Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем algo, 5 Листопад 2008.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    я на цих вихідних бачила дві дівочі вечірки, точніше учасниць. Одних побачила біля Рафінаду. Всі дівчата були у чорних коротеньких сукнях з маленькими білими вельонами на зачісках. З дуже яскравим макіяжем. А наречена з довгою фатою і з надписом "наречена" на чорній сукні.
    А другий дівич-вечір був просто на проспекті Шевченка. Дівчата виглядали з лімузину і кричали: "Олеся! Наречена" І ще щось пищали. Всі хлопці їм у відповідь махали руками і свистіли.
    Я вже починаю планувати свою дівич-вечірку. Чекаю своїх одеситок і київських дівчат, вони мені готують сюрприз.
    А коханого на роботі постійно підколюють про "мальчішнік". Лиші чути: носоріг, самбука...ух, подивимося, як буде. :connie_pull-pigtail
     
  2. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    посміхнули)))

    у мого плани аналогічні, і його *хлопчачий* вечір влаштовують дружби))

    а мої дружки навіть не задумуються, того я буду щось думати саменька, в планах- коктейль паті вдома( поговорили, попили чогось смачненького)- і на дискотівку)
     
  3. spettacolo

    spettacolo New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    В мене теж була вечірка перед весіллям...Ми збиралися дома,мої подруги влаштовували конкурси)пізніше ми начебто чекали таксі на вулиці бо збирались на дискотеку а тут під"їжае лімузин,я в приємному шоці...кружляли по місту... так там натовклись в лімузині що сил на дискотеку залишилось зовсім мало...прийшли на дискотеку посиділи годинку і пішли гуляти по місту босоніж)було дуже весело враження не забутні....тому всім нареченим раджу таке відчути)))
     
  4. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    У нас не було ні дівочої, ні парубочої вечірки: наші дружки та дружби пороз"їзджалися перед весіллям і влаштовувати не було кому.Зате у нас була ліска, було весело та цікаво, усі були задоволені і ніхто не шкодував, що не було вечірок:)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Metel

    Metel New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    я так хотіла організувати дівочу вечірку, вже і конкурси і програму підготовила, але помішав свинячий грип((( дівчата побоялися приходити, все відмінилося...
    може комусь знадобиться ідея- в Англії(є знайомі) дівчата вдіваються в якийсь певний дрескод(гавайські спідниці, морські якісь мотиви тощо) і йдуть в клуб, відповідно в клубі вже всі розуміють, що прийшла наречена з подружками відриватися:yahoo:
     
  6. Optima

    Optima Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    мій "дівчачник" був повний сюрпризів! досі вдячна своїм сестрам двоюрідним (їх у мене три, приблизно мого віку, дві з них були дружками) за таку організацію...спочатку я замовила столик у Старгороді, запросила дівчат, нас було всього 12...то сестри і подруги. Так ми поїли, випили вина, поспівали (там якраз заспіви були), вибирали, до речі, пісні з підтекстом ("Висить ябко, висить" і т. д.), потім були танці до упаду...моя подружка зробила нам усім класні капелюшки. мені обруч з причепленим фатіном, я була в короткій молочній сукні, то виглядала як справжня молода, а іншим дівчатам всякі маленькі капелюшки на обручах, ми їх одягнули і так весь вечір ходили...потім прийшла десь перша година ночі, ми танцюємо, все добре, а мої двіки мене потягнули на вулицю провітритися...тут бах - завязали мені очі і вже назад не пускають, посадили в машину, включили голосно музику і кудись везуть...завезли додому. де нікого не було (а я того не знаю. бо завели мене туди з завязаними очима). посадили на диван і слідкують, щоб не підглядала, дали бокал з вином в руки, шоколадкою підгодовують...тут музику включили, бере мене хтось за руку, я встаю, розвязує мені хтось очі, дивлюсь хлопець якийсь...симпатичний дуже...зрозуміло, що був стриптиз, ми з дівками дивилися...танцював він дуууже класно ...потім пішов. ми ше то пообговорювали..ой, було супер...вдячна їм дуже))
     
  7. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Мені дівочу вечірку організовували подруги, склали собі сценарій (до сих пір з нього сміються))) Святкували ми в подруги у хаті, прикрасили кімнату чорним і білим фатіном, було багато кульок, мені зробили корону, а самі мали зелені стрічки на головах. В першій ночі ми вибігли гуляти по місту, надурілись......:wacko1: Додому вернулись вже ледве дихаючи, та й повлягались спати. А зранку продовження балету, стала в 9 ранку, поїхала додому, напхала туристичний рюкзак, взяла намет і дьорнула на озеро з подругами:yahoo:
     
  8. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Головне - не організовувати цю вечірку безпосередньо напередодні весілля, бо помнуті, невиспані обличчя молодят, дружбів і дружок - то не найкраща окраса весілля:)
     
  9. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    ого, у вас тут такі цікаві вечріки були. а моєе весілля готувалось аж раптом 1 місяць)) я щось забула за таку традицію))) ми хіба з дівчатами посидліи вечір перед весіллям за флящиною вина і з фруктами)))
     
  10. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    в нас була парубоча і дівоча "вечірка" разом. в середу перед весіллям зібрали ми наших дружб-дружок, також був чоловіка брат, запросили їх спочатку в кіно, а потім на боулінг, а на кінець ще на макдрайв заїхали:). гарно провели час, і все вийшло дуже культурно, ну, не подобаються мені оті причіпання псевдофати, роз'їжджання напівтверезими у лімузині, а потім дискотека і стриптиз - то не моє.
     
