату ПДП. Сказала, що якщо до 18 жовтня не народжу то показатись і все.
    Хоча в неї народжувала моя братова першу дитину то там був весь набір і касторка і окситоцин і ще й видавлювання, чоловіка взагалі не пустили, бо карантин. АЛЕ братова нічого з нею наперед не обговорювала, навіть присутності чоловіка, тому я думаю, що якщо жінка не озвучує своєї позиції то вони роблять, що вважають за потрібне.
    Я йшла трохи з острахом до неї після розповідей братової, але познайомившись, в мене враження що то зовсім інша людина. Та й сама лікар мені сказала, що на 80% все залежить від жінки, ніхто насильно нічого не робитиме.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    От власне, той самий лікар, може бути різним...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Тобто якщо жінка не "начиталася інтернетів" а довірилась лікарю, то можна з нею робити все, що заманеться?
    Я б остерігалась такого лікаря чесно кажучи.
    Та, просто гарно розкажуть, налякають і жінка сама на все погодиться
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Ну якщо це перша дитина то так, злякатись легко. А я вже втретє йду, тому мене налякати буде важче. Та й мені в першу чергу важлива співпраця з лікарем, а не я тут лікар я вирішую, а ти мовчи. Про все можна домовитись з будь яким лікарем.
    Я вже писала раніше двох перших народжувала в Левицькоі майже без втручань(все обговорювали на розмові до пологів). А моя сестра народжувала в неі після мене (просто знайомтлась, нічого не обговорювала), то там весь набір був. Тому все таки багато залежить від жінки і від того, як вона обговорить все з лікарем.

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk