Весільні запрошення

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем bilo4ka, 7 Серпень 2009.

  1. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Дівчата, а хто як оформляє відеозапрошення? Сам диск? Ось знайшла таку ідею:
    [​IMG]
    А ось ще запрошення осінні:
    [​IMG]
    Запрошення в стилі "стоп-знято":
    [​IMG]
     
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    ми просто кидали лінки на пошту чи в соцмережу. Бо відеозапрошення насамперед знімали для тих гостей, які з інших країн чи областей.
     
  3. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    я хотіла купувати запрошення, але от начиталась цієї теми й вирішила робити сама. Загатовки купила, папір купила, мереживо купила, стрічки купила, банти й квіточки також. Навіть клей спеціальний придбала...а от дійшло діло до дироколів й так мені грошей шкода стало ((( Я точно знаю, що крім запрошень нічого більше робити не буду, а для 35 запрошень купувати його безглуздо, от тепер, якщо не знайду де позичити, чи в оренду на день взяти, то викручуватимусь без нього.
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2011
  4. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ми з дружками теж робили самі...
    Керуючись фразою "все геніальне - просто", а також через брак досвіду в листівко-робленні, АЛЕ з бажанням щось зробити своє, вийшли такі:

    [​IMG]

    Внизу цупкіший білий папір з текстурою -повздовжні смужки, надрук тексту на прозорій плівці (це була прозірка, які використовуються для насвітлення слайдів на екран при доповіді), зверху червоний папір теж з текстурою. Ну і стрічки. Весь текст ховається під фервоним папером, видно лише віршик.

    Все в кольорах: білий, червоний, срібний - як і все решта на весіллі:),
    наприклад, букет:

    [​IMG]


    Віршик (на жаль, автора не знаю - знайшла):
    "Ми з'єднуємо долі і серця,
    Рука в руці і ритм на двох один:
    Наш спільний крок, весільний вальс...
    Лише разом з початку й до кінця!"
     
    Останнє редагування: 14 Серпень 2011
  5. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    От тепер й моя чергва хвастатись))) оскільки, перший досвід, також вирішила не вигадувати нічого надто складного. Робила 35 штук 3 дня по дві годинки (трохи сама, трохи з мамою). Собівартість вийшла 9.9 грн... так дорого певно, бо я купила дорогий клей (43 грн) й мереживо обійшлось недешево. Зекономити я звісно нічого не зекономила, але стільки задоволення отримала!
    [​IMG]
    нажаль не вдалось сфотографувати так, щоб колір повністю адекватно передався.
     
    Останнє редагування: 20 Серпень 2011
  6. Пуся

    Пуся Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ось такими були наші запрошення
    [​IMG] [​IMG]
    Всім дужже сподобались і ми були раді, що не полінились і зробили їх самі :girl_tender:
     
  7. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ми до нашого запрошення ще вирішили зробити "мапу молодят". Можливо, комусь пригодиться. Я побачила у такому вигляді, але ми робили трохи інакше.
    [​IMG] [​IMG]
    Там позначали, де ми живемо, де вчилися, де будемо вінчатися, де пройде забава і т.д.
    Намучилися з тим, особливо наречений, бо то він робив ті карти. Але думаю, що гостям буде цікаво. Друкували на жовтому папері, типу, під старовину...
     
  8. lulu

    lulu Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    оце триста(без перебільшень) років тому робила друзям
    [​IMG]


    в нашому випадку було складно розвозити запрошення (кривий ріг-полтава-київ),хоч гостей було зоооооовсім мало, тому.... ми поєднали запрошення з місцем, хто де сидить і в кожному індивідуально написали, чому ця людина сьогодні з нами.
    нормальні фотки ми не додумались зробити, тому є "процес до"
    [​IMG]
    і скромне "після":girl_crazy:
    [​IMG]
     
  9. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Вийшли ось такі:

    [​IMG] [​IMG]

    Ще всередині на блискучому, білому папері, приклею надруковане і вирізане фігурними ножицями запрошення і віршик…
     
    Останнє редагування модератором: 30 Травень 2012
  10. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    що-що, а запрошення я твердо вирішила робити сама. скуповувалася штампами і чорнилами (дякую Марусі-мамі).дизайн обдумувала довго і нудно, робила пробні, радилася з нашими майстринями. вибрала і зробила. руки трусилися, але нічого.
    загалом зовні і всередині 17 виштампуваних зображень. ну і кольори))

    [​IMG]
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Дівчата, маю клопіт)) Свою забаву вже майже 5 літ тому ми відгуляли, але тепер маю коліжанку заміж видати))) Запрошення буду сама робити, але постала проблема з текстом. Вона не хоче романтичних віршиків про кохання-зітхання. Треба якийсь жартівливий текст типу: тиркали вас тато, тиркали вас мама.... може хтось щось підкаже?
     
  12. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Забрали ми наші запрошення! Запрошеннями, я дуже задоволена, все вийшло, просто і ,без лишнього, так, як я і хотіла!
    Конверти робили самі, запрошення замовляли.
    Текст запрошення був без віршиків, чи ще чогось, а коротко і ясно, що в нас весілля там і там тоді і тоді :)
    Залишилось доробити конверти, і на них ініціали гостей.
    фото з телефону , тому якість не дуже ну і колір, в нас не такий насичений, більш світліший чи що.
    [​IMG][​IMG]

    Вся поліграфія буде в одному стилі і кольорі ( номерки на столи, меню, план розсадки т.д)

    [​IMG]
    тут краще видно колір запрошення
    [​IMG]
     
  13. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Власноруч зроблені запрошення:girl_dance:
    [​IMG] [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 12 Вересень 2012
  14. serenity

    serenity New Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    я робила тільки одне запрошення для дуже поважної для нас людини..все решта - близькі та родичі яким ті запрошення були зовсім не потрібні..маю фото
    [​IMG]
     
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    Я робили такі запрошення:
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 21 Вересень 2012
  16. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    наші запршення, виготовлені VELANA(ою) - ось такі
    [​IMG]
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    дівчата, потрібно гарний віршик на запрошення, але не то, що друкувати, а то що говорити словесно, хто мав якісь гарні? скиньте або в пп або тут, буду дуже вдячна
     
  18. GIS

    GIS Well-Known Member

    Відповідь: Весільні запрошення

    мені подобаються такі [​IMG]
    [​IMG]
    Я запрошення робитиму сама.
    Фасон, проба, все є
    тільки друк лишився.
     
  19. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ось і я завершила свою роботу над запрошеннями. Довго не могла визначитись яке саме я хочу. Показую що в нас вийшло:[​IMG]
     
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Весільні запрошення

    Ви самі його робили? а де набивали малюнок?