Вибір лікаря для майбутньої мами (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Kapitoshhka, 24 Грудень 2015.

  1. ohra

    ohra Well-Known Member

    Я прописана в Пустомитівському районі, то не знаю. Зі мною в черзі сиділа дівчина, то вона зі Львова і нормально, на після пологовий огляд приїхала.

    Надіслано від мого 2014811, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А прізвище лікарки можна? Щойно побачила відповідь))).
    Теж маю можливість стати на облік до лікарки з Пустомит (вона раз у два тижні приймає у нашому селі, а медпункт буквально 200 метрів від дому). У вівторок планую до неі піти.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2017
    • мімімі мімімі x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ті всі домовленості до одного місця, вибачте за прямоту. Не домовитеся Ви ні з ким про природні пологи на 100%. Вам багато хто буде мило усміхатися і обіцяти все, що завгодно, але як тільки випаде найменша нагода (десь трошки сповільнилися перейми, відяйшли води, трошки затягнувся перший період, чи туго йде другий, чи просто родзали зайняті або лікар хоче йти спати), Вам поставлять капельницю і не факт, що скажуть з чим. Будете сперечатися - ще й почнеться психологічний пресинг. Лікар на розмові перед пологами і на самих пологах - це дві великі різниці. Краще сподіватися просто того, що організм сам буде гарно працювати і не стресувати, ніж що лікар буде перейматися природністю ваших пологів. На то є більше шансів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Я з другим синочком стояла на обліку в Лобозинської. Прийшла вперше на 24-му тижні. Пожартувала, що я рано прийшла :) На загал нормально, не напрягає, на лишньому не наполягає, приємна. За місцем прописки я до неї не належала, просто прийшла, коли моєї лікарки не було. Належала я до Шеремети, відгуки про неї читала не дуже, але хто його знає, якби то було.
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Розкажу Вам трохи про свої другі пологи.
    Для того, щоб оминути непотрібні маніпуляції у мене рішення було одне: чекати до останнього і тоді їхати в пологовий. На всякий випадок ми домовились з Усиком, але таки народили в чергового. Приїхали з інтервалом між переймами 2 хв і за 30 хв народили синочка. Перші пологи були аналогічні. Попала я Федини. Отже, катетер мені не ставили, окситоцин у третьому періоді не капали, чекали поки плацента вийде сама, пуповину перерізали, коли вона вже відпульсувала, малюка після народження поклали на мене і не забирали 2 години, шили мене теж з ним на грудях. На пологи я мала войовничий настрій, але не довелось його застосовувати :) Отаке диво :) Хоч відгуки про нього самі знаєте які, але власне той пізній приїзд в пологовий дав свій результат.

