Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А я напевно зла мама, бо не збираюся купляти автокрісло до 9 кг. Просто хочу, щоб малий вже хоч намьок на сидіння робив, і тоді його в автокрісло. Але і на руках він не їде. Ми просто кладемо на заднє сидіння люльку ( а вона в нас пласмасова, з каркасом) і вже її чіпаємо ремнями. А от про крісло від 9 кг починаємо задумуватись. Знайомі пропонують Чіко...але щось відгуки про нього не ахті...
     
  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Як думаєте, має значення з якого боку ставити крісло - зліва чи зправа? Бокові зіткнення теж не рідкість, то чи є якась статистика де безпечніше дитину везти? (не дивуйтесь, я є трохи помішана на безпеці в дорозі)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    я вчора перечитувала цю тему від початку, тут вже піднімалось це питання
    безпечніше -ззаду за водієм
    а зручніше- ззаду за пасажирським сидінням:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Olay

    Olay Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Найбезпечніше сидіння чіпляти за водієм (вже не памятаю де вичитала)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Найбезпечніше місце для дитини ззаду за водієм.Але ми по-різному ставимо,залежно від того хто за кермом їде,а Софійці найбільше подобається посередині,так видно всього багато,але так чіпаєм тільки якшо їздимо по місту з невеликою швидкістю,на трасі,то строго за водієм.
    Viltis,з придбанням крісла не затягуйте,бо чим пізніше в нього дитину садити,тим довше вона буде до нього привикати,а ті плачі в дорозі так нерви вимотують:8:.Ми купили автокрісло,як і машину,коли Софійці було сім місяців,то мусіли певно місяці півтора її приучувати.Зате тепер без крісла ,наприклад в таксі,Софійка їхати відмовляється,вимагає свого:).
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. Lesunya

    Lesunya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Читала, що найкраще прилаштовувати автокрісло на задньому сидіння посередині. Але треба мати ще таку машину, щоб його можна було так вчепити:):xaxa: Ми чепляємо взаді за водієм-татом.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Така позиція автокрісла є найбільш небезпечною для дитини, оскільки при сильному зіткненні дитина вилітає з крісла просто крізь лобове скло. Наскільки я бачила, то в інструкції до автокрісел така позиція перекреслена хрестиком як заборонена.
    І ще один нюанс про установку автокрісла: якщо ставите автокрісло за водійським або пасажирським сидінням, а машина оснащена подушками безпеки для пасажирів, то з того боку, де буде автокрісло, ту подушку варто демонтувати або якось відключити її автоматичне спрацьовування, інакше в разі зіткнення (або навіть сильної тряски, якщо подушки дуже чутливі) дитину просто задушить або щось їй поламає.
     
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Та чого, я б швидше сказала мудра мама :) Ми купили одразу після народження, бо знали, що будемо багато часу проводити в машині. Тим більше, що купували таке автокрісло, яке можна гойдати як качельку - таке собі 2 в 1 :xaxa: Але допоки мала не робила спроб сідати, в кріслі категорично відмовлялась бути :confused: то були просто істеричні сльози :ninja: Просто крісло хоч 0+, але під наклоном, і доні незручно було в ньому: сидіти ще не може, вигнутою в такому положенні їй було зле, ще й вона постійно з"їжджала з нього :ninja:
    Скоро уже будемо купувати більше крісло :xaxa:, правда, ще теж не визначилась, яке саме :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    У нас кріселко ось таке: [​IMG]
    Користуємось ним від 6 місяців і мене дратує "замок". Він періодично клинить і нехоче защіпатися. Доводиться по 2-3 хв його тероризувати, а дитина неприщепнута їхати не хоче.
    Чи може хтось бачив запчастини до автокріселок?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А що за фірма? На фотці не видно.
     
  11. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Ramatti, блін
     
  12. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А що кажуть на тій фірмі, де ви його купляли? Є ж гарантія, є авторизовані сервісні центри...
     
  13. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Дівчата, я то читаю-перечитую, і ніяк визначитись не можк,
    Одне зрозуміло-Ізофікс ми не потягнемо, як на мене не дуже виправдана розкіш, але зі всіх варіантів зупинились не Бебе конфорт Iseos.
    Хто що думає про це кріселко?
    http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=22_55&products_id=155
     
  14. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    та то подарували
    навіть не знаю де воно куплене
    а запчастини окремо до кріселок десь продаються?? може на Торпедо хтось бачив?
     
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    в нас таке крісло, але проблем з замком ніколи не було. Іноді треба було поправити краще ремінці і все... можливо гуртівні, які реалізують ці крісла можуть чимось помогти?
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А ми недавно купили кріселко Bebe confort Iseos Neo
    Отаке
    [​IMG]

    (Випробування в домашніх умовах)
    Сподобалось тим, що може використовувати від 0 до 9 кг з спеціальною вставкою, а також від 9 до 18 кг без неї.
    На разі більше нічого сказати не можу, бо їздили лише 1 раз. Але мала сиділа нормально, не видералась звідти.
     
    • Подобається Подобається x 8
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вибір автокрісла

    В нас таке крісло. Дуже задоволені і ми, і малюк (ніколи в ньому не капризував). У нас Oxygen Red, бо машина червона. Воно дуже гарне. Замовляли через Умку, приїхало в Ужгород зі Львова за 2 дні, розраховувалась вдома.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А ви брали Ізофікс чи звичайне?
    І якщо не секрет, то скільки заплатили, бо ціни коливаються суттєво:girl_sad:
     
  19. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Я теж хочу Bebe Confort,але родичi пропонують Раматтi.В краштестах iх не випробовували (??),то ж думаєм.2000 на дорозі не валяються,але і безпека і комфорт дитини це не те,на чому варто економити..
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    В нас раматті, іздимо в ньому вже давно. цілком задоволені. жодних проблем з ним помічено не було.
    по креш-тестах - воно має середні показники, не найгірше і не супер-пупер
     
    • Подобається Подобається x 1