Ви щаслива людина?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Siania, 2 Листопад 2009.

  1. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    підписуюсь під кожним цим словом!
     
  2. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    І я щаслива, особливо, коли ми нарешті вибрались в інші міста у відпустку, незабутні враження, і ставлення один до одного лише покращилось)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Думаю коли людина має здоров'я і людей, котрі її люблять то вона вже щаслива. Але от певні матеріальні цінності котрих бракує, змушують забувати, що ми щасливі. Я щаслива, але деколи забуваю :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Я сьогодні не щаслива. Мої "рожеві" мрії розбилися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Це Ви праві, але коли все то є, то з"являються інші думки, бо людина - то така істота, якій постійно чогось бракує... дивує те, що наші діди, прадіди працювали непокладаючи рук за шматок хліба, і були від того щасливі, вміли відпочивати, дружити і радіти життю...а ми маємо всього в достатку, але часто про те забуваємо..
     
  6. byzja

    byzja New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    майже щаслива...))) завжди щось бракує до того "на всі 100%", але
     
  7. SmlLe

    SmlLe Well-Known Member

    Я щаслива людина!!! В мене є коханий чоловік і наша маленька донечка!!!:d25: Що може бути краще за маленьку копію,яка є поряд,домашній затишок і разом проведений час!І жодні матеріальні цінності не замінять цього:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

  9. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    і я))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    так, щаслива.
    але це не означає, що не треба рухатись далі.
    і не означає, що нема випробувань
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  11. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Дякую Богу за все що маю
    За те, що щаслива ,за те що кохаю.
    За посмішку доні , обійми дитячі.
    За квіти ,за сонце і ранки гарячі.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Bluewing

    Bluewing миється в бані

    Я счастлива людина. Дякую Богу, за те, що отримала в житті)
     
  13. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я відчуваю себе повністю щасливою коли ми засинаємо всі дружно - коло мене наша малявка, а коло чоловіка кіт) руками ми з чоловіком обіймаємо тих мацьопств і це для мене найсолодші моменти)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Як я хочу навчитись радіти кожному моменту життя і сприймати будь які дрібнички за щастя.А то всі ці матеріальні потреби інколи так заважають жити і дихати на повну.Завжди за чимось женемось і в трачаємо ось ці важливі моменти свого життя.Я інколи з роботу приходжу додому втомлена і зла і коли моя дитина підбігає до мене бо скучила,а як злюка кажу відстань,зачекай я втомилась,то потім усвідомлюю,що ось це щастя само біжить до мене,а я його відштовхую і чекаю невідомо чого в тому житті....Тому варто інколи переосмислювати всі ці моменти свого життя,бо коли,як не зараз потрібно насолоджуватись ними))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. SasHa Qvie

    SasHa Qvie New Member

    Секрет щастя в гармонії, рівновазі, настроїв, почуттів, це постійна дорога, дуже слизька, чим довше стараєшся втриматись на ній, тим легше потім втриматись, це навчання життя. Більше позитиву, більше приєних подій, закон притягування, не забуваю про рівновагу, не перебільшую, це як ваги, золота середина. Головне бажання, хотіти, бути, щасливим, хто шукає, той знайте, хто стукає тому відкриють, інколи шукаємо даремно, щастя вже на носі, та ми його не бачимо, муха бється у шибу і не зауважує, що вихід з боку, необхідно зупинитись, подивитись ширше, дальше, щастя у нас самих, в середині, зовні, усюди, міняєм сприйняття, одягаєм інші окуляри і є що треба, посміхнись, перечикай, змінись, тримай рівновагу і буде гармонія, щастя у всьому, відчуття не передаш, в кожного свій шлях та методи. Допис правильний, я собі кажу сьогодні і вже щаслива, негайно, і так є. Процес не стійкий так, що тримаємо рівновагу, гармонію
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Сьогодні я щаслива. Мене навідали мої подруги, подзвонили ті хто не навідали. Я щаслива, що маю чудового чоловіка, люблячу сім'ю і щирих друзів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Ви знаєте щастя це мати сім'ю(люблячого чоловіка ,дітей,здорових батьків)От тоді ми по справжньому щасливі і ніякі фінансові труднощі не зрівняються з тими проблемами ,які інколи мають люди.Особливо коли ти маєш все,а не маєш того простого щастя)Тому потрібно радіти тому ,що маєш(звичайно прагнути до кращого це нормально),але є люди,які і цього не мають,що маємо ми)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Щастя для мене - це не постійний стан. Це відчуття гармонії, спокою і задоволення тим, що відбувається в твоєму житті, а все так бути не може, тому я можу тільки сказати "в даний момент я щаслива". Об"єктивно абсолютно щасливою я буваю не так вже й часто, хоча для цього є всі основні "видимі" передумови, і гріх би було нарікати на життя і казати "ой я бідна та нещасна". А от з "моментами" - буває по-різному. От вчора була щасливою 2 хв., бо набрала собі ванну і доовго полежала так, щоб вуха були під водою. Класно. Ніби дурничка, але... Згадала, що востаннє робила так ще до народження малого, потім перестала, "щоб все чути і контролювати". Тому щасливою мене роблять події, емоції, слова, враження, навіть музика чи просто посмішка, якщо вона відзивається в мені позитивом. Дякую долі, що навколо мене є люди, які мають чарівну здатність мене ощасливлювати щодня (та всі інші для контрасту)) ), сподіваюсь, я їх також.))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    Я щаслива бо маю двох діточок, чоловіка, сім"ю, брата, батьків.
    Хоча хочу досягнути чогось в житті, але я ще себе не знайшла як то кажуть. Всі мої знайомі дівчата мають кар"єру, можуть самі себе забезпечити, але не у всіх є сім"я, діти. А моє щастя полягає в тому, що я маю діток, я просто не уявляю як я до того жила.
    Друзів в мене небагато через мою прямолінійність, відвертість, через те, що не люблю брехню і несправедливість. Колись було багато коліжанок, але життя склалось так, що з них залишились тільки справжні і вірні подруги і їх одиниці.
    Мені найголовніше щоб всі були здорові в сім"ї, тоді я щаслива.
    І ще дуже хочу щоб не було війни, серце розривається за наших хлопців.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Хочу і про своє щастя написати ))) 2 роки тому зустріла свого чоловіка і зрозуміла, що я дуже щаслива людина. Але для повної міри щастя нам не вистачає дитинки, а краще двох, і зразу, або по черзі... )))