Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А яка ціна? І де купляли?
     
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    :) "Ваш магазин", 650 грн.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Нове чи користоване?
     
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Трохи користоване (хоч по ньому і не видно). Ціни на нове такої фірми трохи інші...
     
  5. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Тепер і в Епіцентрі продають дитячі автокрісла, правда, не дешеві (Recaro, Roemer).
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    І в нас Römer King. Група 9-20кг. Привезли б/в з Німеччини.
    А ось так Остапчик їздить в ньому, і навіть не пробує вилазити.
    http://[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    скажіть,а не страшно купувати б/у? я збираюся по ebay замовити в австрії,але шось боюся.де гарантія шо воно не було в авріїї?не підремонтоване?витримає все?чи не розтягнуті ремні?
    ми зараз возимся в Чіковському(до речі,не подобається мені),від сестри,то тримає добре,але я впевнена в сестрі,знаю де то крісло було,а от так наобум...шось переживаю,хоча через "ваш магазин" можна і подивитися,але ж правду можуть і не сказати.а нові стільки коштують:8: хоча з другого боку,у випадках коли крісло рятує життя дитини-пофіг гроші.
    а от Рьомер-суперові.де їх можна поглянути у Львові?
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Це самому треба дивитися. Правда, я не уявляю як його можна підремонтувати, тобто ви можете його роздивитися зі всіх боків, а якщо крісло було в аварії, то воно як мінімум тріснуте, то я не думаю, що австріяки чи німці його би клеїли чи ще щось вигадували, не такі вони люди. Тим більше, крісла за кордоном більш доступні ніж у нас, і якщо воно було в аварії, то я думаю, вони не клеять, їм знов треба возити дитину, вони купляють нове. І повірте, скільки була за кордоном, жодного разу не бачила, щоб батьки тримали дитя на руках. Тобто про безпеку вони дбають. До речі, в Німеччині найбільше зустрічалися крісла Römer King, а в Італії найпоширеніші Maxi Cosi.
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Так само думаю.
    Як ремені можуть бути розтягнуті? Вони ж не гумові... :confused: Але, вважаю, б/у треба обовязково уважно оглянути, помацати перед покупкою.
    Вже писала вище, що бачила їх в Епіцентрі (бо тільки в будівельних магазинах і буваю зараз :xaxa:).
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    я вам вірю:):):)
    я от 2 роки як повернулася з Австрії,а ше до сих пір жахаюся,коли бачу дитинку на руках,мама не прищіпнута,та ше на передньому сидінні.
    я за 3 роки за кордоном так звикла до безпекчного життя,шо навіть по місту прищібаюся:xaxa:,а доцю навіть до магазину везем в автокріслі(хіба шо втаксі на руках,бо пару раз приїжали машини,в яких не було ззаду ремнів безпеки і я крісло руками рримала,а таксісти казали"шо ви з тим кріслом?в італії я був,там діти на руках їздять":xaxa:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Ми те саме. Одного разу мені треба було 50м. переїхати, то я просто посадила Остапчика в крісло, але думаю прищіпати не буду, мені просто на стоянці запаркуватися, то моя дитина такий крик підняла " Мама, Па ці", що на українській означає: "Мама, прищіпни Остапчика":xaxa::xaxa:
    А я йому приклад показую - завжди прищіпаюся і при цьому розказую: "мама їде за кермом пристібнута, а Остапчик в свому кріслі теж має бути прищіпнутий:xaxa:" І він гордиться, що він так як мама.
    А от в суботу зі швагром спорили за крісло, то він сказав "За такі гроші (тобто 600грн.б/в крісло) я краще ту дитину буду на руках всю дорогу тримати, ніж такі бабки платити", а я йому відрубала "ти за 100 доларів в день їдеш в гори і для себе не шкодуєш, бо то для себе коханого, а для дитини шкода?", блін, так рознервував мене, чуть з 2-го поверху не спустила.:suicide::suicide:. А ви таксисту дивуєтесь:bad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Прочитала в ВЗ:
    З цієї цитати випливає що дитина може їхати на передньому сидінні в автокріслі?
     