    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Rodionochka а Солощенка ви не розглядали? Грамотний дядько, кажуть. Ну і Данков добрий. Не знаю, правда, як він зараз чи практкує. Я в нього в 14 році народжувала. Власне так і шукала щоб лікар міг дати раду з усім. Мені здається, що треба таки відомого лікаря шукати. Бо "не зіркові" " Пустомити" то не варіант коли не знати чи лікар дасть тому раду нормально. Ви маєте з тим лікарем почувати себе в безпеці от з того і виходьте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І я приїхала з другим коли перейми були кожні 2 хвилини по 40 секунд. Я коли лікарку набрала, вона тільки спитала що я роблю ще дома))). За 10 хвилин ми вже були в роддомі. Народила десь за 2 години. Ніяких крапельниць мені ніхто не ставив. Та і уявити як то навіть не можу, бо постійно ходила. Я взагалі-то не дуже вникала, що можна, що ні). Це вже зараз більше читається про це. І якщо чесно, я в такі моменти трохи неадекватна))), боюсь приймати самостійні рішення, якось так. А зараз взагалі хочеться просто довіритись професіоналу, бо боюсь страшно. Минулі вагітності були абсолютно безпроблемні, зараз все інакше(. Ну але я оптимістка))). Дуже сподіваюсь таки знайти нормального адекватного лікаря, який вникне в ситуацію, а не просто буде націлений на заробляння грошей.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    я стояла на обліку в Ільків. Дуже класна, адекватна, зайвим не грузить. В неї через це багацько людей, але я не мала дискомфорту. 1 раз чекала більше години - коли декретний підписувала, але вона ніби йшла в відпустку, тому багато будо людей, всі питання закривали. І малого я наролила в США, вона без проблем довідку виписала для перельоту, потім їй поштою доки скинула. Моє враження - нормальна лікарка й адекватна людина. Не знаю, як би ставилася до проблем, бо в мене їх по суті не було ( передлежання плаценти вона адекватно перенесла з проблем в нормаьний стан. сказала, що у 90% до пологів плацента піднімається. так і сталось), але я задоволена нею на всі 200%. Маю позитивний досвід обліку в держ лікарні)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    грамотний. зав. патологією. але стимулює активно
    зараз наразі повернувся до роботи і практикує
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    ну ніхто вам не дасть гарантій про невтручання. і домовлені чи недомовлені пологи нічого не вирішують. Долатказін був одним, хто найдовше із лікарів на Мечнікова старався триматися природнього. Але його популярність зараз стала же нарівні із рядом інших відомих прізвищ і там реально у нього купа роділь, тому все змінюється
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    @сніжна , а що можете сказати про Леськів Віру Дмитрівну ??? В мене колежанка в неї народжувала, то дуже задоволена . Я була просто на огляді, то вона помогла мені подолати панічний страх перед гінекологами Але огляд то одне, а пологи то набагато серйозніша штука ....
     
  11. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    народжувала знайома. в суботупо дзвонила до неї, бо передчасно почались пологи. поклали в патологію, в неділю було дн в лікарки, ніхто особливо не дивився до неї, кололи стримуючі, в понеділок почали стимулювати, достимулювались до кесарського, дитина з проблемами по неврології, перші місяці в лікарні прожила з мамою. мама втратила на тому фоні молоко. ну так, неоднозначно. ще Вам в карму на пишу, бо тут на загал не хочу)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    @Ligymunka я з нею не стикалася,ніхто із знайомих теж не народжував з нею. Тому нічого не можу сказати
     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дзвонила нині , сказали , що моя дільнича
    Журавська Юлія Валеріївна, хто в неї стояв на обліку що може сказати ?
    --- дописи об"єднано, 15 Травень 2017 ---
    Чи реально змінити лікаря, чи можна ставати на облік лише до тієї яка закріплена територіально ???
     
  14. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Дівчата , а що можете сказати про Лехновську Тамару, колежанка в неї народжувала, то задоволена ???
     
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну я в неї народжувала третю дитину, так як в мене була безпроблемна вагітність, то сказати, як вона веде себе в інших ситуаціях не можу. Спокійна, врівноважена , прислухається до думки пацієнтів. До речі робить КР, її чоловік анастезіолог, працюють в парі. То мусите безпосередньо зустрітися з нею, обговорити деталі, і тоді вирішувати. Знаю, що багато хто з форумлянок в неї народжували і задоволені, та і відгуки добрі.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Якщо не помиляюся, то у вас третя дитина?
    Мій досвід такий: якщо мати лікаря з яким консультуєтеся, то немає значення в кого стоїте на обліку.
    До речі, прочитала на фб статтю про рейтинг лікарів-гінекологів. Найгірший рейтинг в моєї дільничої, в якої стояла на обліку :girl_crazy: А мені якось неочікувано було нормально: нічим не грузила, черг до неї ніколи не було, хоча в принципі в нас по талончиках, то і так не мало би бути тих черг. Так що навіть відгуки то дуже відносно: комусь не підійшло, а вам підійде. Або й навпаки )
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Де ту статтю можна знайти?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    В групі Батьківство
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @Haidee вона гуляла кілька днів тому і в вагітних теревенЯх і в батьківстві

    Але як на мене та стаття зовсім не об'єктивна . Там ні параметрів ніяких по оцінці ні нічого
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Ясно. Я не є в жодній з цих груп, але раз кажеш, що не варта уваги, то й не шукатиму.
     
    • Подобається Подобається x 1