Вибір автокрісла

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Natalya, 16 Грудень 2008.

  1. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Хочу зазначити, що найкращий варіант це крісло 1-2-3. Таке крісло теж може мати положення для спання, але це не суттєво, оскільки практично у всіх кріслах опускання спинки має 13 градусів від вертик. положення, тобто мінімальне, це зроблено для безпеки.

    Купувати окремо відповідно до віку крісла групи 2 і потім 3 немає сенсу, тому що 2- це повноцінне крісло, а для групи 3 (старших дітей) залишається тільки сидіння, а спинку забирається і виходить так, що дитина просто сидить на підвищенні, тому коли ви купуєте крісло 2-3 то викорустовуєте його відповідно до віку дитини (тобто спочатку зі спинкою крісла, а потім без).
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    згідна з bioland7 щодо групи 2-3
    а щодо 1-2-3 то читала погані відгуки про ці універсальні крісла на краш - тестах, на жаль немаю лінків, може знайду
    і ще зауваження все ж група 1 від 9 до 18кг, це дітки які все ще дуже добре засинають у машині і власне ці крісла більше враховують це, в нас кут нахилу явно більше 13 градусів
    звичайно ще треба пам'ятати про фінансові можливості, що суттєво - якби я не хотіла найкраще кріселко для дитинки, але лідер по тестах Romer по ціні 3 200 для мене дороге, і купляти кріселка для кожної категорії теж не дешеве задоволення.
    так що 1-2-3 є хорошим бюджетним варіантом
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Ми трішки непорозумілися з групами 2 і 3 :)
    Можливо це й я наплутала :8:
    йшлося про крісла Группа I, от 9 до 18 кг(примерно от 9 месяцев до 4 лет)
    Группа II-III, от 15 до 36 кг(примерно от 3 до 12 лет)

    Тобто, на мою думку, ось такий варіант самий оптимальний Группа 0/0+, до 13 кг(примерно до 18 месяцев) і два, наведені вище
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    На жаль, щось не вдається знайти MaxiCosi б/у :confused:. А нове на 1 рік максимум (при тому, що їздимо ми не часто) трохи дорогувато. Подумую над групою 0+/1 (0-18 кг).
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    З першою дитиною я не купувала самого першого крісла (група 0), а відразу купили Maxi Cosi Priori Группа I, від 9 до 18 кг і їздила в ньому з 4 міс. Спершу суто в лежачому положенні, а як почала сидіти, то і в сидячому...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. odree

    odree Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  7. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Коли я писала попереднє повідомлення, новий номер ВМ ще не був завантажений :). Вже дзвонила по цьому оголошенню. Розпитала що до чого. Власник чесно сказав, що нам таке крісло вже запізно, бо його дитина зараз важить 11 кг, а півроку тому вони з нього вже виросли.
    Будемо брати на 0-18 кг. Хтось мав/має американське крісло, Evenflo наприклад?
     
  8. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вибір автокрісла

    http://www.avtodeti.ru/?t=53&s=293 є ось такий сайт з краш-тестами.
    В нас таке автокрісло http://www.ymka.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=13&products_id=155 червоного кольору (машина червона). Дуже задаоволена. Відколи почали катати малюка в автокріслі, ніразу не плакав. Тільки коли був меншим, то в дорозі вибирала і годувала. Тепер, коли сідає, навіть показує, що потрібно його пристібнути.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Порадьте, чи можна возити дитину 2 міс. у кріслі групи 0+\1. В Антошці знайшли Bebe Confort Iseos Neo. Звичайно ж продавець продає те,що має і стверджує , що можна. В цій моделі спинка трохи опускається, але не так, щоб аж до лежачи. Купляти суто 0+ ніби не варто - багато їздити до кінця весни не будем, максимум 20-30 хв за місто раз на пару тижнів. Але на Різдво плануєм їхати до родичів - дорога десь 3-4 години, ось і думаєм чи можна зразу дитину в такому везти, звичайно з перервами на годування в мами на руках :)
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2009
  10. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Думаю, що можна. Адже в кріслах групи 0+ можна возити з народження. В нашому Maxi-cosi теж дитина не лежала абсолютно горизонтально, а так, якби напівлежачи. Ми в цьому кріселку, можна сказати, виросли.
     
  11. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Як на мою думку, в такому кріслі возила б дитину не раніше 4 міс.
    Зараз багато візочків мають люльку, якуможна зняти і поставити на заднє сидіння. Якщо у вас такий візок, точому б вам не скористатися цим? А потім возитимете малечу в такому кріслі
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибір автокрісла

    В нас та люлька дуже мягка, ременем її не причепиш, бо тоді малечу тиснути може, а чотири години мені її тримати - боюсь, мало що....
     
  13. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Ну, так як ви все одно плануєте купувати крісто для малечі, то вже пару місяців ролі не відіграють. Купіть, положіть маля, а тоді вже самі, як мама, побачите, комфортно там дитинці чи ні. А ще можна у когось із знайомих позичити крісло групи 0.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Для такої малечі потрібно автокрісла такого типу, щоб дитя могло лежати. Напівсидяче підходить десь з 4 місяців http://www.ymka.com.ua/index.php?cPath=22_53 Мій брат у Києві купував для свого синочка Maxi-Cosi. Ось таке http://www.ymka.com.ua/product_info.php?cPath=22_53&products_id=91
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Suzi

    Suzi Moderator Команда форуму

    Відповідь: Вибір автокрісла

    хельга, власне що ніби немає змісту купляти крісло 0+, бо воно на 1-2 рази. В основному дітки в півроку виростають з них. А ми до півроку дуже і їздити не будем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Це про Автокресло Bebe Confort Iseos NEO Тут є опис цього крісла http://www.ymka.com.ua/product_info.php?manufacturers_id=13&products_id=479
     
  17. Злата

    Злата Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    на цьму сайті досить не погано зведено результати краш-тестів

    http://www.avtodeti.ru/?t=53
     
    Останнє редагування: 3 Січень 2009
  18. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    Найбільш універсальний варіант це крісло 1-2-3 , яке буде вам від 8 місяців аж до 12 років.Мій синочок їздить у такому, ми задоволені. Можу запропонувати і вам таке (німецьке,якщо зацікавить пишіть).
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    А чи може хтось запропонує чи порадить де купити бустер (автокрісло 3) для дітей від 5-6 років? Подібне до ось цього:

    [​IMG]

    Буду дуже вдячна!
     
  20. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Вибір автокрісла

    В Антошці є