  13. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Якщо не помиляюся, то на переднє сидіння можна ставити дитину в автокріслі групи до 1 року, тобто таке, яке повернене спиною до напрямку руху (при умові, що переднє пасажирське сидіння не має подушки безпеки)

    для мене після кількох місяців використання автокрісло стало об'єктом зручності, окрім забезпечення безпеки дитини під час руху. Я не переживаю, що там моя дитина на задньому сидіння робить. Знаю, що їй зручно сидіти, зручно дивитися у вікно, зручно спати.

    одного разу ми їхали в Ужгород, і доня (7 міс) не хотіла їхати в автокріслі - ЩО вона виробляла в салоні!!, як нею хитуляло поки вона спала! - це був просто жах. По приїзді ми купили нове автокрісло і навіть на короткі відстані їдемо в ньому - маємо чистий спокій:)
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    ех, а мій малий не хоче їздити в кріслі:sad:,був період їздив з звдоволенням,а тепр ні в яку, скаче по салону, любима поза-залізти з ногами на сидіння і дивитись як ззаду машини їдуть....чекаю може перейде йому то....
     
  15. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А хтось купував автокрісла групи від 9 кг від Чіко?
    Маю там знижку 10% і при покупці то немала сума, хоча подобається більше Ізео від Бебе конфорт.
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    тут справа не в шкода грошей, тому що економія на дитячому житті. не приведи господь якийсь трафунок, навіть різко загальмувати і дитина летить як пташка через лобове шкло. і тут вже ніякі руки не втримають....
    мені братова теж висказувала своє ФЕ з приводу того, що в нас малий в автокріслі. Бо це буцімто зайвий куркульський випендрон. і гордо заявила, що в неї малий їздив стоячи між водійським і пасажирським передніми сидіннями :ninja:

    чоловік на днях повернувся з Німеччини і розповідав враження саме щодо цього. Каже, що там всі так навчені, що коли посідали в машину він сам, як водій, ще не встиг ремінь безпеки запнути, як дивиться, а всі пасажири вже застібнуті (і діти, і дорослі). Бо така установка: сів у машину - застібни ремінь безпеки. цікаво до нас колись таке дойде? чи будемо задля економії 600 грн на руках тримати?
    це все ІМНО також сходинка в дисципліну, а потім кажемо що в нас немає культури і всі невиховані :confused:

    а ви попробуйте йому пояснити.
    а ще знайома практикувала таке "пояснення". малий не хотів ні за що сідати в крісло. вона погодилась і зробила з ним пару кіл по подвір"ї (між будинками, де немає багато машин) і пару раз різко гальмувала. після кількох гуль дитина спокійно сіла в крісло і тепер криком кричить аби його пристібнули. дуже повчальне і наглядне пояснення вийшло. в нас теж був криз, але пояснити і дали спокійно зрозуміти, що інших варіантів просто немає ;) успіхів!
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 11
  17. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Їздили ми на свята до батьків (по 200 км в обидві сторони). Крім того, що це безпечно, крісло це дуже зручно для мами. Дитина пів дороги спала, решту часу дивився у вікно, гриз яблучко, бавився і підспівував під музику. Єдине, що можливо для менших дітей краще, щоб була вкладка під голову (для сну), але для більших крісло :y:.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Мені теж Бебеконфорт приглянулось, а про Чіко казали що то крісло тільки для "галочки":confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    чи хтось вже купував крісло Тако?
     
  20. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    МИ ЯКРАЗ ПЛАНУЄМО В СУБОТУ ЙТИ ЗАМОВЛЯТИ ВІЗОЧОК ТАКО ДЖАМПЕР РАЗОМ З КАРСІТОМ...