Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    а можете кинути ссилку в неті, щоб подивитись???
    буду вдячна!!!
    ми поки що їздимо в чіковському - разом з каляскою йшло, але ще трохи і не будемо поміщатись, тим більше зимою. варто нам чекати до тих 8 місяців, чи можна вже спробувати?
     
  2. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Автокресло Bebe Confort TRIANOS Safe Side /Optic Framboise
    Але як я вже писала раніше, недолік в тому, що воно не розкладається для спання.
     
  3. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  4. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Підкажіть - в центральному Антошці Ви бачили, чи в тому, що на Науковій?
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Я бачила на Науковій. Але може і в центральній є +38 (032) 272-45-34
    +38 (0322) 95-18-67
    +38 (0322) 95-28-62
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    а іншої категорії крісла Ви теж возите?(мене 0\1 цікавить)
    і де можна взнати ціни?
     
  7. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    і мене... або вже просто 1
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. sonnka

    sonnka Active Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    у нас є Bebe Confort Iseos NEO. На мою думку воно не підходить діткам, які ще хоч б не намагаються сидіти, хоч всюди воно йде як Группа 0+/ I, до 0 до 18 кг. Крайнє лежаче положення не є горизонтальним як для новонароджених. Є ще один мінус (якщо у вас шкода фабія і якщо кріселко без системи isofix, а кріпиться ременем безпеки): якщо його закріпити проти руху автомобіля і за всіма правила в інструкції, то дитинка ніби стоїть в ньому, навіть у найбільш лежачому положенні. Щоб все це виправити потрібно щось підкласти під низ сидіння з одного боку, щоб змінити кут лежання, але тоді не вистачає ременя безпеки, щоб закріпити згідно інструкції. Ми вийшли з положення закріпивши тільки низ кріселка, а верх притиснули переднім сидінням пасажира.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    а я от дивилась на те кріселко в Антошці і слюнки текли...а то наше чіковське зовсім "сидяче", хоча навантаження на хребет не йде за рахунок відповідної траєкторії крісла. але от про лежачий режим я і мрію.. а ціна досить кусається!!! сподівалась купити по знижках, а вже всі розібрали... а тепер долар скаче - от вам і ціна піднебесна!!! (бо старі запаси вже закінчились - як пояснив знайомий адміністратор дитячого магазину...) :sad:
     
  10. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Все точно як у нас:) Але в нас ніби дитина не стоїть, як ви пишете (проти напрямку руху). Хоча в найбільш лежачому положенні вона сидить. ми його почали використовувати з 6 міс. і більше ніж 2-3 год підряд Олеся в ньому не сидить, тому поки що задоволені:) Правда, кріселко стільки місця займає, Олеся сидить в ньому як на троні, а ті хто біля неї, тиснуться:) Бо воно у нас не біля вікна, а посередині
     
  11. marianna

    marianna Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    В нас таке http://www.kpoxa-shop.ru/index.php?productID=1942 Купляли б\у але стан і досі ідеальний.Задоволені на 200%,не знаю що ви знайшли в тих чіко там ручка така не зручна,щоб змінити положення треба дві вільних руки і взагалі воно якесь жорстковате.в нас легким надаленням зверху змінюється положення.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    а хтось користується автокріслом maxi-cosi???
    як враження???
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    моя малеча користується. Враження позитивні. Вважаю що ціна - якість відповідають вимогам. Та й вони мають високу оцінку експертів
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. sonnka

    sonnka Active Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Maxi-Cosi одні з найкращих по креш тестах. Моя коліжанка має Maxi-Cosi Citi, малому 5 місяців, але купили вони його з народження. Але вашому Кукусику Маркусику теж 5, тобто воно йому ще буде на 2 місяці (проте це залежить від ваги та росту), хоч це є Группа 0+ до 15 місяців, до 13 кг. А кріселок 0+/І в Maxi-Cosi на жаль нема, принаймі я не знайшла, а йде зразу група І
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Маркусику запросто підійде крісло 1 від Maxi-Cosi, в мене старша дитина в ньому їздила десь з такого віку.
    Maxi-Cosi Priori XP
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    і в нас таке:y:
    але думаю скоро тре нове купляти,хоч це і розраховано до 18кг,але по висоті ременів нам вже впритик:umbrage:
     
  17. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    автокріселко групи 0 у нас чіковське, то поки що катаємось у ньому.
    ми вже біля 8 кг маємо, тому я мабуть буду брати maxi-cosi tobi, хоча ще вагаюсь, можливо maxi-cosi prioriFix?
    ми самі ще не зовсім добре сидимо, але сподіваюсь, що сплячий режим йому підійде. хоч на скільки я рохумію - це не зовсім сплячий режим, а напівсидячий?
     
  18. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    В краш-тестах Priori має кращі оцінки, і по ціні дешевше :) Хоч вибір за вами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    а ще в мене питання ,в кого крісла категорій ,2/3, які не мають напівлежачого положення.Як діти сплять в дорозі.??? через це дуже не хочеться міняти наше крісло....
     
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    І знову я :xaxa:
    В мене старша мала була по максимуму в цьому кріслі, коли вже дупця не влізала, тоді купили 2-3. А вирубується вона сидячи, і спить навіть непогано. З сном в неї проблем не було ніколи, як хоче спати, то засне в будь-якому положенні. Їй вже в лютому 6, але вона все ще спить вдень. А в машині дуже любить їздити в своєму кріслі. Хоч був якийсь період (місяців 8) коли вона ще маленька була (десь рочок) і категорично не хотіла їздити в кріслі, я навіть його зняла і заховала. Зате потім як витягла , то вона відразу полюбила їздити в ньому.

    Я от пригадала, що у вас така ж малеча як і в мене. Тому з досвіду можу сказати, що ви запросто в 1 можете їздити до 4-4,5 років