  11. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А в мене не було... Дуже шкодую... Але на той час в мене тільки 1 міс. як була нова робота, ненормований графік, ангін та конюктивіт....

    Так зотілося хоч якусь вечірку... Але... Я б того просто фізично не витримала...
     
  12. Supergirl

    Supergirl Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А в мене була дівоча вечірка, але не сюрприз. Мої коліжанки нічого організувати самі не могли, тому ми це робили разом. Пішли на всю ніч на дискотеку і там відпочивали, правда без конкурсів і т.д. Але було дуже весело.
    Скоро виходить заміж моя подружка, тому вже перечитую цю темку і думаю що б це їй таке влаштувати... хотілося б щоб був стриптиз, пару конкурсів і обов"язково наречена в фаті.
     
  13. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    в мене було щось схоже на вечірку, були друзі чоловіка і мої коліжанки, таке собі знайомство перед весіллям
     
  14. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А в мене була вечірка в нічному клубі, я і три самі кращі коліжанки файно коктейлів попили)))
     
  15. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    В мене був супер-дівич вечір. Ми пішли на боулінг, потім дискотека, я з червоною фатою, коктейлі, караоке...Отримала масу задоволення!!! Так класно, коли до тебе підходять незнайомі люди і вітають! В чоловіка в ту ніч був мальчішнік, зустрілись вдома під ранок)))))
    Він спочатку вагався, чи робити, але потім дуже дякував, що я наполягла. Часто знайомі собі уявляють цю ніч як суцільну розпусту. Для нас це був класний повід зустрітися з друзями, яких на самому весіллі не було (ми робили суто для сім'ї), повеселитися...
     
  16. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Був у мене дівич вечір...класнючий!!! Постаралися мої подруги!!! Було нас багатенько, всі дівчатка заїхали за мною на лімузині з ящиком шампанського і мегапозитивним настроєм. Кожному була символічно вручена фата: у мене біла, у дівчаток-дружок фіолетові, у решти рожеві і все це прикріплювалося симпатичними бантиками відповідного кольору...люди збоку думали, що то збіговисько всіх наречених, адже всі так виглядали з фатою. Не шкодую, що запросили фотографа разом з нами на дівич вечір, бо все згадувалося лише по фотках. Розїзджали по центру, дуріли-фотографувалися біля оперного і в Занзібар. Там обмінялися подарунками: дівчатка подарували мені красивий атласний халатик, їстівну білизну (нажаль з смаком не вгадали, чоловік не любить вишні), наручники, косметику і гарні слова. Приємно було, що діджей постійно вітав зі святом (ще би, ми заполонили пів танцполу) і всі були в центрі уваги...Дякую Вам дівчатка за гарний настрій, який ви мені тоді подарували, ще й на самі іменини...(дякую тут, бо багато з них наші форумлянки). На фото лише половина банди:girl_blum:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Дівчаточка , підкажіть будь ласка у Львові номер. тел. саксафоніста, та які у вас є карооке клуби , котрі б працювали ну принаймі до години 02-00??
    Хочемо подружці влаштувати дівич вечір, привезти її з Тернополя в Львів і на високому замку щоб саксофоніст зіграв щось "душороздераюче")))
     
  18. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    А у мене напевне не буде такого дня. Чому??? А тому що я його і не хочу, бо його не уявляю. Не хочу тих масовиськ, гульбанів з кольоровими фатами. Неодноразово бачила як дівчата святкують цей день. Їх просто з дискотеки або з бару виносять, до того ж до них всі мужики чіпляються і ті відповідають їм взаємністю принаймі в той вечір. Це все на любителя. І до того ж всі мої подружечки з якими я б хотіла чемно відсвяткувати проживають в різних містах України, і майже всі вже одружені, і приїдуть лише на саме весілля!
     
  19. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    В центрі є караоке клуб "888". Знаходиться в будівлі лялькового театру, пл. Д.Галицкого,1. Також караоке клуб на дискотеці в Мі100 (вул. Наукова біля Арсену), але дискотека знаходиться далеко від центу. Все детальніше про дані заклади вам допоможе дізнатись гугл.
    Щодо саксафоніста нічого не знаю, але в центрі по пр. Свободи інколи заробляючи гроші по вечорам грає саксафоніст.
     
  20. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Ви влаштовували дівочу чи парубочу вечірку перед весіллям?

    Дівчата, порадьте класний стрип тиз клуб, у сестри дівішнік через тиждень а ми не можемо оприділитись. В Казанову не хочемо бо там дискотеки нема, не знаємо де є ще красиві хлопці танцюристи