Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я, коли купляла, то вибирала те, для чого крісло потрібне. Якщо ви їздите раз в місяць 100км туди і назад, навряд чи я би брала щось екстра. Якщо їздите багато і по різних дорогах, ймовірно швидкісних - тоді вартує трохи заплатити за дорожче крісло.
    Також крісло треба підбирати по параметру дитини, наприклад брітакс ромьор, вони йдуть на крупних кльоцків, максікозі - орієнтуються на систему росту, ніж на вагу чи вік.
    Також дивіться, чи вам важливо, шоб крісло для дорослих дітей мало нахил - ця опція коштує дорожче.
    Особисто я переглядала краш тести всіх крісел , які мене цікавили, нижче 4 зірочки я навіть не дивилася, а це додаткові оплати.
    Крісло з ізофіксом коштує дорожче ніж без нього. Додатково якір - ще плюс до ціни.

    Тому треба посидати і зрозуміти, з чого складається автокрісло, що ви від нього хочете, і тоді шукати.
    Коли була можливість, то дешевше було замовити в Польщі крісло ( там трохи дешевше було на той момент, ніж в нас) , і повернути собі ват. Є фірмочки, які торгують так дитячими речима зхєвропейських марок, ват вже не повернете, але нам все одно вийшло дешевше, ніж замовляти в Україні.
    Ми брали максі козі родіфікс з ізофіксами. Мій малий худий, але в зимовому одязі йому було ок. Він спить, їсть, читає в кріслі, дорога забирає інколи до 12 год, особливо якщо ти 5-6 год втичиш на кордоні без можливості вийти, і поки я не бачила зауважень. Якщо крісло поставити на переднє сидіння, то його можна розкласти так само, як і опущене сидіння.
    --- дописи об"єднано, 21 Квітень 2020 ---
    Беріть, не пошкодуєте. То хороше крісло, мій малий їздив пару разів.
    2 схоже на родіфікс максікозію перше має сильний боковий захист, але виглядає, як для менших дітей.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Багато і довго наразі не їздимо, бо я буквально декілька днів як тільки почала їздити)) Планую возити малого до садочка, потім до школи, по місту, максимум в Карпати. Закордон точно машиною скоро не поїду)
    Ті два крісла, що вище в пості скидала - це різні моделі рюмер (перше - дорожче на 40 відсотків, верх ще бачу регулюється, піднімається вверх, хоча дійсно боковий захист сильніший, друге виглядає компактніше...думаю:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2020
  3. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Пошукайте інфу про крісла, як вони кріпляться і чи точно помістяться в машині, скільки людей зможуть сісти поряд і тп.
    Вигляд - то одне діло, а заміри інше. Якщо у вас не ізофікс, тоді воно компактніше.
    Але плюс ізофіксів в тому, що крісло знаходиться подалі від дверки, і при боковому ударі, навіть не сильному, сила удару трохи замортизується.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Воно у Львові, планую поїхати подивитись-поміряти. В моїй "крихітці" ззаду біля крісла точно більше 1 людини не поміститься)) але у нас сім'я наразі невелика. Перше точно з ізофіксом, друге треба питати, в описі не пише.
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    На нашому такої позначки немає, це максікозі родіфікс ейрпротект. Інформації такої в інструкції до крісла не можу знайти . Можете поділитися, де таку інфу бачили?
     
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    та от дивлюсь, бо я за максимальну безпеку, для дитини в авто. але нажаль крісла поруч нема, а в інструкції нічого не пише.
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Якщо ваше крісло адаптоване кріпитися одночасно і до ізофіксу і до ременя, то робіть так, як вам зручно. На жаль, в мене вибір однозначний - тільки ізофікс.
    Але розповсюджувати інфу, що ізофікси доя третьої групи не використовують - якось не коректно, як на мене.
    Як я розумію, зараз мереходить зміна попереднього наказу 44, який базувався на критеріях віку і ваги, на наказ 129, який базується на системі ай-сайз, і більше крісел виробляють з ізофіксами для цієї системи. Я не помітила обмежень в використанні ізофіксів ні по вазі, ні по чомусь іншому, окрім моделі авто, але зараз особисто я переглянула лиш британську nidirect.gov. , інструкцію до свого крісла і рекомендації виробника машини.
    якщо ви маєте актуальнішу інфо - дільться для майбутніх покупців, так як для мене це вже нічого не змінить, моє крісло групи 2-3 кріпить виключно на ізофікси, як рекомендовано.
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2020
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Погоджуюсь, можливо було написано на ісофікс від авто, обмеження по вазі(~25 кг і я собі поахувала дитина + одяг + крісло). зараз не пригадаю.
    І можливо мене збила з пантелику, ось ця частина інструкції від авто. Щераз перевірю, і якщо, що то причіплю на ізофікс. А так доня їздить на задньому лівому сидінні.
     
