Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    дякую, бо боялась, що можу нашкодити
     
  2. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Я вже ніби визначилась. Може хтось використовував Cybex Pallas(m-fix, m, 2-fix, fix, m-fix sl???? яка різниця між комплектаціями???) Чи згодилась функція регулювання нахилу спинки крісла, чи хотіли б щоб була така функція??? На що крім регулювання висоти спинки варто звернути увагу??? Чи є якісь інгі моделі з регулювання нахилу спинки???

    Ооо ще надидала, ну дуже мені подобається, і тести ADAC 1.9, Kiddy Guardianfix 3.



    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 1 Вересень 2018
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    @Basyanya нахил спинки - це дуже добре. Коли далеко іхати, старші діти теж люблять дрімати.
    Оця притискачка зверху не заважає дитині? Мені здається, що вона сковує рухи...
     
  4. jylanda

    jylanda занууууда

    В нас палас м фікс, я дуже задоволена, докупили таке ж для машини свекрів. Малому комфортно, отой бампер насправді рук не сковує, а слугує фактично міні столиком, часто засинає на ньому
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Купала я kiddy guardianfix 3 bary pink. Думала, що буде дуже яскраве, але доволі приємний колір, очі не виїдає))). На наступний тиждень будемо тестувати, але малечі вже сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Дівчата, чи має хтось із вас автокрісло від нуля до 12 років (від 2 до 50 кг). Чи це практично? Чи варто все ж брати окремі на різний вік? Дуже сподобалася мені ідея купити одне на всі випадки життя, але от думаю чи справді воно добре.
    І ще, може, хтось купував крісла evenflo. Що можете сказати? Чи задоволені? Є якісь нюанси?
     
  7. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    @Lysenia, якраз сьогодні купили Еvenflo :)

    Я надивилась Britax Romer King 2 і йшла за ним у магазин, але чоловік переконав взяти не до 4 років, а до 12

    Продавці порадили evenflo symphony
    Заглянула за відгуками в інтернет - все добре))

    Малечі 1,3 роки, здається, зручно

    Підходить від 0
    Фіксується гарно проти руху авто, спинка відкидається для напівлежачого положення, тому теоретично малечі буде добре
     
    • Корисно Корисно x 1
  8. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Lysenia для мене чомусь були важливі результати тестів adac. Як на мене, то найкраще купувати на кожну вікову категорію інше. Це все залежить від фінансових можливостей, бо хороше автокрісло коштує ~200-~250€.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Lysenia почитала відгуки, подивилась відео . Тестів adaс ніби немає, бо не продається на європейському ринку. Мені трохи дивно, що аж такий великий діапазон в вазі дитини.
    Ви не написали вік дитини???
    Дуже зручно дитину носити в авто кріслі категорії 0/0+, ті що ставляться на шасі возика, вонм відносно мало важать ~ 4кг.
    .
    То й кут нахилу добрий для маленької дитини. А от для більшої, не уявляю там дитину 10р+. В нас кріселко від 9кг до 36кг, то спинка не фіксується, що коли сувати по сидінню змінюється кут нахилу. І спинка теж регулюєть подібно до вашого, але ще розширюється.
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2019
  10. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Малому 8 місяців. Наразі їздить в кріслі-люльці, але воно йому щось розподобалося, тому задумалася над тим, щоб пересадити його у щось інше, але не можу розібратися, який варіант кращий.
     
  11. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    ми свою возили до 2х років, може й довше, бо я теж ніяк не могла визначитись, яке крісло для нас краще. дуууууже хотіла, якесь що кріпиться "задом до напрямку руху" до 4х років, але ціни дуже кусались. я б краще звернула увагу на категорію 1-2-3, як вік вашого сина майже підходить, від 9м, то 1 група.
    а де ви плануєте купити
    ? подивилась на сайті офіційного дистрибютора, кхх ціни трохи понатягувані(макс ціна на сайті в сша 220$), за ~8к+ грн вибір є великий. при виборі автокрісла, я керувалась перш за все, безпекою для дитини(результатами краш тестів від adac), але evenflo в європі не продають і є тести лише в сша.



    результати тестів

    a ось adac нашого
     
    Останнє редагування: 18 Вересень 2019
    • Корисно Корисно x 1
  12. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Та я ще конкретно не визначилась. Просто забігла якось в антошку глянути, що продають, а консультант там наполегливо його рекомендував, то я й задумалась, що то за "фрукт"

    :girl_devil: я цього не бачила. Добре, що ви мене тицьнули.
     
  13. vihnygena

    vihnygena New Member

    Чим універсальніше - тим гірше. Бачила такі АК фірми Лионелло ... Беріть групу 1/2 або 1/2/3 в крайньому випадку. Дивіться, щоб було широке в плечах, або щоб плечі розсовувалися при підйомі підголівника. Врахуйте зимовий одяг. Ну і краш-тести важливі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Шукаємо донечці автокрісло (вже майже 18 кг важить). В Антошці сідала в брітакс ромер - ніби зручно було. Отже, хочу запитати, хто розбирається (чи мав досвід), дивитися краще в сторону britax romer kidfix, чи maxi cosi rodifix (ці два знайшла на олх, бв)? До того мали також максі козі, то тягне чомусь до нього..
     
  15. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    і те, і те добрі, в мене всі перші кріселка були максі-козі, а потім рюмери, в тій категорії наступній аж такої вже різниці нема. Хоча особисто мені саме з цих двох моделей максі-козі більш зручне виглядає. В рюмера ота виступаюча штука між ніжок - не знаю, наскільки воно буде зручно-практично взимку наприклад.

    п.с. Але щойно погуглила й почитала - то така інноваційна система додаткового захисту - навіть не знаю..На відео виглядає привабливо.
     
    Останнє редагування: 30 Жовтень 2019
  16. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    На ту штучку між ногами навіть не звернула увагу, дякую. Подивилася ще раз відео і таки на ньому зупинилася, поїдемо дивитися.
     
  17. ValentinaDomogarova

    ValentinaDomogarova New Member

    Ми з чоловіком придбали модель BRITAX-ROMER KING II BLACK SERIES (Burgundy Red). Воно дуже зручне для нашого малюка, і він навіть не намагаєься вилізти з нього. Доречі воно дуже практичне і поки що служить нам вірою і правдою вже майже рік.
    До того, як купували, довелося читати багато статей про те, я саме вибрати краще крісло. Ось так і прийшли до цієї покупки.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Квітень 2020
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    BF27A88D-3534-4398-9335-6F4FDED92E34.png D2505FDE-1DCB-48FF-A914-96AA0275F60C.png Дівчата, що скажете про таке автокрісло? Варто брати для дитини 5,5 р. чи ні? Бо я повний «чайник»))
     
  19. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    @MalvinkaLv ну там вся та серединка з дорожчує ціну , а толку з неї нема . То для малих діток . Я як шукала то брала категорію 15-36 чи 25-36.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    A562EE1E-4511-4C09-84E1-F1E1254C0738.png E359D19C-B883-4BFC-8FDE-12B61B213AA2.png Як альтернативу розглядаю б/в Romer...ось такі
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2020