Ви щаслива людина?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Siania, 2 Листопад 2009.

  1. Orysynka

    Orysynka New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Незнаю, мені здається, що неіснує нещасливих людей. Кожен чимось задоволений, а чимось ні у своєму житті. Але психологічний настрой це дуже важливо. Якщо людина живе чорними барвами , вважає себе нещасливим невдахою - то так і буде, а якщо вона оптиміст, вміє радіти життю з найдрібнішої причини , то так і будЕ)
     
  2. Lanasweety

    Lanasweety New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Я дуже щаслива людини, маю дуже гарну сім'ю, батьків і чоловіка, яких дуже люблю, а вони мене, гарну роботу, житло, можливість подорожувати!
     
  3. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Щоб сказати, що я повністю щаслива - то, напевно, не можу, бо завжди чогось бракує, але я щаслива.

    Мені дуже важливо, щоб усі рідні завжди були здорові - це головне для щастя, все решта - додасться.
     
  4. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Бувають моменти, коли хочеть сміятись і просто насолоджуватись вітром, або сонцем, або красивим небом.. в ці моменти відчуваю себе щасливою.. а ще коли лежати поряд коханої людини.. дивитись як він мило спить.. прокидається, обіймає мене..
    У мене є все, що бути щасливою.. потрібно просто розслабитись і насолоджуватись тим що є в даний момент..
     
  5. Margot

    Margot Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    золоті слова!
    я щаслива, коли всі рідні здорові, ситі,коли всміхається моя дитина, я щаслива, коли відчуваю, що потрібна чоловіку, дитині(особливо, як воно смокче цицю і мирно сопе:girl_in_love:) ех...дійсно щастя є всюди... найбільше його в найпростіших речах, але , на жаль, розуміємо ми його тоді, коли вже за плечима пережите якесь горе...
     
  6. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    На даний момент я абсолютно щаслива. Ура! :)
     
  7. zestim

    zestim New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    ... грошей не вистачає, з ними була б ще щасливішою :)
     
  8. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Так, я щаслива! У мене здорова дитинка, здоровий чоловік, мама, сестра і уся рідня. В пузику росте ще одна моя радість, моє щастя. У мене люблячий чоловік, синочок, любима робота, яка приносить задоволення. Хороші, вірні друзі. А що ще треба для щастя? Мені нічого.

    ---------- Додано в 10:19 ---------- Попередній допис був написаний в 10:18 ----------

    для мене це не дуже важливо, не в грошах щастя. В цьому я переконана.

    ---------- Додано в 10:21 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

    це точно. От зараз я щаслива бо синочок вранці поцілував і посміхнувся, другий в животику покопав, чоловік подзвонив- запитав як почуваємось. Я щаслива!!!! Жодні гроші цього не замінять.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Баян Баян x 1
  9. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. nok

    nok New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    я щаслива коли в мої всі здорові!!!!
     
  11. zestim

    zestim New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Я сьогодні купила сумочку, я її півроку хотіла!!!! - і це теж щастя :)
     
  12. MADLENKA

    MADLENKA Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    А я щаслива просто від того, що живу, що бачу, хожу, дихаю і маю можливість відчувати цей світ, яким би він не був! А ще є певні години, коли моє щастя подвоюється. Це 20:00, коли я нарешті можу йти з однієї роботи додому , 09:00 в інші дні, коли я можу хоч летіти на крилах радості на іншу роботу і цілісінькі дні, коли маю можливість побути вдома з дітьми.:girl_in_love: А недавно зрозуміла, що найбільше щастя, коли ти находиш щось своє, те, що тобі цікаво робити і хочеться робити і ти від цього не втомлюєшся, а отримуєш щастя!
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. vikad

    vikad New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Приємно бачити стільки щасливих людей!!!!
    І я - в компанію!!!
     
  14. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Колись прочитала, що щаслива та людина, яка вранці із задоволенням іде на роботу, а ввечері з радістю спішить додому. Це про мене: зранку іду на улюблену роботу, а після неї мене чекає моя дончка і чоловік. Я щаслива :girl_tender:
     
  15. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Людина щаслива тоді, коли має що робити. ( про роботу, улюблене заняття ). Колись мені сказали такі слова, якась правда у тому таки є.
     
  16. InvisibleSky

    InvisibleSky New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Мені до щастя не вистарчає коханої людини поруч) Нажаль):blush::girl_blush2:
     
  17. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Зараз я мега щаслива! Вперше за купу років я готова до Нового року в обід, а не перед 23.59
    На стіл все підготовлено, кухню відмила, підлоги повимивала, прибрала, ялинка-красуня одягнена.
    Я покупалася, волося вложила, нігті нафарбовані
    чекаю чоловіка!
    Я щаслива!
     
  18. ommh

    ommh New Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    і я щаслива!!!!!!!!!!!!!!!!! я мама)))))))))))))))))))
     
  19. sonyafortuna

    sonyafortuna Sonya Fortuna

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    Сталось так, що маю більше , як хотілось. Ніби все як у всіх, чоловік, двоє хлопців, сім"я як сім"я, але життя так складається, що постійно якісь ситуації дають знати, що щастя вже зараз. На жаль ситуації прикрі, тривожні і страшні. Похорон коліжанки чоловіка заставляють цінувати свого, сусідська дитина з ДЦП-дякувати за здорових дітей і вчити адекватно реагувати дітей на людей з особливими потребами (наше суспільство не вміє) і точно знаю що Бог не дасть більше, як ми можем витримати.

    ---------- Додано в 16:11 ---------- Попередній допис був написаний в 16:09 ----------

    ЩАСЛИВИМ ПРОСТО ТРЕБА ХОТІТИ БУТИ
     
  20. happylady

    happylady Well-Known Member

    Відповідь: Ви щаслива людина?

    і я щаслива людина.
    Дякую Богу за все,що маю.