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Я б перевірила цю інформацію ще раз (можливо без перекладу) , чи вони мали на увазі якірне кріплення тільки, чи ізофікс теж, бо ізофікс- універсальне кріплення.
    Я перевіряю сумісність моделі автокрісла з моделлю машини на офіційному сайті виробника крісла.
    Ну і ADAC для конкретно мого крісла вказало
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну то шик і блєск.
    Наше крісло чудово вписується у ту вагу:
    - воно не універсальне, важить 6кг
    - воно має іншу систему категоризації, яка базується на рості
    - от і спитаю техпідтримку, що ж то вони нарахували, хай пояснюють.

    Я лишень буду мати на увазі, що вище 27 кг на ізофікс нічого не садити, нашими темпами то не скоро :girl_crazy:, десь орієнтовно до 10 років, ну бо вазі ми би не мали їздити в кріслі цієї групи, але по росту - мусимо.
     
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @MalvinkaLv посилання на пошук на сайті adac можна вписати назву фірми і подивитсь рейтинг.

    і наше кріселко, дуже довго вибирала, мені подобається, доня теж його теж любить,
     
  13. AdelinaBell

    AdelinaBell New Member

    Поділіться досвідом, хто купував автокрісла через Аліекспрес. Цікавлять такі питання:
    1. Чи відповідають вони українському законодавству. Тобто, чи не виникне питань у поліції, коли зупинять.
    2. Чи потрібно шукати з якимось особливим маркуванням чи особливого типу.
    3. Які бренди краще брати. Чи у китйців немає взагалі ніяких брендів.
    4. Що з цінами? Чекати розпродажі/акції чи можна брати в любий час, ціна не міняється?
    5. Чи потрібно крісло, яке коштує 300 долларів розмитнювати? Чи діють ці митні правила - Алиэкспресс Украина в гривнах ✔официальный сайт ✅ каталог 2020 на крісла дитячі?
    6. Чи купував хтось крісло "на будь-який вік дитини" - там, де можна розунути та збільшити його для старших дітей.
    Дякую всім, хто відгукнувся.
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, де у Львові в офлайні є великий вибір автокрісел (категорія 2-3), щоб можна було поміряти чи дитині зручно?
     
  15. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  16. phobika

    phobika Well-Known Member

    Які враження від використання? Дивлюся зараз на схожу модель kiddy, з таким же типом фіксації.

    А, ні, вже не дивлюся, то інша категорія. Але відгуки в будь-якому випадку мені цікаві
     
  17. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Вибирала свідомо і довго. Тому вибором задоволена.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, що скажете про модель Evenflo? На вигляд хороше крісло, тканина непогана, сертифікати і краш-тести. Продавець рекомендує. Я ніби теж сподобала його. Хочу ще почути відгуки хто таке має.
     
  19. juliaos

    juliaos New Member

    Ми з чоловіком теж недавно придбали два автокрісла, аби завжди були в бабусь та дідусів, так як зараз взимку всі дуже хочуть поняньчити внучку, а мама з татом згадати молодість)) звичайно, шукали надійні і якісні, проте хотілось би не дуже дорогі, так як ними не користуватимуться кожнісінького дня. Нас дуже виручили Купить детское автокресло цена | Автокресло для детей автокрісла гарні, мякенькі, надійно закріплюються ременем, і що найголовніше - повністю відповідають європейським нормам безпеки. Як не дивно було для нас, що донечці одразу сподобались, бо до свого першого крісла дуже довго не могла звикнути. Тому спокійно можу рекомендувати і вам)
     
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @juliaos серйозно? 2 дописи на форумі з інтервалом кілька днів. В одному ви незаміжня і без дітей, а в іншому вже автокрісла рекламуєте для двох своїх дітей.
     
    • Подобається Подобається x 2